Acaba düzelir mi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
healer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Acaba düzelir mi

Mesaj gönderen healer »

Arkadaşlar benim sorunum 50 gün önce korunmasız bir cinsel ilişkiyle başladı 35. Günde penis de ağrı vardı doktora gittim 13 15 lökosit çıktı cipro 500gr başaladık sonra kültür istediler cinsel yoldan bulaş bir hastalık var mı diye üreme olmadı çıktı doktor yok dedi bir şeyin ama cipro 500gr kullanmaya başaladıktan sonra kesik kesik idrara çıkmaya başaladım idrar tam boşalmadan yanma yapiyordu zorlayıp boşaldıktan sonra idrar rahatalama oluyordu sonra yine doktora gidince bu sefer de desefin iğne verdi 3 gün sabah akşam ve sonra idrarıma rahat çıkmaya başladım sizce devam eder mi bu durum iğneden sonra başka bir doktora da gideyim mi akıntım flan yok bu arada idrara çıkarken yanma da olmadı sadece kesik kesik idrar ve idrar boşalmadığı için penis agrısı kronik idrar yolları enfeksiyonum var bu arada her sene olurum genelde böbreklere vururdu ilk defa böyle kesik kesik idrar durumu oldu prostatit olma durumum varmıdır sizce
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Acaba düzelir mi

Mesaj gönderen kadir »

13-14 lökosit nerede çıkmıştı idrardami prostat sıvısindamı ?
Eğer prostat sıvısinda ise prostatitsiniz demektir. Sadece idrarda ise İYE geçiriyor olabilirsiniz.
Antibiyotik kullanımı sonrası tahlillerinizi tekrarlayın lokositiniz yüksek ise tedaviye devam edin. Negatif isede bir süre lökosit seviyenizi kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Aldığınız tedavi yetersiz kalıp tekrar etme olasılığı yüksek. Geçmiş olsun kardeşim.