İlk Şikayeti Kabızlık sonrası başlayan hastalar

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Falconn58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

İlk Şikayeti Kabızlık sonrası başlayan hastalar

Mesaj gönderen Falconn58 »

Arkadaşlar benim hastalığım öncesi 2-3 gün kabız oldum şiddetli makatta ve perine bölgesinde baskı vardı aklıma prostatit dahi gelmedi benim gibi hastalığı Kabızlık ile başlayan arkadaşkar neler yaptılar bakteri bulabildimi cevap verebilirlerse sevinirim
Abbasklcc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: İlk Şikayeti Kabızlık sonrası başlayan hastalar

Mesaj gönderen Abbasklcc »

Bende kabizlik yoktu ama diskilama zorlugu vardi yani tam diski olmuyordu orda kaliyordu ıkiniyordum ondan sonra hastalik cikti kulturde ureme olmadi pcr testinde staph corny ve candida cikti
Falconn58

Abbasklcc yazdı: 28.03.2024 - 23:35 Bende kabizlik yoktu ama diskilama zorlugu vardi yani tam diski olmuyordu orda kaliyordu ıkiniyordum ondan sonra hastalik cikti kulturde ureme olmadi pcr testinde staph corny ve candida cikti
Nasıl cozdunmu hastaliği atlattinmı
Falconn58

Abbasklcc yazdı: 28.03.2024 - 23:35 Bende kabizlik yoktu ama diskilama zorlugu vardi yani tam diski olmuyordu orda kaliyordu ıkiniyordum ondan sonra hastalik cikti kulturde ureme olmadi pcr testinde staph corny ve candida cikti
Benim ilk sikayetim makatta basladı kolon böyle boydan boya şişti parmak zor giriyordu aklıma hiç prostatit girmedi hep genel cerraha gittim daha sonradan prostatit olduğumu anladım akıntım falan yok ereksiyon kaybı yok
Abbasklcc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Abbasklcc »

Ramazadan sonra enfeksiyona gidecem bakterileri temizlemem lazım bir surü anti ve bitkisel seyler denedim
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Başlar da kabızlık oluyor du hemoroid öyküm de vardı sonra diş tedavisi sonrası beter oldum kasap Dr tarafından arkadaş ta dedi kasaptı o işlem sonrası tuhaflık ve sonra test için genel ev derken mantar vesaire önce si vardı dikkat siz düzensiz ilişkiler sonucunda sık mastürbasyon lar şimdi de anüs şiş ti randevu yuda salak gibi iptal ettim proktolojiye olan nyse sıcak duş iyi gelecek mi bilmiyorum ama tuhaf bir yara gibi şey gördüm küf şeklinde deride umarım cddi bişey değildir kuyruk sokumu üstünde şimdi banyo da tekrar bakacağım hayırlı şifalı ramazanlar tüm forum ailesine sevdiklerinizle birlikte