Kronik Prostatit ve Anksiyete için Tranko Buskas mı 5-HTP mi?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
alper1993
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Kronik Prostatit ve Anksiyete için Tranko Buskas mı 5-HTP mi?

Mesaj gönderen alper1993 »

Arkadaşlar Tranko Buskas idrar yollarındaki kaslarıda gevşetebildiği için doktorlar tarafından da önerilebiliyor fakat prospektüsüne bakıyorum seyrekte olsa olası yan etkilerde idrar yapmada güçlüğe yol açabileceği yazıyor. Normalde anksiyete için antidepresandan bile daha iyi geliyor fakat yavaş yavaş prostatitte iyileşme konusunda aşama kaydetmişken tekrar başa dönmek istemiyorum. 5-HTP yi ise dün keşfettim bitkisel bir şey fakat seratonin salgılayan depresyon, anksiyete, uyku bozukluğu gibi sorunlarda ciddi etki göstermiş bir ürün hatta iştah kapatıp kilo vermeyede olumlu etkisi var. Yan etkilerinde idrar yollarına etki edecek olumsuz bişey bulamadım. Şu an elimde 3 kutu falan Tranko Buskas var Kadir bey ve arkadaşlar bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Eğer gerçekten faydası olacaksa kullanmaya başlayabilirim.
asosyal1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Re: Kronik Prostatit ve Anksiyete için Tranko Buskas mı 5-HTP mi?

Mesaj gönderen asosyal1 »

Ben kullanıyorum tranko buskas hatta ibs için bile faydasını görüyorum işeme zorluğu bende hiç yapmadi
alper1993
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen alper1993 »

asosyal1 yazdı: 21.03.2024 - 10:11 Ben kullanıyorum tranko buskas hatta ibs için bile faydasını görüyorum işeme zorluğu bende hiç yapmadi
Peki hergün mü kullanıyorsunuz ? Ben her gün kullanmaya çekiniyorum çünkü bağımlılık yapma durumu var. Anksiyetem olsa da kendimi çok çok kötü hissettiğim zamanlar kullanıyordum bende.
asosyal1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen asosyal1 »

alper1993 yazdı: 21.03.2024 - 10:53
asosyal1 yazdı: 21.03.2024 - 10:11 Ben kullanıyorum tranko buskas hatta ibs için bile faydasını görüyorum işeme zorluğu bende hiç yapmadi
Peki hergün mü kullanıyorsunuz ? Ben her gün kullanmaya çekiniyorum çünkü bağımlılık yapma durumu var. Anksiyetem olsa da kendimi çok çok kötü hissettiğim zamanlar kullanıyordum bende.
Evet hergun kullanıyorum