Penis başında agrı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Godloki
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Penis başında agrı

Mesaj gönderen Godloki »

Arkadaslar merhaba son 2 haftadır penisi inik halde kastığımda penis başının sağında batma şeklinde bir ağrı hissesiyorum bu olay prostatitle alakalı olabilir mi daha once yasayan var mi bunu ? Kasmak derken şöyle tuvaletiniz gelirde tutarsiniz ya o hareketi yapinca her zaman olmasada arada bir bu acıyı yaşamaktayim.
Abdullahergn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Penis başında agrı

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Godloki yazdı: 10.03.2024 - 23:25 Arkadaslar merhaba son 2 haftadır penisi inik halde kastığımda penis başının sağında batma şeklinde bir ağrı hissesiyorum bu olay prostatitle alakalı olabilir mi daha once yasayan var mi bunu ? Kasmak derken şöyle tuvaletiniz gelirde tutarsiniz ya o hareketi yapinca her zaman olmasada arada bir bu acıyı yaşamaktayim.
Bir ara birebir aynısı bende de oluyordu,geçiyordu,sonra bir daha başlıyordu ama 1-2 aydır olmuyor.
Godloki

Mesaj gönderen Godloki »

Bu nasıl bir hastalık ya beyni var bildiğin canı sıkılınca ordan oraya geziyor.
Abdullahergn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Godloki yazdı: 11.03.2024 - 19:36 Bu nasıl bir hastalık ya beyni var bildiğin canı sıkılınca ordan oraya geziyor.
Gizemli bir hastalık.Bir gün muhakkak ayrıntıları netleşir ama inşallah biz o günleri çabucaö görebiliriz :)
Sizdr hastalık sebebi Tms mi Cinsel ilişki mi veya başka bir şey mi?
Godloki

Mesaj gönderen Godloki »

Abdullahergn yazdı: 12.03.2024 - 21:18
Godloki yazdı: 11.03.2024 - 19:36 Bu nasıl bir hastalık ya beyni var bildiğin canı sıkılınca ordan oraya geziyor.
Gizemli bir hastalık.Bir gün muhakkak ayrıntıları netleşir ama inşallah biz o günleri çabucaö görebiliriz :)
Ben meslek olarak mahrumiyette calisiyorum dagda kalırken ruyalandim ic camasirima onu degistiremedim o vaziyette dolasmak zorunda kaldim sonrasinda bu hastalik yakaladi beni cipro kullandim 2 hafta iyi geldi sonra bi cinsel iliskim oldum daha beter hale geldi simdi boyle dertler var libido dusuklugu penis basinda agri napcam bilmiyorum iste forumu takip ediyorum yillik izine cikcam ama 10 gun doktor kontrolunde olmam lazim oda mumkun degil sıkıntıdayım.
ozgurr89

Mesaj gönderen ozgurr89 »

Godloki yazdı: 12.03.2024 - 21:35
Abdullahergn yazdı: 12.03.2024 - 21:18
Ben meslek olarak mahrumiyette calisiyorum dagda kalırken ruyalandim ic camasirima onu degistiremedim o vaziyette dolasmak zorunda kaldim sonrasinda bu hastalik yakaladi beni cipro kullandim 2 hafta iyi geldi sonra bi cinsel iliskim oldum daha beter hale geldi simdi boyle dertler var libido dusuklugu penis basinda agri napcam bilmiyorum iste forumu takip ediyorum yillik izine cikcam ama 10 gun doktor kontrolunde olmam lazim oda mumkun degil sıkıntıdayım.
Ereksiyonda problem oluştu mu bu süre zarfında?
Falconn58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Falconn58 »

Gece rüyalanmasindan sonra bulaştı diyorsun ama boyle bir ihtimal çok zor bence gece rüyalanması prostatın en az irrite olarak sıvısı dışarıya attığı andır.Buyuk ihtimal soğuktan veya başka bir kadindan enfeksiyon kaptiniz bende cinsel perhizdeyim çok iyi geldi amacım 5-6 boyunca sadece ruyalanarak boşalmak
Godloki

Mesaj gönderen Godloki »

Falconn58 yazdı: 12.03.2024 - 22:15 Gece rüyalanmasindan sonra bulaştı diyorsun ama boyle bir ihtimal çok zor bence gece rüyalanması prostatın en az irrite olarak sıvısı dışarıya attığı andır.Buyuk ihtimal soğuktan veya başka bir kadindan enfeksiyon kaptiniz bende cinsel perhizdeyim çok iyi geldi amacım 5-6 boyunca sadece ruyalanarak boşalmak
sperm iç çamaşırımda beklediği için bakteri üremiş olabilir. Ancak dediğiniz gibide olabilir hastalık sempton vermeden 2 ay önce bi kadınla birlikte olmuştum belkide ondan bulaşmışta olabilir.
Falconn58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Falconn58 »

Benim hastalıkta sinsi başladı neyin başlattigini hala kestiremiyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Godloki yazdı: 12.03.2024 - 23:15
Falconn58 yazdı: 12.03.2024 - 22:15 Gece rüyalanmasindan sonra bulaştı diyorsun ama boyle bir ihtimal çok zor bence gece rüyalanması prostatın en az irrite olarak sıvısı dışarıya attığı andır.Buyuk ihtimal soğuktan veya başka bir kadindan enfeksiyon kaptiniz bende cinsel perhizdeyim çok iyi geldi amacım 5-6 boyunca sadece ruyalanarak boşalmak
sperm iç çamaşırımda beklediği için bakteri üremiş olabilir. Ancak dediğiniz gibide olabilir hastalık sempton vermeden 2 ay önce bi kadınla birlikte olmuştum belkide ondan bulaşmışta olabilir.
Çok yüksek bir olasılıkla cinsel bulaş olabilir.