Hastalığın hangi evresindeyim bilmiyorum (Tavsiye-Yardım)

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ahmetvedat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Hastalığın hangi evresindeyim bilmiyorum (Tavsiye-Yardım)

Mesaj gönderen ahmetvedat »

merhabalar bu hastalığı uzunca bir süre ciddi şekilde hissettim fakat şuan uzun süredir doktora vs gitmiyorum yeme içmeye çok dikkat etmiyorum fakat kadir abimin önerdiği diyet takviyelerinden bazılarını kullandım 2 ay kadar sonra bıraktım şuan düzensiz şekilde 3 5 günde bir içiyorum. diyete başlamadan önce sıfır ağrı şikayetim vardı sadece idrarda yanma ve idrar hissi vardı. son 2 3 haftadır ise tahminimce varikosel benzeri ağrılar çekiyorum yani yumurtalık değilde yumurtalığa giden sinir yada damarım ağrıyor gidiş gelişli bir ağrı çoğu zaman olmuyor günde 10 saat kadar falan çekiyorum bu ağrıyı asıl soruma gelecek olursak ben nonbakteriyel teşhisi konmuş birisiyim ve şuanda virüs bakteri her neyse vücudumdan atıldı da ben sadece bıraktığı hasarlar yüzünden mi bu ağrı sızıları çekiyorum acaba çünkü hastalığın 1.5 yıllık süresince yürüyemez oturamaz haldeydim şimdi çok çok çok iyiyim sadece idrarda yanma ve ara ara olan bir ağrı mevcut tabiki yine ciddi fakat 2 - 3 hafta öncesinde 2 ay kadar 0 ağrı ile yaşadım inanılmaz bir şeydi şuan damar, sinir ağrısı benzeri ağrılarım var yumurtalık bölgemde ve idrarda yanma devam ediyor. sizce ben hastalığı atlattım hasarlarıyla mı uğraşıyorum yoksa hastalık hala devam ediyor da ben kendimi mi kandırıyorum acaba