Arap Zamkı

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Orhanbasak
Hastalık Başlangıç Yılı: 1990

Arap Zamkı

Mesaj gönderen Orhanbasak »

Merhaba arkadaşlar Arap zamkı bağışıklığı güçlendirip sık idrara gitmeyi engelliyormuş ve bir ay içerisinde dayanılmaz prostat ağrılarını geciriyormuş bu bir tür reçine kullanan kişilere sordum insan vücudunda bayağı etkiliymiş cinsel problemlerde bende kullanmaya başlayacağım kaç kişiye sordum ise hiç olumsuz cevap vermediler günde iki veya üç defa ceviz büyüklüğünde ister ağızda eritip iciliyormuş ister suda eritip içiliyormuş bir hafta içinde etkisini gosteriyormuş muşlu kelime kullaniyorum çünkü bende denedim ben otuz yıllık hastayım prostat masajı sayesinde şu an hiç bir sıkıntım yok
alper1993
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Arap Zamkı

Mesaj gönderen alper1993 »

Orhanbasak yazdı: 23.02.2024 - 21:59 Merhaba arkadaşlar Arap zamkı bağışıklığı güçlendirip sık idrara gitmeyi engelliyormuş ve bir ay içerisinde dayanılmaz prostat ağrılarını geciriyormuş bu bir tür reçine kullanan kişilere sordum insan vücudunda bayağı etkiliymiş cinsel problemlerde bende kullanmaya başlayacağım kaç kişiye sordum ise hiç olumsuz cevap vermediler günde iki veya üç defa ceviz büyüklüğünde ister ağızda eritip iciliyormuş ister suda eritip içiliyormuş bir hafta içinde etkisini gosteriyormuş muşlu kelime kullaniyorum çünkü bende denedim ben otuz yıllık hastayım prostat masajı sayesinde şu an hiç bir sıkıntım yok
Orhan bey merhaba ürünü nerden aldınız ? İnternette buldum şekerleme gibi rengarenk katı formda görünüyor ama doğru mudur ? Suya atar atmaz çözünüyor mu biraz katı gibi geldi bana