Zafer oyman güncel muayene ücreti

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
scream1717

Zafer oyman güncel muayene ücreti

Mesaj gönderen scream1717 »

Merhaba zafer oyman yılbaşı sonrası ilk defa muayeneye gideceğim muayene ücreti 1325 tl olmuş prostat masajı kaç oldu acaba giden var mı
ens123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Zafer oyman güncel muayene ücreti

Mesaj gönderen ens123 »

Zafer oyman burdan gelenleri fırsat bilip fiyatları şişirdi..
Prostatan sıvı alıp lokosit bakıyor,başka extra yaptığı bişey yok.Ben de 3 defa gittim ,fakat devam etmeyeceğim, lokosit yoksa hasta değilsin deyip gönderiyor.
Yani istanbul da başka doktor vardır masaj yapıp lokosit sayan,bence oralara yönelmeliyiz.
Yazdığı antilerde bellii,gittiğiniz doktora söyleyebilirsiniz.Geçen ay 3500 aldı benden lokosit yok antide yazmıycam dedi o kadar.
Rowe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Rowe »

ens123 yazdı: 09.02.2024 - 16:52 Zafer oyman burdan gelenleri fırsat bilip fiyatları şişirdi..
Prostatan sıvı alıp lokosit bakıyor,başka extra yaptığı bişey yok.Ben de 3 defa gittim ,fakat devam etmeyeceğim, lokosit yoksa hasta değilsin deyip gönderiyor.
Yani istanbul da başka doktor vardır masaj yapıp lokosit sayan,bence oralara yönelmeliyiz.
Yazdığı antilerde bellii,gittiğiniz doktora söyleyebilirsiniz.Geçen ay 3500 aldı benden lokosit yok antide yazmıycam dedi o kadar.
Hocam Balıkesirden gitmeyi düşünüyorum forumda ismi geçen iki doktor var zafer hoca yada hüseyin hoca siz hangisini önerirsiniz tedaviden sonuç aldınız mı
ens123

Mesaj gönderen ens123 »

Dediğim gibi Zafer hoca masaj yapıp lokosit bakıyor varsa lokosit anti yazıyor.Bunu daha uygun fiyata yapan doktorlar vardır,hatta bazı devlet hastaneleri bile yapıyor forumda yazmışlardı.Ben bir ara %80 olmuştum fakat yine düştük.Ama Zafer hocaya gidip milyarlarca para vermeyi düşünmüyorum artık.
Gargi

Mesaj gönderen Gargi »

Rowe yazdı: 09.02.2024 - 16:54
ens123 yazdı: 09.02.2024 - 16:52 Zafer oyman burdan gelenleri fırsat bilip fiyatları şişirdi..
Hocam Balıkesirden gitmeyi düşünüyorum forumda ismi geçen iki doktor var zafer hoca yada hüseyin hoca siz hangisini önerirsiniz tedaviden sonuç aldınız mı
Zafer Oyman hepimiz için ilk tercih oldu. Fakat aslında son tercih olmalı. Zira Kültürde pozitif bulgu yoksa yada bir takım doku bakterileri varsa sebebi bu mu diye lökosit bakılmalı. Zafer hoca bakterileri dirençli hale getirebilecek işler yapabiliyor. Ayrıca bakteriyel prostatit değilseniz elimden bir şey gelmiyor demiyor. Hastayı iyileşemedin diye azarlama süreci başlıyor. Hüseyin Seçkin i bilmiyorum. Fakat telefonu direk kendi açıyor. Fiyat bilgisi telefonda vermiyor falan herkes esnaf olmuş
rasett81

Mesaj gönderen rasett81 »

Gargi yazdı: 09.02.2024 - 17:33
Zafer Oyman hepimiz için ilk tercih oldu. Fakat aslında son tercih olmalı. Zira Kültürde pozitif bulgu yoksa yada bir takım doku bakterileri varsa sebebi bu mu diye lökosit bakılmalı. Zafer hoca bakterileri dirençli hale getirebilecek işler yapabiliyor. Ayrıca bakteriyel prostatit değilseniz elimden bir şey gelmiyor demiyor. Hastayı iyileşemedin diye azarlama süreci başlıyor. Hüseyin Seçkin i bilmiyorum. Fakat telefonu direk kendi açıyor. Fiyat bilgisi telefonda vermiyor falan herkes esnaf olmuş
Hocam ben de ilk önce Zafer ormana gittim lökosit 10-12'ydi 6 aydır başka doktorlara gidiyorum bakteriyi de yakaladım ama bir arpa boyu yol kat edemedik zaman zaman iyi olsa da şimdi Altay aradan sonra tekrar Zafer hocaya gittim bakalım umarım verdiği iğneler bir işe yarar
sahınnn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen sahınnn »

Balıkesirdeysen önce üniversitedeki Erhan sarı hocaya gitmeni öneririm prostat masajı sonra idrar tahlili(Tit) ve kültür vererek tedavine başlayabilirsin
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Ben hüseyin hocaya da gittim hüseyin hocanın tedavisini hiç begenmedim maalesef 3 aydır zafer hocaya gidiyorum ağrılarım azaldı baya
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

Bende zafer hocaya tedavi oldum arkadaşlar lökosit 20 idi düşürdü bidaha gelmene gerek yok dedi antilerden sonra daha kötü oldum
4 ay sonra bidaha gittim yine lökosit çıkmadı daha gelmene gerek yok sen iyileştin dedi kimseye bir tavsiye değildir zafer hocaya gidip iyi olanda olabilir ama olmayanda cok var mesela ben ilk gittiğimde hastalık hakkında pek bilgim yoktu hiç kültür vermeden tedaviye başladı ondan sonra verdiğim kültürlerde de hiç üreme olmadı
Okk047

Mesaj gönderen Okk047 »

Benim bu 3. gidişim. En son 2 hafta önce gittim 2024 Ocak güncel muayene 1300 TL. 900 tlden 1300 TL ye çıkmış. Prostat sıvısı da 1300 TL den 2300 TL ye fahiş bir artış olmuş. Bu da sanırım bizim gibi hastaların çaresizliğini kullanan insafsız bir oranda artış. Yani güncel muayene maliyeti 3.600 TL ye geliyor SGK varsa. Yoksa herhalde 5-6k lık olursunuz.
Çapulcu

Mesaj gönderen Çapulcu »

Beni dün Bahçelievler Medicana dan aradılar. Muhtemelen Zafer bey'e geldiğim için numaramı almışlar. Üroloji dahil 4 branş muayenesi ve 32 ayrı test (kanser taramasından, psa ve hiv testine kadar) bir chek up ı 4000 liraya satmaya çalıştılar. Bu paketle Zafer Oyman ın muayene ücreti karşılaştığında bir anormallik olduğunu görüyorsunuz.

Bu hastalıkta kültürde duyarlı antibiyotik kullanırsanız zerre fayda etmezken dirençli kullandığınızda ilk dozda ciddi rahatlama yaşayabiliyorsunuz. Zira periferik sinir sistemi hastalıklarında anti-inflamatuar ve nöroprotektif etkiler gösterdiğini göstermektedir. SCI ile ilgili hem klinik hem de klinik öncesi çalışmalar, farklı ailelerden antibiyotiklerin SCI üzerinde terapötik etkilerini bulmuştur. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33464681/

Zaten büyük oranı nonbakteriyel olan bu hastalıkta antibiyotiklerin nsaiilerin yapamadığını farklı bir yöntemle çalıştığı için anti-inflamatuar ve nöroprotektif çözümler sağladığını görüyoruz. Bu açıdan bakıldığında Zafer hocanın çeşitli antibiyotik ailelerini değiştirip değiştirip yazması, lökosit çıkmasa bile cila kürü yazması gibi ilk bakışta bilim dışı görünen bu durumun bir anlamı olabilir. Fakat bu tedaviyi Zafer hoca bilinçli mi uyguluyor. O muamma.

Yerinizde olsam tedavinizi bu şekilde kurgalayacaksanız Zafer Oyman'a gitmek yerine malum üç kürünü yazacak ekonomik bir doktor yada alabileceğiniz tanıdık eczacı ayarlamak daha ekonomik bir çözüm olabilir.
alexandro1104

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Hazır konu açılmışken umudum olmasa sorayim, İstanbul 'da bu işi devlet hastanelerinde yapan biri yok mu? Zafer hocaya gidip her seferinde 3000'lik olmak( 3-4 ay içinde 4000 olur) bu ekonomide birçoğumuza mümkün değil.
Çapulcu

Mesaj gönderen Çapulcu »

alexandro1104 yazdı: 10.02.2024 - 12:16 Hazır konu açılmışken umudum olmasa sorayim, İstanbul 'da bu işi devlet hastanelerinde yapan biri yok mu? Zafer hocaya gidip her seferinde 3000'lik olmak( 3-4 ay içinde 4000 olur) bu ekonomide birçoğumuza mümkün değil.
Sıvıyı direk cam lab a damlatıp doğrudan Lökosit bakan Türkiye de 2 yaşlı doktor dışında kimseyi bilmiyorum. Fakat forumda geçmişte zikredilmiş Taksim Eğitim Ve Araştırmada Onur Fikri masaj yapıp sıvı alarak kültüre gönderiyormuş. Ben kendisine gitmedim. Geçmiş yazılanları okuyarak karar verebilirsiniz
alexandro1104

Çapulcu yazdı: 10.02.2024 - 12:47
alexandro1104 yazdı: 10.02.2024 - 12:16 Hazır konu açılmışken umudum olmasa sorayim, İstanbul 'da bu işi devlet hastanelerinde yapan biri yok mu? Zafer hocaya gidip her seferinde 3000'lik olmak( 3-4 ay içinde 4000 olur) bu ekonomide birçoğumuza mümkün değil.
Sıvıyı direk cam lab a damlatıp doğrudan Lökosit bakan Türkiye de 2 yaşlı doktor dışında kimseyi bilmiyorum. Fakat forumda geçmişte zikredilmiş Taksim Eğitim Ve Araştırmada Onur Fikri masaj yapıp sıvı alarak kültüre gönderiyormuş. Ben kendisine gitmedim. Geçmiş yazılanları okuyarak karar verebilirsiniz
Evet o isimi görmüştüm ama kültür kadar önemli
Olan lökosit sayısına bakmadığı için gitmedim. Bu kadar insanın ülkede iki doktora muhtaç olması çok kötü ya
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ararsanız bulursunuz kardeşim...illaki vardır. Devlet yada özel araştırın 2 doktora kalmayın. Burada önemli olan yöntemdir.
Okk047

Mesaj gönderen Okk047 »

Yok mu başka doktora giden? Doktor tavsiyesi verebilecek. Yani 2 ayda bir 5k para dökmek çok akıllıca bir iş değil.
Promete54

Mesaj gönderen Promete54 »

kadir yazdı: 10.02.2024 - 16:57 Ararsanız bulursunuz kardeşim...illaki vardır. Devlet yada özel araştırın 2 doktora kalmayın. Burada önemli olan yöntemdir.
Kadir abi ben hastalık surecimde çok doktora sordum prostattan sıvı alıp bakıyor musunuz diye?Tuhaf tuhaf yüzüme bakanlar bile oldu,adamlar lökosit saymayı bile bilmiyor bırakın sıvı aldirmasini...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Evet gerçekten öyle ama yinede vardır diye düşünüyorum aralarında @Promete kardeşim..Ben bile biliyorum lökosit saymasıni😊
Ghost

Mesaj gönderen Ghost »

2 senedir forumda adi gecen mesut tul izhak dalva sonrasinda zafer hocayi denedim . En iyi oldugum vakitler zafer hocaya gittigim vakitlerdi lokositi 1-2 ye indirdim tamam hastalik gecti dedim fitnessa baslayip kendimi kasarak hareket yapinca tekrar belirtiler geldi sonrasinda huseyin hocaya gittim 4-5 lokosit kultur temiz zamanla gecer dedi 1.5 ay sonra tekrar gittim lokosit 7-8 zamanla gecer dedi kireclenme ilaclari verdi 2-3 ay kullandirtti bir ise yaramadi ustune yan etkilerini yasadim. Tekrar zafer hocaya dondum 12 lokosit simdi 3-4 e kadar indik. 3. kuru aliyorum baya rahatladim tekrardan . Bu surecler toplam 2 yil surdu
alexandro1104

Ghost yazdı: 12.02.2024 - 00:18 2 senedir forumda adi gecen mesut tul izhak dalva sonrasinda zafer hocayi denedim . En iyi oldugum vakitler zafer hocaya gittigim vakitlerdi lokositi 1-2 ye indirdim tamam hastalik gecti dedim fitnessa baslayip kendimi kasarak hareket yapinca tekrar belirtiler geldi sonrasinda huseyin hocaya gittim 4-5 lokosit kultur temiz zamanla gecer dedi 1.5 ay sonra tekrar gittim lokosit 7-8 zamanla gecer dedi kireclenme ilaclari verdi 2-3 ay kullandirtti bir ise yaramadi ustune yan etkilerini yasadim. Tekrar zafer hocaya dondum 12 lokosit simdi 3-4 e kadar indik. 3. kuru aliyorum baya rahatladim tekrardan . Bu surecler toplam 2 yil surdu

Kireçlenme teşhisini nasıl koydu, belirti olarak ne vardı?
krmgrll

Mesaj gönderen krmgrll »

Ghost yazdı: 12.02.2024 - 00:18 2 senedir forumda adi gecen mesut tul izhak dalva sonrasinda zafer hocayi denedim . En iyi oldugum vakitler zafer hocaya gittigim vakitlerdi lokositi 1-2 ye indirdim tamam hastalik gecti dedim fitnessa baslayip kendimi kasarak hareket yapinca tekrar belirtiler geldi sonrasinda huseyin hocaya gittim 4-5 lokosit kultur temiz zamanla gecer dedi 1.5 ay sonra tekrar gittim lokosit 7-8 zamanla gecer dedi kireclenme ilaclari verdi 2-3 ay kullandirtti bir ise yaramadi ustune yan etkilerini yasadim. Tekrar zafer hocaya dondum 12 lokosit simdi 3-4 e kadar indik. 3. kuru aliyorum baya rahatladim tekrardan . Bu surecler toplam 2 yil surdu

Ben Hüseyin hocaya gittim iki Sefer prostattan sıvı aldı bakteri var dedi ilaç verdi düzenli bir şekilde kullandım fakat hiç bir değişiklik olmadı söyledim hocam böyle böyle hala aynıyım dedim bu sefer farklı antibiyotik verdi gene bir şey değişmedi bende doktorumu değiştirip Zafer hocaya gideceğim kısa zamanda inşallah hepimiz bir gün çok iyi oluruz .
krmgrll

Mesaj gönderen krmgrll »

scream1717 yazdı: 09.02.2024 - 21:46 Ben hüseyin hocaya da gittim hüseyin hocanın tedavisini hiç begenmedim maalesef 3 aydır zafer hocaya gidiyorum ağrılarım azaldı baya

Aynen katılıyorum forumda Hüseyin hoca Hüseyin hoca diyenler oldu ben de o şekilde gittim fakat aradığımı bulamadım keşke Zafer hocaya gitseydim diye düşünüyorum
krmgrll

Mesaj gönderen krmgrll »

krmgrll yazdı: 15.02.2024 - 11:17
scream1717 yazdı: 09.02.2024 - 21:46 Ben hüseyin hocaya da gittim hüseyin hocanın tedavisini hiç begenmedim maalesef 3 aydır zafer hocaya gidiyorum ağrılarım azaldı baya

Aynen katılıyorum forumda Hüseyin hoca Hüseyin hoca diyenler oldu ben de o şekilde gittim fakat aradığımı bulamadım keşke Zafer hocaya gitseydim diye düşünüyorum

Ya da lökosit sayan başka bir doktora gidelim gerçekten şu kadar insanın koca ülkede iki doktora kalması çok üzücü bir durum Allah yardımcımız olsun biz gittikçe onlarda sürekli fiyat arttırıyor anlamadım ne yapacağız .
Deniz1943

Mesaj gönderen Deniz1943 »

rasett81 yazdı: 09.02.2024 - 18:33

Hocam ben de ilk önce Zafer ormana gittim lökosit 10-12'ydi 6 aydır başka doktorlara gidiyorum bakteriyi de yakaladım ama bir arpa boyu yol kat edemedik zaman zaman iyi olsa da şimdi Altay aradan sonra tekrar Zafer hocaya gittim bakalım umarım verdiği iğneler bir işe yarar
dostum bakteriyi nasıl ve hangi doktorda yakaladınız
rasett81

Mesaj gönderen rasett81 »

Deniz1943 yazdı: 16.02.2024 - 00:21
rasett81 yazdı: 09.02.2024 - 18:33

dostum bakteriyi nasıl ve hangi doktorda yakaladınız
[/quo bir kere levent türk de yakalamıştıım ilk test de daha sonra duyarlı kulandım ibrahim halil boskurtla devam ettiim 3 ayda 2 test daha yaptm çıkmadı 4.test de çıktı geçen ay