Moral bulmak icin yaziyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Abbasklcc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Moral bulmak icin yaziyorum

Mesaj gönderen Abbasklcc »

Arkadaslar psikolojik olarak cok kotuyum bu hastaligi atlatan yenen eskisi gibi olanlar varmi eskisi gibi isemeyi bile ozledim varmi iyilesen eski saglikli gunlerindeki gibi olan varmi hic
NonwovenII

Re: Moral bulmak icin yaziyorum

Mesaj gönderen NonwovenII »

Abbasklcc yazdı: 18.01.2024 - 20:31 Arkadaslar psikolojik olarak cok kotuyum bu hastaligi atlatan yenen eskisi gibi olanlar varmi eskisi gibi isemeyi bile ozledim varmi iyilesen eski saglikli gunlerindeki gibi olan varmi hic
Ben varım kardeşim. Hastalık öncesi neyse hayatım aylardır aynı. Her şeyi yiyip içiyorum bir sıkıntım da yok.
𝚈𝚞̈𝚛𝚞̈𝚛𝚜𝚎𝚗 𝚢𝚊𝚔ı𝚗𝚍ı𝚛, 𝚋𝚊𝚔𝚊𝚛𝚜𝚊𝚗 𝚞𝚣𝚊𝚔!
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

+2
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

bu hastalığa yakalanma nedenimiz zaten zayıf olmamızdı.
stresli, sağlıksız yaşayan, kırılgan, depresif vb. kişilikler kronik hastalıklara çok yatkınlar.
bu hastalık bizim için bir ders ve fırsattı. bunu değerlendirenler gerek mental gerek fiziksel eskisinden çok daha güçlü oldular.
kötü haber tek başınasın, iyi haberse bunu başaracak güce sahipsin ve başardığında bir daha hiç kimseye ihtiyacın kalmayacak.
Abbasklcc

Insallah bizlerde iyi oluruz allah hepimize sifa versin
BruceLee

Mesaj gönderen BruceLee »

Abbasklcc yazdı: 18.01.2024 - 20:31 Arkadaslar psikolojik olarak cok kotuyum bu hastaligi atlatan yenen eskisi gibi olanlar varmi eskisi gibi isemeyi bile ozledim varmi iyilesen eski saglikli gunlerindeki gibi olan varmi hic
Merhaba, hastalık nasıl başladı. İyileşen çok kardeş. İyileşenlerin çoğunluğu buraya girmiyordur

İyileşenlerdenim
Urolog8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Urolog8 »

Var Kardeşim iyileşenler var. Sana yardımcı olurum bana Özel mesaj at bana gelmene de gerek yok sana yardımcı olmaya calisirim
BruceLee

Prostatit, pelvik taban kası sorunları veya sinir hasarları içeren bu hastalık, futbol müsabakasında rüya takıma benzetilebilir. Bu rüya takım ile mücadele için, kalecin orta sahan forvetin iyi olmalı. Çok puan toplayan şampiyon olur. Rüya takımdan fazla puan topladıysan iyileşirsin. Rüya takım senden fazla puan topladıysa hastalık devam eder
Abbasklcc

BruceLee yazdı: 18.01.2024 - 22:40 Prostatit, pelvik taban kası sorunları veya sinir hasarları içeren bu hastalık, futbol müsabakasında rüya takıma benzetilebilir. Bu rüya takım ile mücadele için, kalecin orta sahan forvetin iyi olmalı. Çok puan toplayan şampiyon olur. Rüya takımdan fazla puan topladıysan iyileşirsin. Rüya takım senden fazla puan topladıysa hastalık devam eder
Anladim abi hastalik bende nasil basladi inan bilmiyorum bakteriyelmi sinirsel mi stres ile mi basladi bilmiyorum tahliller hep temiz dedigin gibi topyekun mucadele ediyorum
BruceLee

Abbasklcc yazdı: 18.01.2024 - 22:58
BruceLee yazdı: 18.01.2024 - 22:40 Prostatit, pelvik taban kası sorunları veya sinir hasarları içeren bu hastalık, futbol müsabakasında rüya takıma benzetilebilir. Bu rüya takım ile mücadele için, kalecin orta sahan forvetin iyi olmalı. Çok puan toplayan şampiyon olur. Rüya takımdan fazla puan topladıysan iyileşirsin. Rüya takım senden fazla puan topladıysa hastalık devam eder
Anladim abi hastalik bende nasil basladi inan bilmiyorum bakteriyelmi sinirsel mi stres ile mi basladi bilmiyorum tahliller hep temiz dedigin gibi topyekun mucadele ediyorum
Mücadele topyekün ise şampiyonluk gelir
Abbasklcc

Insallah abi
dertli 2

Mesaj gönderen dertli 2 »

NonwovenII yazdı: 18.01.2024 - 20:41
var kardeşim. 8 ay uğraştım yendim. kafaya takma. hayatına devam et. ucu yansada ağirsada umursama doktor doktor gezme. boşa para saçma. tahlillerin temizse kadir abinin inflamasyon tedavi yôntemlerini oku uygula. eski hayatına geri dönmek hayal değil. normalde girmiyorum foruma ama kadir abimin ricası oluyor bazen konusurken. insanlara moral olsun iyilestigini anlat diyor. bende arada girip yazıyorum. kadir abime selamlar buradan 👋
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

Çok uzun yıllar yaşadım kimi zaman ağladım kimi zaman psikolojik olarak çok kötü durumlara geldim ama olduremedegim bir bakteri ile bile yüzde 95 iyiyim aylardır baskiladim hastalığı bağışıklığı ve bağırsakları sağlıklı tutar perhiz yaparak
Çapulcu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Çapulcu »

Eski iyi olan hastalara bakıyorum hep yüzde 90 yada 95 iyiyim diyorlar. Azda olsa hasar bırakıyor galiba hastalık.
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

2 defa iyileştim. İlki 3 yıl, ikincisi 5 yıldan fazla sıfır semptomla yaşadım. 3. iyileşme de yolda inşallah. Kadir abi ve KC34, DrAyhan, ABittersweetLi, Bismuth7677 arkadaşların paylaşımlarının hepsini okumanızı tavsiye ederim. Bu forum üst düzey üniversite. Bu sayede intihardan dönüp iyileşen bir çok arkadaş tanıdım. Konu açılmışken, 3 kuruşluk menfaat için bu forumun kapatılmasını isteyenlerin Allah belasını versin diyorum :)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

dertli 2 yazdı: 20.01.2024 - 05:32
NonwovenII yazdı: 18.01.2024 - 20:41
var kardeşim. 8 ay uğraştım yendim. kafaya takma. hayatına devam et. ucu yansada ağirsada umursama doktor doktor gezme. boşa para saçma. tahlillerin temizse kadir abinin inflamasyon tedavi yôntemlerini oku uygula. eski hayatına geri dönmek hayal değil. normalde girmiyorum foruma ama kadir abimin ricası oluyor bazen konusurken. insanlara moral olsun iyilestigini anlat diyor. bende arada girip yazıyorum. kadir abime selamlar buradan 👋
A.selam Dertli 2 kardeşim tşk ederim. 👋
Promete54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Promete54 »

Ben de iyileştim kardeşim,yüzde yüzüm artık,hatta iki gun önce buz gibi üç tane soğuk bira üstüne iki kahve içtim..hiçbir sorun yok, karamsar olma,kadir abinin dediklerini önemse ve harfiyen uy,sen de iyileşeceksin...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

İyi olduğuna çok sevindim Promete kardeşim.
Şifan daim olsun.
Promete54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Promete54 »

kadir yazdı: 20.01.2024 - 23:22 İyi olduğuna çok sevindim Promete kardeşim.
Şifan daim olsun.
Sağ ol abi senin tavsiyelerin son noktayı koydu,2,5 yıldır nukssuz,yola devam,hiç pes etmedim, her şey için teşekkür ederim, minnettarım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Promete54 yazdı: 21.01.2024 - 00:51
kadir yazdı: 20.01.2024 - 23:22 İyi olduğuna çok sevindim Promete kardeşim.
Şifan daim olsun.
Sağ ol abi senin tavsiyelerin son noktayı koydu,2,5 yıldır nukssuz,yola devam,hiç pes etmedim, her şey için teşekkür ederim, minnettarım.
👍🙏
KroKronik

Mesaj gönderen KroKronik »

Zuspat yazdı: 20.01.2024 - 10:36 2 defa iyileştim. İlki 3 yıl, ikincisi 5 yıldan fazla sıfır semptomla yaşadım. 3. iyileşme de yolda inşallah. Kadir abi ve KC34, DrAyhan, ABittersweetLi, Bismuth7677 arkadaşların paylaşımlarının hepsini okumanızı tavsiye ederim. Bu forum üst düzey üniversite. Bu sayede intihardan dönüp iyileşen bir çok arkadaş tanıdım. Konu açılmışken, 3 kuruşluk menfaat için bu forumun kapatılmasını isteyenlerin Allah belasını versin diyorum :)
Nüksler niye oldu?
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

KroKronik yazdı: 21.01.2024 - 18:01
Zuspat yazdı: 20.01.2024 - 10:36 2 defa iyileştim. İlki 3 yıl, ikincisi 5 yıldan fazla sıfır semptomla yaşadım. 3. iyileşme de yolda inşallah. Kadir abi ve KC34, DrAyhan, ABittersweetLi, Bismuth7677 arkadaşların paylaşımlarının hepsini okumanızı tavsiye ederim. Bu forum üst düzey üniversite. Bu sayede intihardan dönüp iyileşen bir çok arkadaş tanıdım. Konu açılmışken, 3 kuruşluk menfaat için bu forumun kapatılmasını isteyenlerin Allah belasını versin diyorum :)
Nüksler niye oldu?
https://www.kronikprostatit.org/viewtopic.php?t=9212
GURKO28

Mesaj gönderen GURKO28 »

Merhaba;
2022 kışında bir termal otel sonrası başladı semptomlar. Ayrıca o hafta çok stresli bir olay yaşamıştım. Stresin direk etkili olduğunu düşünüyorum.
İlk olarak enfeksiyon falan diye doktorlar antibiyotik verdide verdi. Ama sürekli arttı. Bir ara geçer gibi oldu ama bir deniz sonrası daha şiddetli geri döndü. Devlet özel derken paramızlada rezil olduk.
Hatta Bodrumda bir hastanede doktor karşıma oturdu nasihat etti ilaç bile vermedi. O anda doktorla çözemeyeceğimi anladım. Alternatif birşeyler ararken kafamda başka şeyler belirdi.

Dünya bu hastalığa ne diyordu. Araştırmaya başladım. Ve çıkardığım sonuçlar sanırım işe yaradı :)
Azeri iki doktorun tedavi yöntemlerinin ikisini de denedim. 10 gün kadar oldu. Şimdi yöntem ve tecrübelerimi sıralıyorum.

1- Her akşam karabaş otu, melissa, kereviz ve yakıotlu bir bitkisel çay yaptım 1 bardak içtim.
2- İki akşamda bir taze kereviz sapı, limon kabuğu ,elma sirkesi katı meyve sıkacağı veya blenderla çekip suyunu içtim.
3- Her akşam 15 dk sirkeli sıcak su yapıp oturdum.
4- Her gün penis ucu ve çevresine teramisin krem uyguladım.
Bunları yapmaya başlayalı 3 gün olmuştu ki sosyal medyada kronik prostatit yazınca iki ayrı doktor çıktı ve anlattıklarını dinledim.
Yukarı da anlattıklarıma ek olarak doktorun dediği iki takviyeyi aktardan aldım. Bunlar saw palmetto ve propolis.

saw palmetto yani cüce palmiye bitkisinin aktarda satılan kabak çekirdeği tozu ve içinde çinko bulunan formunu aldım. aynı şekilde propolisinde güvenilir orjinal bir formu.

ilk gün sabah akşam birer tablet cüce palmiye
günde 3 defa olacak şekilde 7 şer damla propolis içtim.
Ve o kadar çok iyi yorum vardı ki inanarak yaptım.

1.Sabah uyandığımda ağrılar içinde tuvalate koşmam gereken ben hiçbirşey hissetmeyerek ve gece tuvalete kalkmayarak uyandım. Tuvalete gidip idararımı yaptığımda asıl şok.
İdrarımın içinde beyaz kesik kesik iltihaplar.
Uygulamalara aynı gün devam ettim.
2. Gün uyandığımda yine rahattım ve bu kez idrarımı yaptığımda idararın içinde sperm görüntüsünde sümüksü iltihap.

10 gündür kullanıma devam ediyorum. 3 ay kadar yeterli oluyormuş.
1,5 yılın ardından ilk kez bişeyler içince tuvalete koşmuyorum. Dışarda saatler geçirip evde tuvaleti bekleyebiliyorum.
Ben tesadüf olduğunu düşünmüyorum. Sadece tek bir tavsiyem var. Lütfen bu uygulamaları yaparken iyileşeceğim deyin. Kendinize hastalık fısıldamayı bırakın. İyileşiyorum deyin. Semptomlar geçsede dikkat etmeye devam edin. Ve iki bacak aranızı sürekli steril tutarak işe başlayın. :arrow:
hakyemez

Mesaj gönderen hakyemez »

GURKO28 yazdı: 21.01.2024 - 20:08 Merhaba;
2022 kışında bir termal otel sonrası başladı semptomlar. Ayrıca o hafta çok stresli bir olay yaşamıştım. Stresin direk etkili olduğunu düşünüyorum.
İlk olarak enfeksiyon falan diye doktorlar antibiyotik verdide verdi. Ama sürekli arttı. Bir ara geçer gibi oldu ama bir deniz sonrası daha şiddetli geri döndü. Devlet özel derken paramızlada rezil olduk.
Hatta Bodrumda bir hastanede doktor karşıma oturdu nasihat etti ilaç bile vermedi. O anda doktorla çözemeyeceğimi anladım. Alternatif birşeyler ararken kafamda başka şeyler belirdi.

Dünya bu hastalığa ne diyordu. Araştırmaya başladım. Ve çıkardığım sonuçlar sanırım işe yaradı :)
Azeri iki doktorun tedavi yöntemlerinin ikisini de denedim. 10 gün kadar oldu. Şimdi yöntem ve tecrübelerimi sıralıyorum.

1- Her akşam karabaş otu, melissa, kereviz ve yakıotlu bir bitkisel çay yaptım 1 bardak içtim.
2- İki akşamda bir taze kereviz sapı, limon kabuğu ,elma sirkesi katı meyve sıkacağı veya blenderla çekip suyunu içtim.
3- Her akşam 15 dk sirkeli sıcak su yapıp oturdum.
4- Her gün penis ucu ve çevresine teramisin krem uyguladım.
Bunları yapmaya başlayalı 3 gün olmuştu ki sosyal medyada kronik prostatit yazınca iki ayrı doktor çıktı ve anlattıklarını dinledim.
Yukarı da anlattıklarıma ek olarak doktorun dediği iki takviyeyi aktardan aldım. Bunlar saw palmetto ve propolis.

saw palmetto yani cüce palmiye bitkisinin aktarda satılan kabak çekirdeği tozu ve içinde çinko bulunan formunu aldım. aynı şekilde propolisinde güvenilir orjinal bir formu.

ilk gün sabah akşam birer tablet cüce palmiye
günde 3 defa olacak şekilde 7 şer damla propolis içtim.
Ve o kadar çok iyi yorum vardı ki inanarak yaptım.

1.Sabah uyandığımda ağrılar içinde tuvalate koşmam gereken ben hiçbirşey hissetmeyerek ve gece tuvalete kalkmayarak uyandım. Tuvalete gidip idararımı yaptığımda asıl şok.
İdrarımın içinde beyaz kesik kesik iltihaplar.
Uygulamalara aynı gün devam ettim.
2. Gün uyandığımda yine rahattım ve bu kez idrarımı yaptığımda idararın içinde sperm görüntüsünde sümüksü iltihap.

10 gündür kullanıma devam ediyorum. 3 ay kadar yeterli oluyormuş.
1,5 yılın ardından ilk kez bişeyler içince tuvalete koşmuyorum. Dışarda saatler geçirip evde tuvaleti bekleyebiliyorum.
Ben tesadüf olduğunu düşünmüyorum. Sadece tek bir tavsiyem var. Lütfen bu uygulamaları yaparken iyileşeceğim deyin. Kendinize hastalık fısıldamayı bırakın. İyileşiyorum deyin. Semptomlar geçsede dikkat etmeye devam edin. Ve iki bacak aranızı sürekli steril tutarak işe başlayın. :arrow:
Abi selamlar. Maasallah ne güzel iyileşmişsin Allah şifanı daim etsin. Bu süreçte prostat sivisindan PCR vs yaptınız mı bir bakteri çıktı mı. Veya bu durumu tetikleyecek başka bir hastalığınız var mıydı . Sağlıcakla kalın
xlazine
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen xlazine »

Kardeş bende eczaneden venaturanin sawpalmeto,likopenn, çinko bitkisel karışım hapı var ondan aldım senin aldıklarının yerini tutarmi....propolis nasıl olucak peki damlami aktarda varmı....ben şuan idrarı peniste hissediyorum bunu cozmek için ne yapmak gerekir