influenza virüsüne ne iyi gelir? (Ökrüsük ve soğuk algınlığı)

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

influenza virüsüne ne iyi gelir? (Ökrüsük ve soğuk algınlığı)

Mesaj gönderen BruceLee »

Merhaba arkadaşlar. Kusura bakmayın, konu dışı. Bu aralar çok kişi öksürüyor. Yakınlarımız, arkadaşlarımız... Bazılarında sebep influenza olabilir. İnfluenza olduğunu varsayarak, bu virüse ne iyi gelir? iyi gelen reçetesiz ilaç var mıdır? İyi gelen doğal yöntemler neler?
Gargi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: influenza virüsüne ne iyi gelir? (Ökrüsük ve soğuk algınlığı)

Mesaj gönderen Gargi »

Öksürük şurupları antibiyotiklerden astım ilaçlarına kekik yağından, ayağa viks sürmeye,kara turbu delip içinden bal geçirmeye, ceviz kabuğu kaynatıp içmeye kadar herşeyi denedim. Röntgen temiz kan temiz deli gibi öksürüyorum tam 4 ay oldu.
BruceLee

Gargi yazdı: 03.01.2024 - 11:30 Öksürük şurupları antibiyotiklerden astım ilaçlarına kekik yağından, ayağa viks sürmeye,kara turbu delip içinden bal geçirmeye, ceviz kabuğu kaynatıp içmeye kadar herşeyi denedim. Röntgen temiz kan temiz deli gibi öksürüyorum tam 4 ay oldu.
geçmiş olsun dostum
BruceLee

Gargi yazdı: 03.01.2024 - 11:30 Öksürük şurupları antibiyotiklerden astım ilaçlarına kekik yağından, ayağa viks sürmeye,kara turbu delip içinden bal geçirmeye, ceviz kabuğu kaynatıp içmeye kadar herşeyi denedim. Röntgen temiz kan temiz deli gibi öksürüyorum tam 4 ay oldu.
bademcikte sıkıntı olabilir mi? Bademcikte enfeksiyon veya taş?
BruceLee

Merhaba arkadaşlar. Boğmacaya sebebiyet veren Bordetella pertussis virüsüne doğal yöntemler ile olarak ne önerirsiniz?
Promete54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Promete54 »

Yüksek doz c iyi geliyor,bizzat denedim,toz ascorbik asit formunu 1000mg şase olarak her saat başı ishal olana kadar içtim,sonuç iki günde domuz gribi semptomları geçti..
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

geçmeyen öksürük varsa doktora görünün arkadaşlar. bir çok sebebi olabilir. röntgen tanıya yönelik fayda sağlar. böyle şeyler için ben acile gidiyorum. oradaki acemi doktorlar hata yapmamak için ne kadar test varsa yaptırıyorlar. iyi oluyor. uzmanlar hiç uğraşmıyor.