Spor Öncesi ve Sonrası

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
UmutluAdam

Spor Öncesi ve Sonrası

Mesaj gönderen UmutluAdam »

Prostatzedeler merhaba! :)

4 gün boyunca BİLEREK DENEME AMAÇLI evden hiç çıkmadım, yürüyüş yapmadım ve neredeyse zaruri olmadıkça marketle ekmeğe bile gitmedim. Hemen prostatım coştu, çok sık tuvalete çıkmalar ve inanılmaz bir tazyik düşüklüğü başladı.

Sonra bugün evde telefonumdaki uygulamadan antrenman programını uyguladım. Görmek istedim spor ne kadar etkili diye ve arkadaşlar çok değil, 7 dakikalık bir spordan sonra tazyikim daha iyi çıkmaya ve tuvalet aram uzamaya başladı. Gerçekten bu hastalığın en büyük tedavisi spormuş, bunu test ettim ve tavsiye ediyorum.

Burada hepimizin akıllı telefonları var artık. Yürümeseniz, koşmasanız bile 7 dakikalık bir antrenman programı yükleyin. Biraz terleseniz, vücudunuz biraz ısınsa yetiyor inanın. Çok faydalı oldu bana. Bundan sonra her gün en azından telefondan da olsa terlemeyi düşünüyorum.
UmutluAdam

Re: Spor Öncesi ve Sonrası

Mesaj gönderen UmutluAdam »

Tabi spordan sonra da sıcacık duşumuzu alarak prostata ve mesaneye sucuk suyu iyice vermek lazım. :)
iskender
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen iskender »

Arkadaşlar bi de ısırgan otunun üstündeki en küçük yeşil yapraklarını bulabilirseniz toplayın ve sabah akşam bir bardak olacak şekilde kaynamış suda 5-10 dakika demleyin,mümkünse 5-6 adet maydanoz dalı da ekleyebilirsiniz. Aç karnına suyunu için.çok iyi geldiği söyleniyor tüm prostatit problemlerine.Yanlız örneğin bir ay kullanıp bir ay ara vererek devam edin.gerçekten çok faydasını gören biri anlattı bana.yanlız yeşil ısırgan otunun en üst kısmındaki taze küçük yapraklar olmalı. Ben de ilk bulduğum anda deniycem.Herkese Allah şifalar versin.
Fatih86
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Fatih86 »

Dostum spor iyidir.agrılara cok iyi gelir.Ben deneme amaclı iki prostat sıvısı arası olcumde spor yaptım.Agrılarım tamamıyla gitti Lakin dısarda kosup nemli boxer ile belli bir sure durdugumdan lokosit 6_7 olmustu.Sporu cok abartarak yapmayın ozellikle bagsurunuz varsa kendinizi cok zorlamadan yapın.Spordan sonra hemen dus alın
Allah neylerse güzel eyler hoş eyler vardır bir bildiği