Peniste sürekli yanma

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Peniste sürekli yanma

Mesaj gönderen Raul7 »

bu yanmalar benı cok zorlamıstı hastalıgın basında idrar hissi, ucunda hissetme idrarı, yanma vs başlangıclarda cok zorlayıcı oluyor geçmesi baya zaman alabilir
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Abbasklcc yazdı: 30.12.2023 - 00:05 Sizinki gectimi abicim nasil gecti
Dostum geniş kapsamlı tedavi olmalısın, prostat sıvısından kültür verebilirsen iyi olur, sonra antibiyotik tedavisi takviyler almalısın biraz zaman alır ama geçer. Biraz sabırr psikolojini ordan uzaklaştır, kafanı baska alanlara ver, tedavini ol, tabi bu hastalıktan anlayan bir hekime
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Biraz sabır dedigim gibi iyi bir dr bul hastalıkla ugrasıcak psikolojik vs diyenlere takılma geniş kapsamlı tedvi ol, sonra zaman bırak belki %100 olmucan ama cok büyük yol kat ediceksin
prostati
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen prostati »

Kardesim anladığım kadarıyla stresli bir yapın var, stresini kontrol altına almaya bak, benimde su an üretra da ve makatta yanma mevcut, gece olmuyor sabah başlıyor yatana kadar devam ediyor, seninde böylemi, kullandığın ilaçlar varsa kullanmaya devam et, sabret biraz bırakma kendini
prostati

Şu anki şikayetlerin nedir
prostati

Güzel kardeşim,gece uyuyup uyandığında yanma ve sızlamam oluyor mu, yada sabah uyandıktan belli bir süre sonramı başlıyor, brufen advil arvales veya elektra Ford kullanabilirsin doktor tavsiyesi ile, panik yapma kronik prostatit in semptomları bunlar, işini bırakma eve kapanma, sitenin kurucusu kadir abi ve diğer tecrübeli arkadaslar var destek alabilirsin, onların tecrübeleri cok önemli, prostat sıvısından lökosit ölçümü yapan Dr bul, sayfada bir çok kez teleffuz edilen Dr var,
luksorin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen luksorin »

Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun. Benim hikayemi okumanı tavsiye ederim. Benzer sorunları yaşamıştım. Hiç geçmeyecek sanmıştım. Fakat 2 ay uzun bir süre gibi geldi. Bu süreçte en önemlisi bence tedaviye erken başlamak, tedaviye sadık kalmak ve bir tedavi bitmeden, sonuç almadan başka bir yere geçmemek.

Zafer Oyman Bey'i tavsiye edebilirim. Ben ondan destek alıp iyileşmiştim.

Anlık sorun için yanmada sıcak su torbasını da ayrıca öneririm.

Umarım bir an önce sağlığına kavuşursun.

https://www.kronikprostatit.org/viewtopic.php?t=6972
krmgrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen krmgrll »

Abbasklcc yazdı: 09.01.2024 - 02:52 Su yanma sorununu yasayipta geciren iyilesen varmi 3 ay oldu neredeyse ya (((
Benim 1 sene oldu idrar yaptıktan sonra penis çok sızlıyor idrar yaparken de yanmam oluyor mecbur katlanıyorum bendeki tek sorun (penis) sızı ağrı yanma bitmiyor psikolojim bozuldu