Spermde şeffaf jolemsi parca

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Zaybek61
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Spermde şeffaf jolemsi parca

Mesaj gönderen Zaybek61 »

Herkese geçmiş olsun en kısa zamanda şifa bulur iyileşiriz inşallah.benim sormak istediğim 2021 Nisan ayinda peniste ağrı ile 2 farklı doktora gittim idrar,idrar kültürü ve sperm üzerinden bir kaç test yaptılar.daha sonra non bakteriyel prostatit var sende dediler.bu dönemde 1 kutu taravid 2 kutu cipro ve 1 kutu urispas kullandim ağrı ve şikayetlerim azaldı.ara ara hafif ağrı yapsada 2022 Kasım ayından beri çok şükür iyiyim.sıkıntım 2021 Eylül ayindan beri geçmek bilmeyen ilk boşalmada sarı ile şeffaf beyaz renk arası gelen katı jolemsi parcalar.bu konuda yardımcı olabilecek var mi birde bosalirken bazen zevk var genellikle hiç bir hissiyat yok.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Spermde şeffaf jolemsi parca

Mesaj gönderen Raul7 »

Meni kanallarında enfeksiyon olabilir, olmuş oldugun tedaviler yetersiz olabilir. Meni kültürü prostat sıvısı kültürü yaptırmanı öneririm
Zaybek61

Meni kulturu yapıldı birşey çıkmadı.2 gun soğuk bir ortamda kaldım ayaklardan soğuk yedim birazda stres yaşadım.ondan sonra hastalık oluştu.cinsel bir temas sonucu olusmadi
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Zaybek61 yazdı: 27.12.2023 - 12:02 Meni kulturu yapıldı birşey çıkmadı.2 gun soğuk bir ortamda kaldım ayaklardan soğuk yedim birazda stres yaşadım.ondan sonra hastalık oluştu.cinsel bir temas sonucu olusmadi
Bu hastalıga malesef sadece cinsellik sonrası bulası olmuyor. Masturbasyon en buyuk etkenlerden birisi.
Zaybek61

Anladım.bu durumla alakalı başına gelip şifa bulan var mı acaba.ilac veya bitkisel olarak cozume kavuşturan varsa yardımcı olabilir mi
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Benimde yıllardır gitmediğim doktor kalmadı yanmalar sızılar geçti ama ama spermin koyu sarı renkde gelmesi ve içindeki jölemsi parçalar düzelmiyor zevk almayıda etkiliyor
dertli 2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen dertli 2 »

Zaybek61 yazdı: 27.12.2023 - 13:52 Anladım.bu durumla alakalı başına gelip şifa bulan var mı acaba.ilac veya bitkisel olarak cozume kavuşturan varsa yardımcı olabilir mi
bu olay stres ve yediğin içtiğinle alakalı. haftada 3 kez boşal düzenli olarak. ama hemen yüklenme penise epey bi video falan seyret veya sevgilinle ön sevismeyi uzun tut. belli bir süre sonra normale dönüyor. rahat ol. kafana takma. geçici bir durum. bendede olmuştu.
Hans

Mesaj gönderen Hans »

Zaybek61 yazdı: 27.12.2023 - 00:15 Herkese geçmiş olsun en kısa zamanda şifa bulur iyileşiriz inşallah.benim sormak istediğim 2021 Nisan ayinda peniste ağrı ile 2 farklı doktora gittim idrar,idrar kültürü ve sperm üzerinden bir kaç test yaptılar.daha sonra non bakteriyel prostatit var sende dediler.bu dönemde 1 kutu taravid 2 kutu cipro ve 1 kutu urispas kullandim ağrı ve şikayetlerim azaldı.ara ara hafif ağrı yapsada 2022 Kasım ayından beri çok şükür iyiyim.sıkıntım 2021 Eylül ayindan beri geçmek bilmeyen ilk boşalmada sarı ile şeffaf beyaz renk arası gelen katı jolemsi parcalar.bu konuda yardımcı olabilecek var mi birde bosalirken bazen zevk var genellikle hiç bir hissiyat yok.
Kardeşim bol su iç sıvı eksikliği ve kullandığın bazı ilaçlar meninin katı gelmesine sebep olabilir.Semenden lökosit baktırdın mı?.
Urolog8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Urolog8 »

Bence çinko al sperm sıvısının kalitesini etkiliyor