Merhaba ben Dr levent

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
sainz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Merhaba ben Dr levent

Mesaj gönderen sainz »

zindan yazdı: 09.12.2023 - 13:44 De levent iyidir. İyi hocadır diğer urologlar gibi burnu havada değildir parayla soracağınız sorulari cevaplar ayrıca beni tanır. Hikmet ben hocam.
Hocayı eleştiren arkadaş prostatit hastalığı hırsı hocadan alıyor sanırım :)
Abi sen nasıl oldun halen devam ediyor mu problemlerin?
emree16
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen emree16 »

Urolog8 yazdı: 09.12.2023 - 02:31 Arkadaşlar merhaba yeni nickim bu bana istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Üroloji uzmaniyim ve 10 yıldır prostatit ile ugrasmaktayim.Prostatit ile ilgili iyi haberlerim var. Uyguladigimiz prostat masajı tedavisi çok iyi sonuçlar verdi.Gelen hastaların tamamına yakını iyilesti. Haftada bir yapıyoruz .En az 10 dk sürüyor bu masaj.Enjeksiyon da etkili ama bu tedavi daha az invaziv .Zaten masajla iyilestirdiğimiz hastalar enjeksiyondan fayda gorememiş olanlar.Beraberinde oral antibiyotik de veriyoruz.Bu hasta grubunda çok iyi sonuç aldık.Tabi ki tercih sizin. Acil sifalar dilerim herkese
Sizin tedavi ettiğiniz bir hasta ile daha tanışmadım buna kendimde dahil enjeksiyon için geldiğimde tanıştığım insanlarla hala görüşüyorum vandan mersinden gelenler vardı hepsi hala iyileşme çabasında hepside sizi iyi anmıyorlar haklarınıda helal etmiyorlar tabi bende zerre kadar helal etmiyorum para uğruna insanların hayatlarıyla oynuyosunuz kredi çekip size gelenler var aldığınız para az buz bi para değil instagram sayfanda şöyle iyileştiriyorum böyle iyileştiriyorum deyip umut tacirliği yapıp binlerce lira para alıp bi işe yaramayan tedavi tedavi demeye bile dilim varmıyor şimdi kalkmış masajla iyileştiriyorum diyorsunuz hala laf var icraat yok
Zodiac

Mesaj gönderen Zodiac »

emree16 yazdı: 09.12.2023 - 15:54
Urolog8 yazdı: 09.12.2023 - 02:31 Arkadaşlar merhaba yeni nickim bu bana istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Üroloji uzmaniyim ve 10 yıldır prostatit ile ugrasmaktayim.Prostatit ile ilgili iyi haberlerim var. Uyguladigimiz prostat masajı tedavisi çok iyi sonuçlar verdi.Gelen hastaların tamamına yakını iyilesti. Haftada bir yapıyoruz .En az 10 dk sürüyor bu masaj.Enjeksiyon da etkili ama bu tedavi daha az invaziv .Zaten masajla iyilestirdiğimiz hastalar enjeksiyondan fayda gorememiş olanlar.Beraberinde oral antibiyotik de veriyoruz.Bu hasta grubunda çok iyi sonuç aldık.Tabi ki tercih sizin. Acil sifalar dilerim herkese
Sizin tedavi ettiğiniz bir hasta ile daha tanışmadım buna kendimde dahil enjeksiyon için geldiğimde tanıştığım insanlarla hala görüşüyorum vandan mersinden gelenler vardı hepsi hala iyileşme çabasında hepside sizi iyi anmıyorlar haklarınıda helal etmiyorlar tabi bende zerre kadar helal etmiyorum para uğruna insanların hayatlarıyla oynuyosunuz kredi çekip size gelenler var aldığınız para az buz bi para değil instagram sayfanda şöyle iyileştiriyorum böyle iyileştiriyorum deyip umut tacirliği yapıp binlerce lira para alıp bi işe yaramayan tedavi tedavi demeye bile dilim varmıyor şimdi kalkmış masajla iyileştiriyorum diyorsunuz hala laf var icraat yok
Ağzına sağlık kardeşim.bu duzenbazlara bu mesajları okuyanlar para kaptırmasın.
emree16

Mesaj gönderen emree16 »

Zodiac yazdı: 09.12.2023 - 16:13
emree16 yazdı: 09.12.2023 - 15:54
Ağzına sağlık kardeşim.bu duzenbazlara bu mesajları okuyanlar para kaptırmasın.
Ne demek ben gerçekleri söyledim keşke fayda görsemde insanları burda yönlendirsem ama yüzde seksen başarı oranımız var deyip gittim 3 seans oldu hocam bi etkisi olmadı dediğimde 4. Seanstan sonra etkisi olur diyo kendileri tabi bizde 4-5-6 seansa devam edyoruz 6. Seans bittikten sonra hocam aynı bi iyileşme olmadı dediğimde 7. Ve 8. Seansa gel sen diyo 7 seansa gittim ozamanda bi etki olmayınca orda anladım geç oldu ama bi umut diyerek devam ediyo insanlar sonrada 3 ay sonra iyileşirsin deyip sırtını sıvazlatıp gönderiyolar durum bu
bismuth7677

Mesaj gönderen bismuth7677 »

Benim kendi uzerimdeki tecrubeme gore enfeksiyonlu prostata masaj aksi tesir ediyor. Once iyi gelen antibiyotigi kullanmak lazim bir sure. Her hafta prostat masaji sistematik degil. Prostat masaji her durumda surekli her hafta yapilacak birsey degil. Ne yaparsaniz yapin size olan guven sifirlanmistir ve yapacaginiz hersey ticari olarak algilaniyor. Cunku sizi tecrube eden cok hasta oldu daha da kotuye giden. Allah hidayet nasip etsin
Urolog8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Urolog8 »

İyileşmiş hastalarim arasindan isteyene tel no larini verebilirim.Daha nasıl bir kanıt olabilir ki.Ben reklamlarimdan öyle ya da böyle hasta buluyorum.Buradan bana g ecmiste de hasta gelmemişti zaten. Öyle bir beklentim yok.İyilesen hastalarim var buraya kendilerini yönlendirdim ancak onlar karsilarinda önyargılı bu topluluğu gorunce kactilar.Bana karşı burada inanılmaz bir önyargı ve düşmanlık var.Su anda enjeksiyonla iyilestiremediklerimize yaptığımız uzun süren prostat masajı artı oral antibiyotik seanslari işe yarıyor.Bu konuda eskiden enjeksiyondan fayda goremeyenlere bir şey yapamiyorduk. Ancak şimdi öyle değil. Gelen iyileserek dönüyor. Tabi ki bütün kronik prostatitli hastaları iyilestirme şansımız yok ama enjeksiyon dişinda elimizde artık başka bir silah daha var.
ivanbulgaria
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen ivanbulgaria »

Urolog8 yazdı: 09.12.2023 - 20:44 İyileşmiş hastalarim arasindan isteyene tel no larini verebilirim.Daha nasıl bir kanıt olabilir ki.Ben reklamlarimdan öyle ya da böyle hasta buluyorum.Buradan bana g ecmiste de hasta gelmemişti zaten. Öyle bir beklentim yok.İyilesen hastalarim var buraya kendilerini yönlendirdim ancak onlar karsilarinda önyargılı bu topluluğu gorunce kactilar.Bana karşı burada inanılmaz bir önyargı ve düşmanlık var.Su anda enjeksiyonla iyilestiremediklerimize yaptığımız uzun süren prostat masajı artı oral antibiyotik seanslari işe yarıyor.Bu konuda eskiden enjeksiyondan fayda goremeyenlere bir şey yapamiyorduk. Ancak şimdi öyle değil. Gelen iyileserek dönüyor. Tabi ki bütün kronik prostatitli hastaları iyilestirme şansımız yok ama enjeksiyon dişinda elimizde artık başka bir silah daha var.
Then, let's 2-3 guys from the forum with symptoms, to undergo your treatment, whatever it may be, and to give an assessment of their condition after treatment
bismuth7677

Yuzde 5 iyilesme basari degildir. 100 hastadan en az 30 u daha kotu olmustur kesinlikle. Ulkemizde dogru duzgun bir denetim sistemi saglik icin de olsaydi sizin lisansiniz iptal edilirdi. Bizim buradaki tek amacimiz hasta insanlarin kurban olmaya devam etmemesi. ilk enjeksiyonu ereksiyon verici kimyasal ile yapip insanlari kandiriyorsunuz. Asistanlariniz da at hirsizi kilikli tipler
Urolog8

Mesaj gönderen Urolog8 »

Ereksiyon verici kimyasal mi.Oyle bir kimyasal varsa söyle de öğrenelim. Daha neler duyacağim burada acaba
Dejavuuuuu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Dejavuuuuu »

Merhaba,

Bu dr levent isimli şahıs bana göya masajla andrflor testi yaptı masajla sıvı getiremedi adeta azıma sıçtı göya gelen bir gıdım sıvıyıda yalan yanlş aldı gönderdi hiçbir sonuç görüntülünemedi ben o numunenin lab a gönderildiğine bile emin değilim 3 sene önce 3 bin tlmi yedi sende birşey yok diyip başından savdı. Levent bey diyorum saygımı bozmuyorum ama sen hakikaten bu mesleği icra edemiyorsun boşuna insanların parasıyla umutlarıyla oynama...
emree16

Mesaj gönderen emree16 »

Dejavuuuuu yazdı: 10.12.2023 - 19:11 Merhaba,

Bu dr levent isimli şahıs bana göya masajla andrflor testi yaptı masajla sıvı getiremedi adeta azıma sıçtı göya gelen bir gıdım sıvıyıda yalan yanlş aldı gönderdi hiçbir sonuç görüntülünemedi ben o numunenin lab a gönderildiğine bile emin değilim 3 sene önce 3 bin tlmi yedi sende birşey yok diyip başından savdı. Levent bey diyorum saygımı bozmuyorum ama sen hakikaten bu mesleği icra edemiyorsun boşuna insanların parasıyla umutlarıyla oynama...
sen 3 bin lira ile iyi kurtulmuşsun ben 8 bin lira kaptırdım üç yıl önce
Duyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Duyu »

Merhaba Levent Bey, bende üreplasma kaynaklı kronik bakteriyel prostatit var. İnternette okduğum maklelerde 12 hafta antibiyotik tedavisniden bahsediliyor ancak doktorlar en fazla 3-4 haftalık bir antibiyotik tedavisi veriyorlar, ya da bana en fazla 3-4 hafta tedavi verildi. O da işe yaramıyor malesef. 12 hafta antibiyotik tedavisinin literatürde yeri var mı?
Urolog8

Mesaj gönderen Urolog8 »

Hayır bunun yeri yok. Oral antibiyotik artı prostat masajı faydali olabilir.
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

2015 yılında, 'REKLAMLARDAN' görmüştüm sizi. Daha o zaman bu forumu bilmiyordum. 2 dk telefon konuşması yetti size gelmedim. O dönem verdiğim nadir doğru kararlar arasında olduğunu şimdi anladım. Allah beni korumuş. Size de Allah'tan korkmanızı tavsiye ederim. Bir hacca giderim, bir tövbe ederim, bir Mevlüt okuturum beni affeder nasıl olsa demeyin. Sanıldığının aksine, Allah çok zeki ve her şeyin farkında. Merhameti her şeyi kuşatmış birinin azabından çekinin...
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

Duyu yazdı: 11.12.2023 - 00:51 Merhaba Levent Bey, bende üreplasma kaynaklı kronik bakteriyel prostatit var. İnternette okduğum maklelerde 12 hafta antibiyotik tedavisniden bahsediliyor ancak doktorlar en fazla 3-4 haftalık bir antibiyotik tedavisi veriyorlar, ya da bana en fazla 3-4 hafta tedavi verildi. O da işe yaramıyor malesef. 12 hafta antibiyotik tedavisinin literatürde yeri var mı?
Makaleler Türkiye dışında yazılmış olabilir. Genellikle tedavi için 4 hafta az kalıyor. Maalesef Türkiye'de bilime çok az değer verildiği için bilimsel araştırmalar kimse tarafında hayata eklenmiyor. Çoğu bilgi Atatürk'ün üstün çabaları sayesinde ülkeye kazandırılmış. Üzerine çok az şey eklendi maalesef.
rizasirman

Mesaj gönderen rizasirman »

Masaj ile ilgili kendi deneyimim şöyle:

Eğer hiç masaj yaptırmadıysanız bugüne kadar ve none-bakteriyelseniz ilk masaj sizi rahatlatır. Hatta bu rahatlama için doktora gidilebilir. Ancak ben akabinde kendim yapmayı öğrendim. Çünkü kendinizi her kötü hissettiğinizde her nükste bu masaja ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz. Fiziğiniz de elverişli ise ekonomik olması için kendiniz yapın derim.

Anti-enflamatuar iseniz benim gibi, diyetinize çok dikkat etmelisiniz bence. Bu sizi masajdan da çok rahatlatır ve kronik ağrılarınıza da masajdan kat be kat iyi geliyor.

Masaj'ı hangi uzman yaparsa yapsın bu hastalığın kesin tedavisi olacağını sanmıyorum. Zafer Oyman hocamızın lökosit sayımı ve paralelinde yaptığı tedavi bana çok daha mantıklı geliyor ve kesin çözüme ulaştırabileceğini düşünüyorum, şu an Zafer Hoca'nın bir hastası olarak.
intheroad

Mesaj gönderen intheroad »

Levent bey prostatitim erken döneminde sizin kliniğinize gelme gafletimde bulundum ve sizin o garip muayene anlayışınız bana yaklaşık 2 ay kaybettirdi.Burada kimseyi övecek ya da yerecek halim yok.Ama yaşadığım tecrübeden sonra burada karşılaşmak acı bir tebessüm ettirdi.Size şikayetlerimden bahsettim sadece yüzüme bakıp dinlediniz ne bir tespit ne bir tavsiye.Bana prostatit olduğunuzu düşünmüyorum dediniz anlattıklarımdan yola çıkarak.Prostattan sıvı alalım deyip prostattan nasıl sıvı alınamayacağını gösterdiniz.Ağrılı garip bir masaj anlayışıyla 1 damla bile sıvı gelmedi.Yanlış anlaşılmasın daha sonrasında yaklaşık bu işlemi 6-7 kere sorunsuz 10 saniyede yaptırdım.Neyse ki enjeksiyon teklifinizi reddettikten sonra kendim anlatıp kendim tavsiyeler verdiğim bir muayene sonucu 2 kutu cipro,1 kuru monodoks ve - bilmem kaç ₺ ile yanınızdan ayrıldım.(Enjeksiyon işlemini teşhis bile koyamadığınız hastaya nasıl teklif edebiliyorsunuz onu da anlamamıştım o an,hala da anlayamıyorum.)Yanınıza gelen hastayla Facebook sayfaları ve forumlar kadar ilgilenmenizi tavsiye eder,meslek hayatınızda başarılar dilerim.
Gargi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Gargi »

Yeni hastayım. Doktor araştırıyorum kimi önerirsiniz. Bel soğukluğu ardından semptomlar devam ediyor.
John

Mesaj gönderen John »

Gargi yazdı: 15.12.2023 - 14:29 Yeni hastayım. Doktor araştırıyorum kimi önerirsiniz. Bel soğukluğu ardından semptomlar devam ediyor.
İstanbul’da zafer oyman olabilir. Ben İstanbul’da birde Muhsin’e gittim dolandırıcı hiç tavsiye etmem.
alexandro1104

Mesaj gönderen alexandro1104 »

intheroad yazdı: 15.12.2023 - 11:58 Levent bey prostatitim erken döneminde sizin kliniğinize gelme gafletimde bulundum ve sizin o garip muayene anlayışınız bana yaklaşık 2 ay kaybettirdi.Burada kimseyi övecek ya da yerecek halim yok.Ama yaşadığım tecrübeden sonra burada karşılaşmak acı bir tebessüm ettirdi.Size şikayetlerimden bahsettim sadece yüzüme bakıp dinlediniz ne bir tespit ne bir tavsiye.Bana prostatit olduğunuzu düşünmüyorum dediniz anlattıklarımdan yola çıkarak.Prostattan sıvı alalım deyip prostattan nasıl sıvı alınamayacağını gösterdiniz.Ağrılı garip bir masaj anlayışıyla 1 damla bile sıvı gelmedi.Yanlış anlaşılmasın daha sonrasında yaklaşık bu işlemi 6-7 kere sorunsuz 10 saniyede yaptırdım.Neyse ki enjeksiyon teklifinizi reddettikten sonra kendim anlatıp kendim tavsiyeler verdiğim bir muayene sonucu 2 kutu cipro,1 kuru monodoks ve - bilmem kaç ₺ ile yanınızdan ayrıldım.(Enjeksiyon işlemini teşhis bile koyamadığınız hastaya nasıl teklif edebiliyorsunuz onu da anlamamıştım o an,hala da anlayamıyorum.)Yanınıza gelen hastayla Facebook sayfaları ve forumlar kadar ilgilenmenizi tavsiye eder,meslek hayatınızda başarılar dilerim.
senin yazdıgına benzeri yazılar çok var forumda levent dr hakkında. Hangi yüzle yazıyor acaba hala :)
alexandro1104

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Gargi yazdı: 15.12.2023 - 14:29 Yeni hastayım. Doktor araştırıyorum kimi önerirsiniz. Bel soğukluğu ardından semptomlar devam ediyor.
istanbul'sa zafer oyman'dan şaşma, bahcelievler medicana.
Gargi

Mesaj gönderen Gargi »

Saolun Adanadayım ama gideceğim Zafer hocaya burada profesör bile gittim bu kadar antibiyotik kullanmışsın geçmemiş nonbakteriyelsin deyip ağrı kesici, kas gevşetici verip gönderdi.
bismuth7677

Adana da enfeksiyoncuya gidip sperm kulturu vermeyi deneyin
hasan52

Mesaj gönderen hasan52 »

Kadir abi bende idrar akışı düşükmüş idrar darlığı olabilirmiş salı günü ve Perşembe gün sistikkopi olacağım senin fikrin ne benim kapalı olan yer penisin 3 -4 cm arkasında blr perde gibi bir şey var.. doktor sonda ile biraz penisin ucundan girdi sanki bir zarı deldi biraz kan geldi benim işimem daha gür geldi . Doktor enfeksiyon bundan yenileye bilir dedi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Dilatasyon yapmış olabilir o yüzden idrar akışı bollaşmiştir. Geçici bir genişletme işlemidir. İltihap devam ettiği sürece tekrarlama riski vardır bu durumun.