Pollstimol + Cecemed + Quercetin + Ligone + Brufen

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
sainz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Pollstimol + Cecemed + Quercetin + Ligone + Brufen

Mesaj gönderen sainz »

Herkese Merhaba,

Tam 2 aydır pollstimol kullanıyorum.1 aydır cecemed kolojen 4 kutu solgar quercetin ve 2 kutu ligone kullandım. Elimde 850 adet daha pollstimolum var.

2x3 şeklinde kullanıyorum pollstimolü. Kadir abinin yazdıklarına bakarak brufen 600'de kullanıyorum.

Gelelim semptomlara boşalırken ağrı çok az hastalık ilk zamanlarında kramp gibi ağrı girerdi pnise.
Geçenlerde peş peşe 2 kere yapmama rağmen belirgin ve yorucu bir ağrı yoktu. Genellikle yaptıktan sonra ki gün çok fazla idrar sıkışıklığı problemi yaşardım bunda belirgin bir azalma var.

Sık idrar benim hastalığımda ilk yaşadığım semptomdu ve beni deli ediyordu. Bunda da bir azalma seziyorum. Bugün için söylemek gerekirse 800-1000 ml arası bir sıvı almışımdır. Totalde 3 kere çıktım. Tabi bu da gün gün değişiyor biraz artıyor. Ama bunda idrar hissiyatının azaldığını söyleyebilirim.

En büyük problemim pensin ucundaki o ağrı acı hissi yaşayanlar bilir yaşamayanlarada allah göstermesin bazen gerçekten berbat hissettirebiliyor. Bu özellikle oturduktan sonra öğleden sonra başıma geliyor. ve yürüdüğümde veya yattığımda azalıyor. Umarım pollstimol ve brufen yardımcı olur. (Bu konuyu tamamen çözenler varsa önerilere açığım)

Yediğime içtiğime dikkat ediyorum fakat bu sıralar biraz cıvıttım ama buna rağmen doğrudan şeker çikolata tüketimi asla yapmıyorum ve sadece pirinç tüketimim arttı. Beyaz ekmek şeker neredeyse tüketmiyorum. Bazen ev yapımı kek yerim çok nadir de olsa.

Gelelim ereksiyona ben ereksiyonu hastalık çıktıktan 4-5 ay sonra sıkıntı çekmeye başladım(Şunu biliyorum anksiye ve ağır depresyon geçiren bir arkadaşımda bu tür problemleri çok fazla yaşamış tedavi olduktan sonra ve psikolojisini düzelttikten sonra her şey normale dönmüş). Ama psikolojim berbat haldeydi. Sonrasında kendimi biraz daha topladım psikolojik olarak. Şuan nasıl derseniz takviye ilaç macun vs kullanmadan %80i yakalıyorum bazen çok daha iyi bazen biraz daha kötü olduğu oluyor bu işin bu kısmını tamamen psikolojik olarak görüyorum en azından kendim için. Çok fazla odaklanmamaya çalışıyorum he ama libido nasıl derseniz onda bir düşüş var bu kesin ama bu da hastalığın zihinde ve psikolojide yarattığı tahribat göz önünde bulundurularak makul sayılabilir.

Cumartesi günü ilk defa pros. sıvısı kültürü vereceğim steril besiyerli eküvyon çubuğu,antiseptik aldım geçenlerde denediğimde sıvı getirtebilmiştim bir kaç damla da olsa. 4-5 gün perhizle istediğim miktarda sıvı alabileceğime inanıyorum ve bunu vereceğim.Antibiyogram sonucuna göre bir enfeksiyon doktoruna gideceğim. Beni hasta eden cinsel bir birliktelik değildi ama yine de bakılsın ve içim rahatlasın istiyorum.

Lökosit 5-6 çıkmıştı 6 ay önce ondan sonra baktırmadım çok pahalı buluyorum ve deneme yanılma yöntemini çok benimseyemedim. He tabiki burada bir yanlış var mı yok mu lökosit miktarı ne durumda ölçülmesi gayet güzel ve faydalı ama tedaviye gelecek olursak tüm antibiyotiklerden kulanmak ve hangisinin iyi geleceğini bulmak için göze alması epey zor bir yöntem kültürde varsa bir sorun görüp öyle ilerlemek en doğrusu gibi.

Söyleyeceklerim bu kadar kalın yazdığım konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim. Yardımcı olabileceğim bir şey varsa cevaplamak isterim.

Saygılar...