Daha önce iyileştim ama tekrar mı nüksetti acaba

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
159761
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014
İletişim:

Daha önce iyileştim ama tekrar mı nüksetti acaba

Mesaj gönderen 159761 »

Önceki nickimi hatırlayamadım 9 yıl önce cy sonra prostatit oldum 6 ayda ya da 1 sende teşhis koydurabildim doktor doktor gezdim daha sonra Zafer oymana gidip aylarca lökosit takibi yaptırdım Zafer hocayı severim bu arada lokositi sıfırlıyorduk daha sonra 1-2 ay sonra bir daha çıkardı ama işerlen ağrı sık işemr kuyruk sokunu ağrısı kalça ağrısı geçmiyordu ha birde boşaldıktan ve öncesinde yanmam olurdu onlar geçiyordu Zafer hocadan sonra Konya 3 enjeksiyon İstanbul’da da kuru iğne yaptırdım kalçadan daha sonra şikayetlerim kayboldu gitti bu arada perinede ve prostata karıncalanma kaşıntı hissettim dışkılamımm düzelmeye başladı 7 senedir hiç bir şikayetim olmadı hatta evlendim 3 kere üst üste boşaldığım oldu içlik hiç giymedim acı yedim ha bu arada şekeri de bırakmıştım artık naısl iyileştim bilmiyorum bu arada şu anki sıkıntım şu sol testit şişti ve yanmalı işiyordum kaşık ağrısı ile birlikte ardından acile gittim cipro aldım ben ne olur ne olmaz diye 1 kutu cipro 2 kutu tetradoks yine içtim birde üstüne şef içtim bir kutu bu ara 30 gün falan Bentonit kil içtim oda acayip kqbız yaptı şu an ağrılarım ve huzursuzluk oluyor dünde eroksiyon zayıftı ama psikoloji de yok bu arda bağırsaklarda kötü acaba yine prostatit mi olduk yoksa 25 günlük kabızda ıkınmakta n pelvlk kaslar mı bozuldu yada antibiyotik sonrası bağırsak mı bozuldu anlamadım sizce nedir sebep ikincisi Zafer hocaya gideyim diyorum ama antibiyotik biteli 8 gün oldu haftaya gitsem 15 olacak lökosit baktırsam çıkar mu acaba arkadaşlar ne yapayım
Zodiac
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Daha önce iyileştim ama tekrar mı nüksetti acaba

Mesaj gönderen Zodiac »

25 günlük kabızlık fazla biofeedback ile makat kaslarının durumuna baktirabilirsin ben şu an bu sürecteyim.ilk seans yapıldı ve kaslarımın çok zayıf olduğu görüldü ve pelvik taban tedavim basladı.sana tavsiyem kabızlık durumunda diyafram çalışman diyaframla dışkılama yaparsan çok rahatlarsın.
159761
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014
İletişim:

Re: Daha önce iyileştim ama tekrar mı nüksetti acaba

Mesaj gönderen 159761 »

Kuru iğne yaptırayım diyorum ama şu an psikolojim çok bozuldu hanımla sürekli bu mevzudan tartışıyorum eskiden kalma bir şey mi o aklıma geldikçe daha da kötü oluyorum