Sonradan meni gelmesi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
gerekwarmi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Sonradan meni gelmesi

Mesaj gönderen gerekwarmi »

Arkadaşlar merhaba 10 Eylül tarihinde şüpheli ilişkim olmuştu korunmasız bunun sonucunda idrar kültürü ve idrar tetkiki yaptım ve 8 tüp kan verdim kan testleri yaptırdım ama sorunum şu mastürbasyon sonrasında yaptıktan sonra yani dibinde kalan sıvılar baxir 2 3 damla gibi akıntı oluyor ama mastürbasyon yapmazsam sorun yok yani akıntı olmuyor bu normalmidir birde eskisi gibi meni fiskirmam yok kıvam aynı ama önceden yani 2 ay önce 10 15 santim ileri fışkırma olurdu şuan için 3 4 santim anca ileri atıyor kendini ama meni gelmesinde değişiklik yok aynı miktarda meni geliyor idrar testinde sediment nadir lökosit yazıyor bunun anlamı bilen varmı birde bu nedir acaba teşekkürler arkadaşlar
ahmetvedat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Sonradan meni gelmesi

Mesaj gönderen ahmetvedat »

şimdi sen söyleyince bende dikkat ettim ama tazyik olayı yanlış bilmiyorsam aldığın zevke bağlı süre ne kadar uzarsa o kadar bol ve tazyiği fazla olur diye biliyorum yani umarım öyledir :( acaba teşhis konuldu mu nonbakteriyel prostatit misiniz ?