Doktor onerisi

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Doğan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Doktor onerisi

Mesaj gönderen Doğan »

Arkadaşlar Ankara'da prostatit kontrolü yapcak ve tanısıni koyabilecek işinin ehli doktor varmi
Doğan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Doktor onerisi

Mesaj gönderen Doğan »

Peki hocam İstanbul'da varmı bildiginiz sağlam bi doktor
175kanarya4545
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Doktor onerisi

Mesaj gönderen 175kanarya4545 »

Aletbozuldu2 yazdı: 05.10.2023 - 18:01
Doğan yazdı: 05.10.2023 - 14:16 Peki hocam İstanbul'da varmı bildiginiz sağlam bi doktor
Ben forumda adı geçen tüm doktorlara gittim sanırım. Hiç fayda görmedim. Yerinde olsam. Kamu hastanesine gider PSA ve Mr baktırır kanseri elerdim. Ultrason yaptırır prostat büyümesini elerdim. Sonra İdrar, prostat salgısı ve spermden kültür yapılmasını ve lökosit bakılmasını isterdim. Bunlardan idrara kesin bakarlar Sperme kimi bakıyor kimi bakmıyor. Prostat salgısına genelde bakmazlar. Bakılmayanlar için Mesut Tül ün odasını ziyaret edip muayene olsam bu eksikleri yapar mısınız? diye sorardım yapıyorsa parasını yatırıp muayene olurdum. Eğer şüpheli ilişki varsa PCR da istenebilir. Bunlarda temiz gelirse Bakteriyel Prostatiti elersiniz. Ankarada çok iyi pevlik taban fizyoterapistleri var. Bundan sonra onlarla yol yürürdüm.
Şu fizyocularım adını yazarmısın reis ankaeadayım öğrenciyim gitmek istiyorum devletteyse