Düşen bağışıklığı geri getirmek için

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Fzt

Düşen bağışıklığı geri getirmek için

Mesaj gönderen Fzt »

Bildiğiniz gibi kullandığımız antiler zararlı bakteriyelerin yanı sıra faydalı olanları da öldürüyor. Bağırsakların kendine gelmesi çok uzun zaman alıyor bu nedenle. Önceleri çok hastalanamazdim. Şuan her salginda hastalaniyorum. Sadece bu yaz 4 5 defa hasta olmuşumdur. Sizler bağışıklığınızı korumak için neler yapıyorsunuz? hangi takviyeleri kullanıyorsunuz? Faydasını gördüğüm dediğiniz takviyeler var mı? Bu konu altında fikir alışverişi yapabiliriz.
Kadir abinin güzel tavsiyeleri var. Onlara uymaya çalışıyorum. Kefir şalgam içiyorum. Probiyotik olarak hap almayı düşünüyorum.
NonwovenII
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Düşen bağışıklığı geri getirmek için

Mesaj gönderen NonwovenII »

Fzt yazdı: 28.09.2023 - 20:08 Bildiğiniz gibi kullandığımız antiler zararlı bakteriyelerin yanı sıra faydalı olanları da öldürüyor. Bağırsakların kendine gelmesi çok uzun zaman alıyor bu nedenle. Önceleri çok hastalanamazdim. Şuan her salginda hastalaniyorum. Sadece bu yaz 4 5 defa hasta olmuşumdur. Sizler bağışıklığınızı korumak için neler yapıyorsunuz? hangi takviyeleri kullanıyorsunuz? Faydasını gördüğüm dediğiniz takviyeler var mı? Bu konu altında fikir alışverişi yapabiliriz.
Kadir abinin güzel tavsiyeleri var. Onlara uymaya çalışıyorum. Kefir şalgam içiyorum. Probiyotik olarak hap almayı düşünüyorum.
Umca solüsyon alın 30 damla suyla karıştırıp için günlük
𝚈𝚞̈𝚛𝚞̈𝚛𝚜𝚎𝚗 𝚢𝚊𝚔ı𝚗𝚍ı𝚛, 𝚋𝚊𝚔𝚊𝚛𝚜𝚊𝚗 𝚞𝚣𝚊𝚔!
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Düşen bağışıklığı geri getirmek için

Mesaj gönderen kadir »

Fzt yazdı: 28.09.2023 - 20:08 Bildiğiniz gibi kullandığımız antiler zararlı bakteriyelerin yanı sıra faydalı olanları da öldürüyor. Bağırsakların kendine gelmesi çok uzun zaman alıyor bu nedenle. Önceleri çok hastalanamazdim. Şuan her salginda hastalaniyorum. Sadece bu yaz 4 5 defa hasta olmuşumdur. Sizler bağışıklığınızı korumak için neler yapıyorsunuz? hangi takviyeleri kullanıyorsunuz? Faydasını gördüğüm dediğiniz takviyeler var mı? Bu konu altında fikir alışverişi yapabiliriz.
Bağışıklık güçlendirici olarak IMUNEKS PLUS kullanmanı öneririm Beta Glukan içerikli.