5 mg tadalafil ilişki öncesi veya düzenli kullanimi

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
emirhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

5 mg tadalafil ilişki öncesi veya düzenli kullanimi

Mesaj gönderen emirhan »

5 Mg tadalafil ilişki öncesi veya bı hafta düzenli kullanıldığımda bir sorun yok ama ama icmessen iliskiye giremiyorum saten his zevk istek yok nezaman kadar bu ilaclara olacak aynı sorunu yaşayan varmı tadalafil olmadan sknti yasayab
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: 5 mg tadalafil ilişki öncesi veya düzenli kullanimi

Mesaj gönderen erdem60 »

5 mg ilişki öncesi kullanılabiliyor mu ben onu günlük düzenli kullanıldığında fayda ediyor diye biliyorum
NonwovenII
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen NonwovenII »

emirhan yazdı: 30.08.2023 - 07:55 5 Mg tadalafil ilişki öncesi veya bı hafta düzenli kullanıldığımda bir sorun yok ama ama icmessen iliskiye giremiyorum saten his zevk istek yok nezaman kadar bu ilaclara olacak aynı sorunu yaşayan varmı tadalafil olmadan sknti yasayab
Kullanırsın ilişki öncesi sorun olmaz kullanılabilir. 5 mg tadalafil öyle aman aman etkili bir şey değil değerli kardeşim. Psikolojik olarak kendini bu ilaca bağlıyorsun. Bir dönem bende kullandım böyle uzun süre aynı şekilde bu ilaç olmazsa olmuyor yapamıyorum diyordum. Penisin içi boş hiç erekte olmayacak gibi hissediyordum.

Ağrı sızı veya idrar problemi yoksa kafanıza takmayın. Kısır döngüye sokuyorsunuz beyninizi sorunum var diyorsunuz ilaç almıyorsunuz sorun anlık çözülüyor bu kez tekrar ilaç olmazsa ben hiçim diye takmaya başlıyorsunuz. Beyin bunu düşündükçe düşündükçe zaten ereksiyonun doğal mekanizması kayboluyor.

Partnerinizle sorununuzu paylaşın, isteyerek seçtiğiniz bir problem değil. Karşınızdaki kişi sizi ne kadar anlarsa size destek olmaya çalışırsa o kadar rahat psikolojiyle ilişkiye girer bu problemleri yaşamazsınız.

İlk etapta %100 taş gibi bir ereksiyon zaten beklemeyin. Düzen ve zamanla ek olarak partner anlayışıyla aşılır.

Bu ilaçlara lütfen alışmayın.
𝚈𝚞̈𝚛𝚞̈𝚛𝚜𝚎𝚗 𝚢𝚊𝚔ı𝚗𝚍ı𝚛, 𝚋𝚊𝚔𝚊𝚛𝚜𝚊𝚗 𝚞𝚣𝚊𝚔!
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen alexandro1104 »

erdem60 yazdı: 30.08.2023 - 13:01 5 mg ilişki öncesi kullanılabiliyor mu ben onu günlük düzenli kullanıldığında fayda ediyor diye biliyorum

İki saat önce içersen 36 saat etkisi var
emirhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen emirhan »

erdem60 yazdı: 30.08.2023 - 13:01 5 mg ilişki öncesi kullanılabiliyor mu ben onu günlük düzenli kullanıldığında fayda ediyor diye biliyorum
Bende fayda sağlıyor kardeşim hemde çok iyi fayda sagliyor
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen erdem60 »

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar 5 mg olan daha hesaplı ben hep 10 mg alıyordum içinde iki tane oluyor 5 ise yariyorsa daha iyi çünkü 28 tane var değerli yorumlarınız için teşekkür ederim
sainz

Mesaj gönderen sainz »

NonwovenII yazdı: 30.08.2023 - 13:46
emirhan yazdı: 30.08.2023 - 07:55 5 Mg tadalafil ilişki öncesi veya bı hafta düzenli kullanıldığımda bir sorun yok ama ama icmessen iliskiye giremiyorum saten his zevk istek yok nezaman kadar bu ilaclara olacak aynı sorunu yaşayan varmı tadalafil olmadan sknti yasayab
Kullanırsın ilişki öncesi sorun olmaz kullanılabilir. 5 mg tadalafil öyle aman aman etkili bir şey değil değerli kardeşim. Psikolojik olarak kendini bu ilaca bağlıyorsun. Bir dönem bende kullandım böyle uzun süre aynı şekilde bu ilaç olmazsa olmuyor yapamıyorum diyordum. Penisin içi boş hiç erekte olmayacak gibi hissediyordum.

Ağrı sızı veya idrar problemi yoksa kafanıza takmayın. Kısır döngüye sokuyorsunuz beyninizi sorunum var diyorsunuz ilaç almıyorsunuz sorun anlık çözülüyor bu kez tekrar ilaç olmazsa ben hiçim diye takmaya başlıyorsunuz. Beyin bunu düşündükçe düşündükçe zaten ereksiyonun doğal mekanizması kayboluyor.

Partnerinizle sorununuzu paylaşın, isteyerek seçtiğiniz bir problem değil. Karşınızdaki kişi sizi ne kadar anlarsa size destek olmaya çalışırsa o kadar rahat psikolojiyle ilişkiye girer bu problemleri yaşamazsınız.

İlk etapta %100 taş gibi bir ereksiyon zaten beklemeyin. Düzen ve zamanla ek olarak partner anlayışıyla aşılır.

Ağrı sızıya iyi geliyor mu bu ilaç?
NonwovenII

sainz yazdı: 30.08.2023 - 21:58
NonwovenII yazdı: 30.08.2023 - 13:46

Ağrı sızıya iyi geliyor mu bu ilaç?
Batma şeklindeyse gelebilir. Ben bu ilaçları kullanmanızı tavsiye etmiyorum arkadaşlar. Ereksiyonunuz yoksa, yoktur. Hiç olmayacak anlamına gelmiyor. Ben bu problemi ilk 6 ay sıfır ereksiyon olarak yaşadım. Ölüydü resmen sıfır hareket. Sonrasında hepinizin yaşadığı her şeyi yaşadım. Bırakır bırakmaz sönme, %40 sertleşme %60 sertleşme vs vs. İlaçta kullandım ama kullanmasam daha iyiymiş.

Yanma benim en büyük problemim geldiği zaman dur durak bilmiyor. Ereksiyon sorunlarım kafaya takmayarak önceliğimi değiştirerek geçti. Bazen bende penisin içi boş hissediyorum, ereksiyon olmayacak gibi hissediyorum, isteğim gidiyor sabah sertleşmelerim gidiyor. Üstüne düşmeyin, düştükçe daha kötü oluyor.

Ekstra yanma ağrı sızınız olsa bunu pek umursamazsınız. Umursamayınca yanmaya rağmen erekte olduğunu görürsünüz.

Cevaba istinaden değil genele yazdım.
sainz

Mesaj gönderen sainz »

Yanmaya bir çare üretebildin mi?
NonwovenII

sainz yazdı: 30.08.2023 - 22:10 Yanmaya bir çare üretebildin mi?
Bendeki yanma git gelli olan bir yanma değil. Baharat yedim arttı, soğuk aldım arttı böyle bir yanmam hiç olmadı. Veya ejakülasyon sırasında yanma oldu vs böyle şeyler yaşamadım. Benim perine bölgesine(testis makat arası) şiddetli yanma geliyor ve geçmiyor - dinmiyor. Gece gündüz devam ediyor. İdrar başlatma güçlüğü de akabinde. Çözüm üretmekten kasıt kalıcı bir çözüm henüz bulamadım.

Antibiyotik tedavisiyle iyi noktalara geliyorum. Zafer hocaya sürekli giderim. Daha öncede bu yanma oldu geçtiğinde uzun süre gelmiyor. Geçirmesi epey mesele ama.
Prostatitis.06

Mesaj gönderen Prostatitis.06 »

Ben kullanıyorum düzenli orcafil 5mg zafer hoca veriyor memnunum. Kanlanmasına yardımcı oluyor. Hoca bırak diyene kadar da kullanırım. Zaten iyileşmesi için kanlanması önemli