5 yildir bu hastalikla ugrasiyorum sadecs lustral iyi geldi

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Mugla4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

5 yildir bu hastalikla ugrasiyorum sadecs lustral iyi geldi

Mesaj gönderen Mugla4848 »

5 yildir kr.prostatitim var antibiyotikle bakteri lokostik sifirladik ama yanmalar gecmedi .burdan da bakterisi bulunmayan arkadaslar uzulmesin bulunsada kroniklesince ise yaramiyor. Birde bnde panik atak vardi ileri derecede doktor gecen sene lustral verdi kullandim surece yanmam nerdeyse hic olmadi. Sonra spermimde sari pislikler ciktk capaga benzer .. Yani arkadaslar internette de bakabilirsiniz antibiyotik tedavisi den sonra antideprasanda bu hastalik icin tedavi siklarindan.. Eger hastaliginiz antibiyotikle gecmiyorsa denemekte yarar var... Kr.prostatit tedavisinde antideprasnla alakasi yok diyenler var eger hastaliginiz gecmiyorsa alakasi var burda sara hastalarinin ilacini kullananlar bile var :) bu hastaligin tedavi seceneklerinden biridir. Bunu yazmam belki faydaniza olur sizlerinde diye paylastim
rifat411
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: 5 yildir bu hastalikla ugrasiyorum sadecs lustral iyi geldi

Mesaj gönderen rifat411 »

Sara hastalarının ilacını ben kullanıyorum :) aslında yanlış uyarılan sinirlerin yanlış uyarılmasını gideriyor nerdeyse 1 ay oldu kullanmaya başlayalı antibiyotik çare değilse yeni bir şeyler denemek lazım.
Mugla4848

rifat411 yazdı:Sara hastalarının ilacını ben kullanıyorum :) aslında yanlış uyarılan sinirlerin yanlış uyarılmasını gideriyor nerdeyse 1 ay oldu kullanmaya başlayalı antibiyotik çare değilse yeni bir şeyler denemek lazım.
Aynen kardesim katiliyorum bakteri lokostik sifirlaniyo eeee sonuc ayni gecmiyo hatta senin tedaviyede baslamak isterim nasil gidiyoo?
rifat411

Fena değil ilk defa 10-15 gün sıfırladım ancak perhizi bozup bir de üstüne Deniz yapınca hafif bir yanma oldu doktor 2 Aydan önce tam faydasını görmezsin diyor 6 ay sürecek tedavi ben henüz 1. Ayı bitirdim, bakalım göreceğiz
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

aslında bende kullanmak istiyorum ama beni robot gibi yapmasından korkuyorum.alışma süresi nasıl.ne gibi etkileri ve yan etkileri var.
rifat411

Ben 2-3 gün hafif sersemlik yaşadım ve biraz uyku yaptı ama sonra herşey normale döndü, zaten dozajı yavaş yavaş arttırıyorsun
erdem

Mesaj gönderen erdem »

Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim ki antidepresan dediğiniz ilaç herkesin tavsiyesi ile kullanilacak bir ilaç değil. Özellikle de Lustral. Sene 2008 de başladım 2009 da bıraktım. 1 sene kullandım ki normalde 6 ay sonra kesmek gerekli. Ben bilinçsizce 6 ay kullanıp sonunda birden ilacı kesince herşey daha kötü ve sil baştan başlayıp tekrar kullanıp sonra doz düşüre düşüre bıraktım. İlk kullanımda ilk 1 hafta yarım doz sonra vücut yavaş yavaş alışıyor. İlk başta iştah kesilip uyku uyuma düzeni bozulabilir ama bir haftadan sonra tam doza geçince herşey normale dönüyor ve çok rahat bir şekilde yaşamaya devam ediyorsunuz. Beni çok çok fazla rahatlatmisti. Hatta hayatımda yaşadığım en güzel ereksoyonu da Lustral ile yasiyordum. Hatta tedavi bittikten sonra bile ilişki yaşayacağım zaman bi Lustral alıp süresini bosalma süresini kendime birakiyordum. Taki ilacı bıraktıktan sonra 2 sene sonra Birgün ereksoyon sıkıntısı yaşayınca anladım prostatit olduğumu ve bu ilacın da prostatit ile çok etkili olmadığını. Prostatit den mıdır bilmem yoksa Lustral dan mı ilk önce bağırsak florasi bozuldu bende. Sonra zaten devamı geldi. Ben tavsiye etmiyorum arkadaşlar sentetik ilaç kullanımını. Uzun dönem hele hiç tavsiye etmiyorum. Sentrelanin var ilacın içinde yani mutluluk hormonlarını alevlendirir ve insana rahatlık verir. Naçizane tavsiyem kullanmayın arkadaşlar. Geçici rahatlık verebilir ama ne tedavi eder nede kalıcı rahatlık verir. Sadece günü kurtarırsıniz ilk başlarda ama sonra ? Yine de karar sizin tabiki ama uzun süre kullanmış birisi olarak kullanmayın derim. Bağırsaklarını zi mahvetmek var işin ucunda. Böbrek ve karaciğer var. Lustral dediğiniz ilaç en düşük yanetkili ilaç olmasına rağmen. Hele ki asla ve asla sakın ola başka antidepresan kullanırken aman dikkat edin mesela desirel. Desirel ı bana üroloji doktoru vermişti ilk penis ten akıntı geliyor diye vermişti ki o şerefsiz doktor mahvetti beni anlamadı sıkıntımı dedim akıntı var şeffaf ve kiloda yapışan adam onu zevk suyu sandı ısrar edince de psikolojimi bozuk diye desirel vermişti. İçtim ilacı 1 km uzaktaki evime gidememistim. Neredeyim ben nereye gidecektim demeye baslamisitim aman arkadaşlar antidepresan kullanırken dikkat dikkat dikkat
Blackened

Mesaj gönderen Blackened »

erdem yazdı:Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim ki antidepresan dediğiniz ilaç herkesin tavsiyesi ile kullanilacak bir ilaç değil. Özellikle de Lustral. Sene 2008 de başladım 2009 da bıraktım. 1 sene kullandım ki normalde 6 ay sonra kesmek gerekli. Ben bilinçsizce 6 ay kullanıp sonunda birden ilacı kesince herşey daha kötü ve sil baştan başlayıp tekrar kullanıp sonra doz düşüre düşüre bıraktım. İlk kullanımda ilk 1 hafta yarım doz sonra vücut yavaş yavaş alışıyor. İlk başta iştah kesilip uyku uyuma düzeni bozulabilir ama bir haftadan sonra tam doza geçince herşey normale dönüyor ve çok rahat bir şekilde yaşamaya devam ediyorsunuz. Beni çok çok fazla rahatlatmisti. Hatta hayatımda yaşadığım en güzel ereksoyonu da Lustral ile yasiyordum. Hatta tedavi bittikten sonra bile ilişki yaşayacağım zaman bi Lustral alıp süresini bosalma süresini kendime birakiyordum. Taki ilacı bıraktıktan sonra 2 sene sonra Birgün ereksoyon sıkıntısı yaşayınca anladım prostatit olduğumu ve bu ilacın da prostatit ile çok etkili olmadığını. Prostatit den mıdır bilmem yoksa Lustral dan mı ilk önce bağırsak florasi bozuldu bende. Sonra zaten devamı geldi. Ben tavsiye etmiyorum arkadaşlar sentetik ilaç kullanımını. Uzun dönem hele hiç tavsiye etmiyorum. Sentrelanin var ilacın içinde yani mutluluk hormonlarını alevlendirir ve insana rahatlık verir. Naçizane tavsiyem kullanmayın arkadaşlar. Geçici rahatlık verebilir ama ne tedavi eder nede kalıcı rahatlık verir. Sadece günü kurtarırsıniz ilk başlarda ama sonra ? Yine de karar sizin tabiki ama uzun süre kullanmış birisi olarak kullanmayın derim. Bağırsaklarını zi mahvetmek var işin ucunda. Böbrek ve karaciğer var. Lustral dediğiniz ilaç en düşük yanetkili ilaç olmasına rağmen. Hele ki asla ve asla sakın ola başka antidepresan kullanırken aman dikkat edin mesela desirel. Desirel ı bana üroloji doktoru vermişti ilk penis ten akıntı geliyor diye vermişti ki o şerefsiz doktor mahvetti beni anlamadı sıkıntımı dedim akıntı var şeffaf ve kiloda yapışan adam onu zevk suyu sandı ısrar edince de psikolojimi bozuk diye desirel vermişti. İçtim ilacı 1 km uzaktaki evime gidememistim. Neredeyim ben nereye gidecektim demeye baslamisitim aman arkadaşlar antidepresan kullanırken dikkat dikkat dikkat
Hele şükür lustral hakkında doğru bir yorum yapıldı teşekkürler erdem.
secret

Mesaj gönderen secret »

Aman antidepresan kullanmayin demek sacma. Ihtiyac halinde kontrol edilemeyen stres bunyeye asiri zararlar verebilir adami oldurebilir bile. Beyin kimyasi bozulmustur mesela. Duzeltmek icin antidepresan sarttir. Lustaral prostatit e soyle etki eder. Stresi aldigi icin agrilar hafifler. Ve pelvik bolgedeki istemsizce kasilan kaslarinda kasilmasini onledigi icin agriyi alabilir.
nedenben

Mesaj gönderen nedenben »

Antidepresan ilaç kullanacak kişi artı ve eksilere bakacak. Bir kefeye antidepresan ilacın yan etkilerini koyun, diğer kefeye sıkıntılarınızı. Eğer sıkıntılarla başa cikamiyorsaniz ilacın yan etkilerinden daha fazla zarar veriyorsa bu durum ilaç kullanmak doğru karar olabilir.
Mugla4848

secret yazdı:Aman antidepresan kullanmayin demek sacma. Ihtiyac halinde kontrol edilemeyen stres bunyeye asiri zararlar verebilir adami oldurebilir bile. Beyin kimyasi bozulmustur mesela. Duzeltmek icin antidepresan sarttir. Lustaral prostatit e soyle etki eder. Stresi aldigi icin agrilar hafifler. Ve pelvik bolgedeki istemsizce kasilan kaslarinda kasilmasini onledigi icin agriyi alabilir.
Kesinlikle katiliyorum ben gecen sene kullandim faydasi coktu simdi tekrar basladim prostatit tedavi seceleklerinden biri kullanmayin demek yanlis bence aci cekerek yasamaktan sa yarim lustral alirm daha iyi agri kesici bile ise yaramiyo napalim bi tane ilac denk gelmis kacirirmiyim ya son 3 ay paxil icim dedim iseyaramadi simdi tekrar lustrala. Dondum baya ara verdjm icin 1 kac gun yan etkis yapar
allame41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen allame41 »

Annem 4-5 yıldır kullanıyor o hapı. Pek bir yan etkisi yok. Paket paket alıyorum eczacılardan arada bulunmuyor diye
erdem

Mesaj gönderen erdem »

Blackened yazdı:
erdem yazdı:Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim ki antidepresan dediğiniz ilaç herkesin tavsiyesi ile kullanilacak bir ilaç değil. Özellikle de Lustral. Sene 2008 de başladım 2009 da bıraktım. 1 sene kullandım ki normalde 6 ay sonra kesmek gerekli. Ben bilinçsizce 6 ay kullanıp sonunda birden ilacı kesince herşey daha kötü ve sil baştan başlayıp tekrar kullanıp sonra doz düşüre düşüre bıraktım. İlk kullanımda ilk 1 hafta yarım doz sonra vücut yavaş yavaş alışıyor. İlk başta iştah kesilip uyku uyuma düzeni bozulabilir ama bir haftadan sonra tam doza geçince herşey normale dönüyor ve çok rahat bir şekilde yaşamaya devam ediyorsunuz. Beni çok çok fazla rahatlatmisti. Hatta hayatımda yaşadığım en güzel ereksoyonu da Lustral ile yasiyordum. Hatta tedavi bittikten sonra bile ilişki yaşayacağım zaman bi Lustral alıp süresini bosalma süresini kendime birakiyordum. Taki ilacı bıraktıktan sonra 2 sene sonra Birgün ereksoyon sıkıntısı yaşayınca anladım prostatit olduğumu ve bu ilacın da prostatit ile çok etkili olmadığını. Prostatit den mıdır bilmem yoksa Lustral dan mı ilk önce bağırsak florasi bozuldu bende. Sonra zaten devamı geldi. Ben tavsiye etmiyorum arkadaşlar sentetik ilaç kullanımını. Uzun dönem hele hiç tavsiye etmiyorum. Sentrelanin var ilacın içinde yani mutluluk hormonlarını alevlendirir ve insana rahatlık verir. Naçizane tavsiyem kullanmayın arkadaşlar. Geçici rahatlık verebilir ama ne tedavi eder nede kalıcı rahatlık verir. Sadece günü kurtarırsıniz ilk başlarda ama sonra ? Yine de karar sizin tabiki ama uzun süre kullanmış birisi olarak kullanmayın derim. Bağırsaklarını zi mahvetmek var işin ucunda. Böbrek ve karaciğer var. Lustral dediğiniz ilaç en düşük yanetkili ilaç olmasına rağmen. Hele ki asla ve asla sakın ola başka antidepresan kullanırken aman dikkat edin mesela desirel. Desirel ı bana üroloji doktoru vermişti ilk penis ten akıntı geliyor diye vermişti ki o şerefsiz doktor mahvetti beni anlamadı sıkıntımı dedim akıntı var şeffaf ve kiloda yapışan adam onu zevk suyu sandı ısrar edince de psikolojimi bozuk diye desirel vermişti. İçtim ilacı 1 km uzaktaki evime gidememistim. Neredeyim ben nereye gidecektim demeye baslamisitim aman arkadaşlar antidepresan kullanırken dikkat dikkat dikkat
Elimden geldiğince doğru ve yaşadıklarımı anlatmaya çalıştım. Kullanmadan önce yarım yarım nefes alıyordum çabuk yoruluyordum kullanınca geçti. Ama geçici olarak geçti. Sonra tekrarladi ve tedavi olarak fotoğrafla ilgilenmeye başladım sonra dalış vs vs şuan işlerden dolayı yapamıyorum ve yine sıkılmaya başladım stres vs. Hobi seçmek başlı başına tedavi oluyor psikolojik ve panik atak olarak. Şuan ki aklım olsa kullanmazdim o günler de sadece günü kurtardı ilaç. Lustral kullanan olarak sormak istediğiniz ne varsa sorabilirsiniz
Mugla4848

erdem yazdı:
Blackened yazdı:
Elimden geldiğince doğru ve yaşadıklarımı anlatmaya çalıştım. Kullanmadan önce yarım yarım nefes alıyordum çabuk yoruluyordum kullanınca geçti. Ama geçici olarak geçti. Sonra tekrarladi ve tedavi olarak fotoğrafla ilgilenmeye başladım sonra dalış vs vs şuan işlerden dolayı yapamıyorum ve yine sıkılmaya başladım stres vs. Hobi seçmek başlı başına tedavi oluyor psikolojik ve panik atak olarak. Şuan ki aklım olsa kullanmazdim o günler de sadece günü kurtardı ilaç. Lustral kullanan olarak sormak istediğiniz ne varsa sorabilirsiniz
Bnde 1 yil kullandim o sene yanma olmadi biraktim 2 ay baska ilaca basladim simdi tekrar lustrala dondum yani recetesiz hafifi ilac. Ishal gibi yapio biraz oda iyi geldi yumusatio yani yanmayla yasayamam mecburen kullanicam diger antideprasanlar ise yaramadi sadece bu ise yaradi arti panik atak hastasiyim kullanmam gerkiomus
erdem

Mesaj gönderen erdem »

Doktor tavsiyesinde kullan tabiki ama bırakırken de çok dikkatli ol. Mesela bırakacağın zaman uzun süreye yay. Örnek hergün Birtane alırken 2 günde bir al bir hafta böyle devam et sonra ki hafta 3 günde 1 al sonra 4 günde 1 sonra 5 günde 1 yani 5 gün sonra 1 tane al sonra 6 günde 1 tane sonra hafta da 1 ve bu şekilde 1 ay devam et en son hafta bir yarım alarak 1 ay devam edersen rahat edersin
erdem

Mesaj gönderen erdem »

Bu arada bende de panik atak vardı baya bi yendim ama şuan yeni araştırmalar sonucu Hilertroide baktırıcam. Hipertroidi troid bezinin az calismasinin sonucu olan bir problem. Az çalışırsa da kolay kilo alma ve kilo verememe, kabızlık, aşırı sinirlilik , unutkanlık, ereksiyon ve erkekde kısırlığa kadar giden bir sorun olabiliyor. Kabızlık prostatit tetikliyor vs vs .
Mugla4848

Erdem mecbur kullancam bunu tek sikayetim ishal yapiyo o da basuru baslatio benm spermden cok pislik cikti ya bine yakin onu arastirmam lazim
ozcartman

Mesaj gönderen ozcartman »

ben yaklaşık 6 aydır prostatit ile uğraşıyorum. daha öncesinde farklı sorunlarım için lustral verilmişti. yani prostatit tanısı konulduğu zaman zaten kullanıyordum lustral'ı. kesinlikle işe yaramıyor diyemem ama bende hiç bir etki göstermedi.
Mugla4848

ozcartman yazdı:ben yaklaşık 6 aydır prostatit ile uğraşıyorum. daha öncesinde farklı sorunlarım için lustral verilmişti. yani prostatit tanısı konulduğu zaman zaten kullanıyordum lustral'ı. kesinlikle işe yaramıyor diyemem ama bende hiç bir etki göstermedi.
Belki senin kroniklesmemisdir akut ta antideprasanlar ise yaramaz bence iyi bi hastanede prostat sivina baktir gec degil antibiyotige baslarsin
ozcartman

Mesaj gönderen ozcartman »

Mugla4848 yazdı:
ozcartman yazdı:ben yaklaşık 6 aydır prostatit ile uğraşıyorum. daha öncesinde farklı sorunlarım için lustral verilmişti. yani prostatit tanısı konulduğu zaman zaten kullanıyordum lustral'ı. kesinlikle işe yaramıyor diyemem ama bende hiç bir etki göstermedi.
Belki senin kroniklesmemisdir akut ta antideprasanlar ise yaramaz bence iyi bi hastanede prostat sivina baktir gec degil antibiyotige baslarsin
hocam bana tam bir teşhis konulamadı zaten. prostatit diyen de oldu alakası yok diyen de oldu ama çoğunluk prostatit diyor. forumda tavsiye edilen bir kaç doktor var onlara gidicem ramazan bitince.
Mugla4848

ozcartman yazdı:
Mugla4848 yazdı:
hocam bana tam bir teşhis konulamadı zaten. prostatit diyen de oldu alakası yok diyen de oldu ama çoğunluk prostatit diyor. forumda tavsiye edilen bir kaç doktor var onlara gidicem ramazan bitince.
Vakit kaybetmeden git bnce
wolfpack

Mesaj gönderen wolfpack »

ABittersweetLi yazdı:aslında bende kullanmak istiyorum ama beni robot gibi yapmasından korkuyorum.alışma süresi nasıl.ne gibi etkileri ve yan etkileri var.
Robot olmuyorsun abitter. Ben de kullandim. Tek yaptigi mutlu ve enerjiksin. Ilk alisana kadar hafif bas agrisi ve mide bulantisi yapiyor. 1 haftaya tamamen gidiyor yan etkiler. Sonrasi cumbus :)
wolfpack

Ha bu arada ben de sak diye kestim. Sagliksiz bir sekilde yani. Yan etki yasadim evet hafif bas donmesi falan ama o da bir iki haftaya bitti. Yavas yavas biraksam hic bir sikinti olmazdi. Bu ilacla ilgili olumsuz yorum yapan herkes bilin ki bilincsiz ve dr. kontrolu disinda kullanip birakanlardir. Ilac ne bagimlilik yapar ne de kotu yan etkileri vardir. Bana bizzat psikyatrim soyledi. Adim adim her seye uyarsaniz cok faydasini gorursunuz.
wolfpack

Oyle bir ilac dusunun ki prostatitin butun semptomlarini yasayan ben bu ilaci icerken hepsini atlatmistim. Sperm fiskiriyordu eskisi gibi. Sok olmustum cok da mutlu olmustum. Ne yanma ne agri ne hic. Cok uzun sure kullanmak istemedigim icin ve baskalarinin aklina uydugum icin biraktim. Esseklik ettim. Tekrardan paikiyatr esliginde kesinlikle basliycam. Ne antibiyotik ne vitamin hic biri bu kadar iyi gelemez. Dr. dinlemiyorum cevremdekileri ya da internetteki bilincsiz insanlari dinliylrum. Korkutuyorlar bos yere. Ben kullandim sak diye de biraktim iste noldu oldum mu? Ya da kullanmayin diyen arkadaslar oldu mu? Ki bilincsiz biraktik. Dr. kontrolunde olsa hic olamzdi bunlar....
Prostatitttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatitttt »

Mugla4848 yazdı:5 yildir kr.prostatitim var antibiyotikle bakteri lokostik sifirladik ama yanmalar gecmedi .burdan da bakterisi bulunmayan arkadaslar uzulmesin bulunsada kroniklesince ise yaramiyor. Birde bnde panik atak vardi ileri derecede doktor gecen sene lustral verdi kullandim surece yanmam nerdeyse hic olmadi. Sonra spermimde sari pislikler ciktk capaga benzer .. Yani arkadaslar internette de bakabilirsiniz antibiyotik tedavisi den sonra antideprasanda bu hastalik icin tedavi siklarindan.. Eger hastaliginiz antibiyotikle gecmiyorsa denemekte yarar var... Kr.prostatit tedavisinde antideprasnla alakasi yok diyenler var eger hastaliginiz gecmiyorsa alakasi var burda sara hastalarinin ilacini kullananlar bile var :) bu hastaligin tedavi seceneklerinden biridir. Bunu yazmam belki faydaniza olur sizlerinde diye paylastim
Hocam sen uzun süre targocid almıştın degilmi yanlış mı hatırlıyorum