Sol alt karın ağrısı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Ulutürk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Sol alt karın ağrısı

Mesaj gönderen Ulutürk »

Sol alt karında yoğun miktarda gaz var bir noktada ise ağrı gibi birşey yağ bezesi gibi düşüne düşüne panik atak oldum bazen kabızlık bazen ishal hali ne yapıcam bilmiyorum az az sık sık yersem bir derece gaz rahatlıyor ama aç kalırsam işler daha beter
asosyal1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Re: Sol alt karın ağrısı

Mesaj gönderen asosyal1 »

Ulutürk yazdı:Sol alt karında yoğun miktarda gaz var bir noktada ise ağrı gibi birşey yağ bezesi gibi düşüne düşüne panik atak oldum bazen kabızlık bazen ishal hali ne yapıcam bilmiyorum az az sık sık yersem bir derece gaz rahatlıyor ama aç kalırsam işler daha beter
Bu hastalık bağırsaklarla çok ilgili gaz bende de sizin gaz problemi çok çekiyorum
Ulutürk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Ulutürk »

asosyal1 yazdı:
Ulutürk yazdı:Sol alt karında yoğun miktarda gaz var bir noktada ise ağrı gibi birşey yağ bezesi gibi düşüne düşüne panik atak oldum bazen kabızlık bazen ishal hali ne yapıcam bilmiyorum az az sık sık yersem bir derece gaz rahatlıyor ama aç kalırsam işler daha beter
Bu hastalık bağırsaklarla çok ilgili gaz bende de sizin gaz problemi çok çekiyorum
Üstadım ağrıyan yer aynı mı çok korkuyorum sıkıştım kaldım mutlu olamıyorum
asosyal1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen asosyal1 »

Ulutürk yazdı:
asosyal1 yazdı:
Üstadım ağrıyan yer aynı mı çok korkuyorum sıkıştım kaldım mutlu olamıyorum
Göbek altında sağı sollu gaz yapiyor ağrısına bazen bobreklere doğru hatta sırta bile vuruyor