Pelvik Taban Kasları Tedavisi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
ozgurr89

Pelvik Taban Kasları Tedavisi

Mesaj gönderen ozgurr89 »

Merhabalar,

İstanbul'da bildiğiniz iyi bir fizyoterapist var mı Pelvik Taban Kasları Tedavisi için?
dgn11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Pelvik Taban Kasları Tedavisi

Mesaj gönderen dgn11 »

Kardeşim bende bakıyorum İstanbul'da pelvik taban kasları ile ilgili fizyoterapist ne garip bir hastalık bu yaw
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

Ben istanbulda bir fizyocuya gittim 3 seans makat içi tedavi uyguluyor perine ağrısını azalttı ama kesin çözüm vs diyemem bana uzak olduğu için 3 seans gittim tekrar başlayabilirim kendisine sordum numarasını paylaşmamı ister ise burdan paylaşırım belki sizlerede faydası olur ama dediğim gibi kesin birşey yok
Turgutk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutk »

Aletbozuldu2 yazdı:
Fatih34 yazdı:Ben istanbulda bir fizyocuya gittim 3 seans makat içi tedavi uyguluyor perine ağrısını azalttı ama kesin çözüm vs diyemem bana uzak olduğu için 3 seans gittim tekrar başlayabilirim kendisine sordum numarasını paylaşmamı ister ise burdan paylaşırım belki sizlerede faydası olur ama dediğim gibi kesin birşey yok
En az 5 uyguluyordu benim ki 12 seans haftada 2 yapiyor ağrılı vakkalarda. Bağırsakları düzenlemeye calış kardeşim. Cinsel perhiz yap seanslardan 2 3 ay sonra görüyosun asıl etkiyi en azından bende öyle olmustu...
Ben boşaldıktan sonra fena gaz oluşuyor bir gün boyunca devam ediyor. Fizyoterapiye başladıktan sonra bunlar düzelir mi acaba?
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

Aletbozuldu2 yazdı:
Turgutk yazdı:
Aletbozuldu2 yazdı: En az 5 uyguluyordu benim ki 12 seans haftada 2 yapiyor ağrılı vakkalarda. Bağırsakları düzenlemeye calış kardeşim. Cinsel perhiz yap seanslardan 2 3 ay sonra görüyosun asıl etkiyi en azından bende öyle olmustu...
Ben boşaldıktan sonra fena gaz oluşuyor bir gün boyunca devam ediyor. Fizyoterapiye başladıktan sonra bunlar düzelir mi acaba?
O semptomu yasamadim. Bende hastalık kronik kabızlık yapmistı çok fena gazda oluyordu . Simflat falan kullandım nane yağı....fayda görmedim. Fizik tedaviyle kabızlık ve gaz işi geçti Şuan kalan tek semptomum dıski sonrası 15 dakika idrar hissi penis altinda huzursuzluk. Baska semptom kalmadı.bunada sükür diyorum
Aynısını bende yaşıyorum devamlı kabızlık ve gaz var ama boşalınca ektra bir gaz olusuyor. Birde sık idrarım hiç geçmiyor sende sık idrar varmıydı? Fizyoterapiye başlarsam bu sık idrarım gecer mi?
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

Aletbozuldu2 yazdı:
Turgutk yazdı:
Aletbozuldu2 yazdı: O semptomu yasamadim. Bende hastalık kronik kabızlık yapmistı çok fena gazda oluyordu . Simflat falan kullandım nane yağı....fayda görmedim. Fizik tedaviyle kabızlık ve gaz işi geçti Şuan kalan tek semptomum dıski sonrası 15 dakika idrar hissi penis altinda huzursuzluk. Baska semptom kalmadı.bunada sükür diyorum
Aynısını bende yaşıyorum devamlı kabızlık ve gaz var ama boşalınca ektra bir gaz olusuyor. Birde sık idrarım hiç geçmiyor sende sık idrar varmıydı? Fizyoterapiye başlarsam bu sık idrarım gecer mi?
O konuyu bilmiyorum reis. Bende deli gibi sürekli idrar hissi vardı çok lanet bir his sürekli idrarım var tutuyorum gibi yaşıyordum. Ama yapmayınca dayanabiliyordum.. His sürekliydi. Birde idrar yaparken penis altı ağriyrdu onlar yüzde yüz geçti.
Aslında bezer şeyler yaşamışız seninle. bende aynı durumdayım sanki idrarım var tutuyormuş gibiyim bir süre sonra penisim dibi ağrıyor idrar yaparkende zorlanıyorum. İsranbulda birisi buldum bakalım bu hafta başlıyacağım umarım faydası olur.
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

Benimde en büyük sorun makatla testis arası ağrı birde dışkıladıktan sonra ağrı tam boşaltamama tamamen kaslar ve bağırsak bence boşuna ürologlara gidiyoruz şahsi fikrim
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

Fizyoterapist Tunc Bey Çekmeköyde yeri
0539 881 66 95
Benim herhangi bir şahsi bağlantım yoktur kendisiyle
Kendisinin numarasınıda bu konuda eğitim veren ümit erkut beyden aldım denemek isteyenler arayıp bilgi alabilir
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

Aletbozuldu2 yazdı:
Turgutk yazdı:
Aletbozuldu2 yazdı: O konuyu bilmiyorum reis. Bende deli gibi sürekli idrar hissi vardı çok lanet bir his sürekli idrarım var tutuyorum gibi yaşıyordum. Ama yapmayınca dayanabiliyordum.. His sürekliydi. Birde idrar yaparken penis altı ağriyrdu onlar yüzde yüz geçti.
Aslında bezer şeyler yaşamışız seninle. bende aynı durumdayım sanki idrarım var tutuyormuş gibiyim bir süre sonra penisim dibi ağrıyor idrar yaparkende zorlanıyorum. İsranbulda birisi buldum bakalım bu hafta başlıyacağım umarım faydası olur.
İnşallah faydası olur. Ben fayda göreceğinize inanıyorum. Bir seans gidip hemen fayda oldu olmadı yapmayın. Fizyoterapiste uyun.
İnş kardeşim faydası olur