İzmir içi doktor önerisi

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
gizlikalsin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

İzmir içi doktor önerisi

Mesaj gönderen gizlikalsin »

Merhaba İzmir içi prostat masajı ile alınan sıvıda lokosit sayımı yapabilecek ve mümkünse uygun fiyatlı olabilecek bir doktor var mı acaba ? gerek devlet gerek özel.
son gittiğim doktor non bakteriyel prostatit dedi ama üroplazma üretral sıvı ve prostat sıvısı aldı bir şeylere baktı fakat non bakteriyelsin dedi lokosit sayımı yok sadece non bakteriyelsin dedi ve tedavi olma uğraşma vs dedi. Prostat sıvısı saydırmak ve kullanacağım ilaç vs işe yarayıp yaramadığını bilmek istiyorum hemde belki sinir sıkışması vs diye umut ediyorum bilgim yok fakat idrarda yanma ve testis ağrım bazen çok yoğun yani prostatit olmama ihtimalim yok ama hem bir umut hemde sayısı kaç çok mu fazla az mı eğer az ise beni umutlandırır çok ise sonumu bilemem :)
Daha önceki doktorlardan gördüğüm muamele biraz kötüydü o yüzden en azından umut verici konuşacak odadan atmayacak, bağırıp çağırıp ordan burdan duyuyorsunuz bir işe yarıcak sanıyorsunuz demicek bir doktor arıyorum önerdiğiniz doktorlar için kötü muamele görüp gelip size laf söyleyecek birisi değilim sorumluluk yüklemeyeceğim ama uygun fiyatlı prostat sıvısı ile lokosit sayımı yapan bir doktor var ise veya tedavi edecek adını ister özelden ister burdan yazar mısınız teşekkürler
sahınnn

Re: İzmir içi doktor önerisi

Mesaj gönderen sahınnn »

Prof.dr.yiğit akın var muayenehanesi vardı çok iyi bir doktor en son muayenehanesi kapattı yine acıcam demişti onu araştırabilitsiniz.Ptostat sıvısından lökosit bakıyordu.
karina
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen karina »

gizlikalsin yazdı:Merhaba İzmir içi prostat masajı ile alınan sıvıda lokosit sayımı yapabilecek ve mümkünse uygun fiyatlı olabilecek bir doktor var mı acaba ? gerek devlet gerek özel.
son gittiğim doktor non bakteriyel prostatit dedi ama üroplazma üretral sıvı ve prostat sıvısı aldı bir şeylere baktı fakat non bakteriyelsin dedi lokosit sayımı yok sadece non bakteriyelsin dedi ve tedavi olma uğraşma vs dedi. Prostat sıvısı saydırmak ve kullanacağım ilaç vs işe yarayıp yaramadığını bilmek istiyorum hemde belki sinir sıkışması vs diye umut ediyorum bilgim yok fakat idrarda yanma ve testis ağrım bazen çok yoğun yani prostatit olmama ihtimalim yok ama hem bir umut hemde sayısı kaç çok mu fazla az mı eğer az ise beni umutlandırır çok ise sonumu bilemem :)
Daha önceki doktorlardan gördüğüm muamele biraz kötüydü o yüzden en azından umut verici konuşacak odadan atmayacak, bağırıp çağırıp ordan burdan duyuyorsunuz bir işe yarıcak sanıyorsunuz demicek bir doktor arıyorum önerdiğiniz doktorlar için kötü muamele görüp gelip size laf söyleyecek birisi değilim sorumluluk yüklemeyeceğim ama uygun fiyatlı prostat sıvısı ile lokosit sayımı yapan bir doktor var ise veya tedavi edecek adını ister özelden ister burdan yazar mısınız teşekkürler
Hocam hangi doktora gittiniz İzmirde uretral sıvı ve prostat sıvısı alan özelden yazabilir misiniz size zahmet
gizlikalsin

Mesaj gönderen gizlikalsin »

sahınnn yazdı:Prof.dr.yiğit akın var muayenehanesi vardı çok iyi bir doktor en son muayenehanesi kapattı yine acıcam demişti onu araştırabilitsiniz.Ptostat sıvısından lökosit bakıyordu.
açmış fakat başka bi gittiğim doktor ile açmış sanırım o da sürekli idrara yollayıp oyalamıştı beni
savas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen savas »

İzmir içi doktor önerisi olan var mı
savas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen savas »

fizik tedavi doktoruna hiç gitmedim eğer faydası varsa gitmek isterim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Aletbozuldu2 yazdı:
savas yazdı:İzmir içi doktor önerisi olan var mı
Hastalığın başında forunda Ruslav ve Necmettin tartışılıyordu. Olumlu yorum az olduğundan ben bu isimlerle oyalanmayıp direk defalarca İstanbul a gitmiştim. Fakat ürologlardan fayda görmedim. İzmir de fizyocu ararsan yardımcı olurum.

Kadir beyin "gizlikalsın" ı Güngör Marım a gönderdiğini hatırlıyorum. Bir yaz istersen gizlikalsın a memnunsa denenebiir.
Benim "gizlikalsın" nikli üye ile bir görüşmem olmadı yanlız kardeşim kendisini tanımam.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Evet,ozaman bu arkadaşın çok dertli olup izdirap çektiğini ve izmirde bir Dr aradiginı görünce sadece orada adı geçen drun olduğunu yazdım doğrudur ama "gönderme" kelimesi uygun değil yazılana.
Normalde Dr tavsiyesi vermem aslında bu bir tavsiyede degildir.
Sizde eski hastasiniz ama yeni kayıt olmuşsunuz..yorumlarınızda bana yabancı gelmiyor eski nikiniz neydi?
Gerçekten iyi araştırmişsın tebrik ederim...Bu tarz bana yabancı gelmedi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Evet kardeşim bu hastayı tanımam kendisiyle görüşmemde yok yinede aynı şeyi ifade ediyorum. Ana sayfada İzmirde bu isimde bir doktorun olduğunu ifade ettim. Doktoruda tanımam siz "göndermiş" deyince konu farklı yere evriliyor. Neyse kardeşim sorun değil uzatmaya gerek yok.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

kadir yazdı:Evet kardeşim bu hastayı tanımam kendisiyle görüşmemde yok yinede aynı şeyi ifade ediyorum. Ana sayfada İzmirde bu isimde bir doktorun olduğunu ifade ettim. Doktoruda tanımam siz "göndermiş" deyince konu farklı yere evriliyor. Neyse kardeşim sorun değil uzatmaya gerek yok.
Bu doktoru ben çoğu arkadaşa önerdim kimi memnun oldu kimi olmadı o yüzden kimseye onermiyorum dileyen dilediği doktora gitsin tedavi yolu az çok forumda yazıyor hastalar ona göre yıl izlemeli