HERKESE YARDIMCI OLMAK İSTİYORUM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
muratcimenn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

HERKESE YARDIMCI OLMAK İSTİYORUM

Mesaj gönderen muratcimenn »

Arkadaşlarım , kardeşlerim , abilerim herkese selam , öncelikle şunu belirtmek istiyorum herkes bir ümitle buralarda birbirimizin durumunu okuyup , birşeyler görüp hastalığı ve durumunu iyileştirmenin peşinde.
Kendimde 11 yıllık hastane personeliyim , çeşitli çeşitli bölümlerde çalışarak şuanda yonetici vasfinda bir görevim var , istanbulda yaşıyorum 31 yaşındayım , kendimde bu ay sektördeki çoğu doktoru gezerek kronik prostatit olduğuna ikna olmuş birisiyim. Sizlere nasıl başladığıyla ilgili uzun uzun yazmayacağım ancak bendeki idrar yolu enfeksiyonu ile başlayan ve devaminda karın altında kalan bir ağrım kisaca sadece pelvik ağrım olduğunu belirtmek istiyorum pelvik ağrı varkende sertlesme ve boşaldıktan sonra yine karın altimda devam eden ağrımin olduğunu soylesem yeterli sanırım.
Konuya gelicek olursam, bu hastalıkla uğraşırken sektörde olan biri olarak şunu belirterek sizlere yardımcı olmayı amaçlıyorum. Forumda belirtilen Zafer hocaylada ve diğer doktorlarıda Cüneyd sevinç olsun hepsini tanıyorum , Zafer hocayla özellikle birebir hastane ortamında 3 seneye yakın çalıştım huyunu suyunu becerisini bilirim.
Kronik prostatitle özellikle ilgilenen bir doktor pek piyasada yok , bunu kendimde deneyimledim bu sürede. Gerçekten doğru doktor bulmak gerçekten zor. Ameliyathanede de çalışmış biri olarak doktor becerisi her zaman ön planda ve dikkat ettiğim konulardan biridir.
Şimdi sizlere şu doktor kötü bu doktor iyi tabiki demeyeceğim ama çevremin yettiği kadarıyla sizlere fikir sunmak istiyorum , işte zafer hocayı tanıyorum kendisi Bahçelievler Medicana hastanesinde nacizane oraya giden olursa bana ulaşın sizlere tanıdığım kişiler vasıtasıyla bir nebzede olsa indirim yaptırmak isterim.
İkincisi burada bizbizeyiz bunu söylemeden geçemeyeceğim gördüm ki bu hastalıkla ilgilenen pek doktor olmadığı için sebebide şu sektörde olduğum için söylüyorum klinik anlamda doktorlar ameliyat ve paraya dönecek işlemleri daha çok tercih ederler , hastanelerde bunu ister , eğer bu tedaviyle ilgilenen bir doktor var ise emin olun ki ameliyat yapma becerisi fazla olmadigindan para kazanacağı alan daraldığı için ilgileniyordur tabi arada istisnalar yokmu var. O yüzden doktor doktor gezmeyin bunada çare yok biliyorum ama şunu söylemek istiyorum Kağıthane Kızılay Hastanesinde benimde tanıdığım Prof.Dr.Serkan Deveci var kendisi klinik anlamında çok iyi günümüzdeki çakma profesörlerden olmayıp benide kronik prostat olduğuma ikna eden birisidir. Hep cipro kullanmama rağmen bana tavanic ve xatral vererek karın altı agrimi kesen birisidir. Sizlere tavsiyem piyasadaki para için bu hastalığa bakan şarlatanları iyi tespit etmeniz boşa paralar dökmemeniz , elimden geldiğince burada sizlere destek olmak isterim. Şuan ki işim gereği il il hastane hastane dolaşıp eğitim veriyorum birşey sormak isterseniz buradayım , hepinize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum , herkese bol şifalar diliyorum.
intheroad

Re: HERKESE YARDIMCI OLMAK İSTİYORUM

Mesaj gönderen intheroad »

Merhaba ben cuma günü zafer hocaya gideceğim,ama ardından Serkan hocaya da gitmek isterim,benim geçmişim henüz 6-7 aylık öncesinde ki 4 ayda kullandığım ilaçlar kesmişti.Hala net bir prostatit tanısı alamadım.Umarım faydası olur,malumunuz erken mi bilmem ama belki erken dönem sayılır diye umut ediyorum.
muratcimenn

kardeşim bende hemen hemen bir sene olacak toplamda baktigimda ilk karin agrim basladigindan ve cipro kullanisimin uzerinden 5 ay sonra tekrar karin alti ağrım başladı 1 aydir gecmeyen agrim var gezmedigim belki prostatit degilimdir diyen altinda başka bir durum vardir diye gezmedigim doktor kalmadi bu arada bende zafer hocaya bilhassa gittim bana kendisi prostat masaji yapip sivi bakmasina rağmen yok dedi tertemizsin bağırsaklarda bir sorun var dedi. Ona rağmen yinede gezdim . Neyse uzatmayayım fazla kardeşim forumun kurallarinida pek bilmiyorum nasıl ulasirsin bana bilmiyorum istersen mesaj at hastaneye gitmeden önce bana söyle orda eski çalışma arkadaslarim var yardimci oldurmaya çalışırım zira Zafer hoca cimri biridir çünkü :)
intheroad

Mesaj gönderen intheroad »

Özelden yazdım
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen alexandro1104 »

muratcimenn yazdı:Arkadaşlarım , kardeşlerim , abilerim herkese selam , öncelikle şunu belirtmek istiyorum herkes bir ümitle buralarda birbirimizin durumunu okuyup , birşeyler görüp hastalığı ve durumunu iyileştirmenin peşinde.
Kendimde 11 yıllık hastane personeliyim , çeşitli çeşitli bölümlerde çalışarak şuanda yonetici vasfinda bir görevim var , istanbulda yaşıyorum 31 yaşındayım , kendimde bu ay sektördeki çoğu doktoru gezerek kronik prostatit olduğuna ikna olmuş birisiyim. Sizlere nasıl başladığıyla ilgili uzun uzun yazmayacağım ancak bendeki idrar yolu enfeksiyonu ile başlayan ve devaminda karın altında kalan bir ağrım kisaca sadece pelvik ağrım olduğunu belirtmek istiyorum pelvik ağrı varkende sertlesme ve boşaldıktan sonra yine karın altimda devam eden ağrımin olduğunu soylesem yeterli sanırım.
Konuya gelicek olursam, bu hastalıkla uğraşırken sektörde olan biri olarak şunu belirterek sizlere yardımcı olmayı amaçlıyorum. Forumda belirtilen Zafer hocaylada ve diğer doktorlarıda Cüneyd sevinç olsun hepsini tanıyorum , Zafer hocayla özellikle birebir hastane ortamında 3 seneye yakın çalıştım huyunu suyunu becerisini bilirim.
Kronik prostatitle özellikle ilgilenen bir doktor pek piyasada yok , bunu kendimde deneyimledim bu sürede. Gerçekten doğru doktor bulmak gerçekten zor. Ameliyathanede de çalışmış biri olarak doktor becerisi her zaman ön planda ve dikkat ettiğim konulardan biridir.
Şimdi sizlere şu doktor kötü bu doktor iyi tabiki demeyeceğim ama çevremin yettiği kadarıyla sizlere fikir sunmak istiyorum , işte zafer hocayı tanıyorum kendisi Bahçelievler Medicana hastanesinde nacizane oraya giden olursa bana ulaşın sizlere tanıdığım kişiler vasıtasıyla bir nebzede olsa indirim yaptırmak isterim.
İkincisi burada bizbizeyiz bunu söylemeden geçemeyeceğim gördüm ki bu hastalıkla ilgilenen pek doktor olmadığı için sebebide şu sektörde olduğum için söylüyorum klinik anlamda doktorlar ameliyat ve paraya dönecek işlemleri daha çok tercih ederler , hastanelerde bunu ister , eğer bu tedaviyle ilgilenen bir doktor var ise emin olun ki ameliyat yapma becerisi fazla olmadigindan para kazanacağı alan daraldığı için ilgileniyordur tabi arada istisnalar yokmu var. O yüzden doktor doktor gezmeyin bunada çare yok biliyorum ama şunu söylemek istiyorum Kağıthane Kızılay Hastanesinde benimde tanıdığım Prof.Dr.Serkan Deveci var kendisi klinik anlamında çok iyi günümüzdeki çakma profesörlerden olmayıp benide kronik prostat olduğuma ikna eden birisidir. Hep cipro kullanmama rağmen bana tavanic ve xatral vererek karın altı agrimi kesen birisidir. Sizlere tavsiyem piyasadaki para için bu hastalığa bakan şarlatanları iyi tespit etmeniz boşa paralar dökmemeniz , elimden geldiğince burada sizlere destek olmak isterim. Şuan ki işim gereği il il hastane hastane dolaşıp eğitim veriyorum birşey sormak isterseniz buradayım , hepinize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum , herkese bol şifalar diliyorum.

Bilgiler için teşekkür ederim, umarım sen de zamanla iyiye gidersin.. Serkan hoca prostat sıvısından lökosit bakıyor mu?
muratcimenn

Kardeşim, ben şahsi olarak tanıdığım için , e nabizdan yapilan tahlilleri gösterdim , ancak benden sperm kültürü istedi daha önce bende zafer hocadan prostat sivisindan baktirip birsey cikmadigini soyleyince bu is ya kültür yada prostat sivisindan bakilmali diye soyledi , büyük ihtimal bakar . Ama bizim için doğru doktor olduğunu 20 30 doktor sonrasi teyit ediyorum bu işten yani üroloji anlamında guvenebilceginiz doktor diye söylüyorum.
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen alexandro1104 »

muratcimenn yazdı:Kardeşim, ben şahsi olarak tanıdığım için , e nabizdan yapilan tahlilleri gösterdim , ancak benden sperm kültürü istedi daha önce bende zafer hocadan prostat sivisindan baktirip birsey cikmadigini soyleyince bu is ya kültür yada prostat sivisindan bakilmali diye soyledi , büyük ihtimal bakar . Ama bizim için doğru doktor olduğunu 20 30 doktor sonrasi teyit ediyorum bu işten yani üroloji anlamında guvenebilceginiz doktor diye söylüyorum.
Ben de zafer hoca'ya gidiyorum düzenli olarak ama maliyetler uçtu malum. Serkan hoca da lökosit bakıyorsa gidilir neden olmasın.
krmgrll

Mesaj gönderen krmgrll »

muratcimenn yazdı:Kardeşim, ben şahsi olarak tanıdığım için , e nabizdan yapilan tahlilleri gösterdim , ancak benden sperm kültürü istedi daha önce bende zafer hocadan prostat sivisindan baktirip birsey cikmadigini soyleyince bu is ya kültür yada prostat sivisindan bakilmali diye soyledi , büyük ihtimal bakar . Ama bizim için doğru doktor olduğunu 20 30 doktor sonrasi teyit ediyorum bu işten yani üroloji anlamında guvenebilceginiz doktor diye söylüyorum.
Siz iyileştiniz mi hocam bende idrar yolu enfeksiyonu sonrası hasta oldun benim de bir sene oldu şuan kramp tarzı şeyler giriyor
Nasıl iyileşeceğiz
muratcimenn

hocam benim odrar yolu enfeksiyonu akintiyla basladi igne tedavisi sonrasinda 1 ay cipro tedavisinden sonra karin alti agrisi kaldi. Bir aylik ciproda sonra azaldi tamamen şikayetlerim azaldi ancak nisan ayi gibi tekrar karin altı agri ile tekrar basladi benim tek şikayetim zaten şuan karin altı ağrısı tabi bu ağrı oluşunca sertleşme bosalirken tazyikli gelmeme gibi problemleride beraberinde getiriyor sanırım ödem oluşuyor ve bunlara etki ediyor , ben şuan tavanic xatral ve saw palmetto kullaniyorum ve karin alti agrim geçmek üzere. 3 kutu daha tavanic kullanip bakicam doktor tavanic direnc gosterirse baska bir ilac yazariz dedi sadece. Bunlar bitincede kadir abinin takviyelere devam edicem zaten kullanıyordum yarida kestim.
159761
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014
İletişim:

Mesaj gönderen 159761 »

muratcimenn yazdı: 14.06.2023 - 23:42 Arkadaşlarım , kardeşlerim , abilerim herkese selam , öncelikle şunu belirtmek istiyorum herkes bir ümitle buralarda birbirimizin durumunu okuyup , birşeyler görüp hastalığı ve durumunu iyileştirmenin peşinde.
Serkan deveci Acıbadem İzmit’te iken gitmiştim ama bana iyileşirsin sıcak oturma yap deyip göndermişti