prostat iltihabı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Mutsuz adam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

prostat iltihabı

Mesaj gönderen Mutsuz adam »

İstanbul-Tekirdağ-edirne-kocaeli-eskişehir bu illerde kronik prostatitle ilgilenen doktor arıyorum. Ağrım var ve işeme başlangıcında çatallanma. Gittiğim doktorlar başından savıyor. Kimse prostata bakmadı. İstanbul da yaşayanlar özellikle lütfen cevap verin CÜNEYD SEVİNÇ yorumlar mısınız.en makul mantıklı adam o gibi, nolur yardım:(
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: prostat iltihabı

Mesaj gönderen apo. »

Mutsuz adam yazdı:İstanbul-Tekirdağ-edirne-kocaeli-eskişehir bu illerde kronik prostatitle ilgilenen doktor arıyorum. Ağrım var ve işeme başlangıcında çatallanma. Gittiğim doktorlar başından savıyor. Kimse prostata bakmadı. İstanbul da yaşayanlar özellikle lütfen cevap verin CÜNEYD SEVİNÇ yorumlar mısınız.en makul mantıklı adam o gibi, nolur yardım:(
Kardeşim hangi doktora gideceğini bilemem Forum'da Biraz araştır ama gitmeden önce Yani para ödemeden önce PCR ve kültür yaptıklarını öğren Ona göre git bu iki testi yaptır hiçbir bulguya rastlayamazsan lökosit takibi ile tedavi olmanı öneririm