Yapışkan Akıntı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
prostatitli2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Yapışkan Akıntı

Mesaj gönderen prostatitli2 »

Merhaba Kaderdaşlar,

Önünü alamadığım yapışkan akıntı mevcut. 2018 den beri ne yaptıysam geçiremedim. İdrar sonrası büyük tuvalet sonrası boşalma sonrası gelen yapışkan sümüksü akıntı mevcut. Zafer oyman a 2018 de gititğimde lokosit bakıp antibiyotik verdi daha bana gelme dedi ikinci kez gittiğimde akıntı bir dert değil bunla yaşamaya çalış dedi. Levent hocaya gidip pcr yaptırdım pcr temiz çıktı. Cüneyt hocaya gidip masaj ve sistoskopi yaptırdım sistoskopi de temiz çıktı. Yapılan idrar testleri akıntı kültürleri hep temiz kanda idrarda enfeksiyon yok canıma kıyma noktasına geldim onca dr onca tahlil mr sistoskopiler hepsi temiz ama şeffaf yapışkan akıntı aynen devam. Buna bir çözüm bulan varmı ?
odysiea87

Re: Yapışkan Akıntı

Mesaj gönderen odysiea87 »

Akıntı harici semptom yoksa ve canına kıymayı düsünüyorsan acilen psikiyatriste gitmelisin.
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Speaky »

Valla sen akıntı yüzünden canına kıymayı düşünüyorsan bizim katliam yapmamız gerekiyor sanırım. Tüm dünyayı ateşe vermemiz lazım onca dertten
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

Speaky yazdı:Valla sen akıntı yüzünden canına kıymayı düşünüyorsan bizim katliam yapmamız gerekiyor sanırım. Tüm dünyayı ateşe vermemiz lazım onca dertten
Kalbimi okudunuz :)
prostatitli2

Ben hastalığıma çare arıyorum biz öylede yaşarız diyorsanız sizin için normalse sıkıntı yok benim için var.
BruceLee

Mesaj gönderen BruceLee »

prostatitli2 yazdı:Ben hastalığıma çare arıyorum biz öylede yaşarız diyorsanız sizin için normalse sıkıntı yok benim için var.
Dostum. ... diyet,gıda takviyesi, hareket, yediklerine içtik dikkat etme, bitki çayları, kötü gıdalar dan uzak durmak. .. vb.. yaptın mı
BruceLee

Her akşam yemekleriin üstüne 3 karanfil em. En son ağzında ez ve em. Ve posasını tükür at. Yemeğin üzerine 1 diş sarımsak ince kıy ve yarım bardak su içine koy ve iç. 1 sonraki akşam bardağın içine toz zerdeçal ve az karabiber ve üstüne su koy karıştır iç. Bunu 1 ay devam et. Bir gün sarımsak bir gün zerdeçal yani
prostatitli2

BruceLee yazdı:Her akşam yemekleriin üstüne 3 karanfil em. En son ağzında ez ve em. Ve posasını tükür at. Yemeğin üzerine 1 diş sarımsak ince kıy ve yarım bardak su içine koy ve iç. 1 sonraki akşam bardağın içine toz zerdeçal ve az karabiber ve üstüne su koy karıştır iç. Bunu 1 ay devam et. Bir gün sarımsak bir gün zerdeçal yani

Sen bunu yaptın ve geçti mi ? Yoksa dene yanıl mı ?
BruceLee

prostatitli2 yazdı:
BruceLee yazdı:Her akşam yemekleriin üstüne 3 karanfil em. En son ağzında ez ve em. Ve posasını tükür at. Yemeğin üzerine 1 diş sarımsak ince kıy ve yarım bardak su içine koy ve iç. 1 sonraki akşam bardağın içine toz zerdeçal ve az karabiber ve üstüne su koy karıştır iç. Bunu 1 ay devam et. Bir gün sarımsak bir gün zerdeçal yani

Sen bunu yaptın ve geçti mi ? Yoksa dene yanıl mı ?
Buna yakın şeyler yaptım. Şu an tek sıkıntım uzun süre oturunca yanma ve gerginlik. Mücadeleye devam