Boşalırken tam boşalamamak menin bir kısmı geri

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Boşalırken tam boşalamamak menin bir kısmı geri

Mesaj gönderen Speaky »

Kadir abi boşalırken tam boşalamamak meninin bir kısmının geri kaçması prostatit belirtisi midir. Böyle bir durum siz yaşadınız mı. Özellikle bira içince bir çoğu geri dönüyor meninin bu prostatite mi bağlı tşk ederim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Boşalırken tam boşalamamak menin bir kısmı geri

Mesaj gönderen kadir »

Kronik prostatit yada gecirilmiş bir üretral enfeksiyon meni kanallarında obstrüksiyona sebep olabiliyor bazen Speaky kardesim. Bira mayalı bir içki oldugu icin prostatı şişirir meni geçişi daha cok daralır.
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Speaky »

Anladım kadir abim çok rahatsız edici bir durum tam boşalırken en sonda kalan geri atıyor kendini ve tekrar ejekülasuon yapmak zorunda kalıyor insan biz en iyisi bunu elllemeyelim arkadaş yada 5 günde bir yoksa işimiz zor
Furkanal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Furkanal »

Genç bir erkek olarak, 3 yılı aşkındır süren prostatitimin aslında kafaya takmadığım ama en uzun süreli sorunu bu. Eğer antibiyotik almazsam, ki kinolon hasarından dolayı hiçbir şey içemiyorum yıllardır, bir an bile iyiye gitmeyen bir semptom. Eskiden bir erkek olarak normalden de çok fazla boşalan bir insanken kaçta birine düştü artık kestiremiyorum. Nüks dönemi nüks dönemi harici hiç fark etmiyor her daim devam ediyor bu semptom 3 seneyi aşkındır. Zaten işin cinselliğinden tamamen geçtim o yüzden takmıyorum. Ancak masturbasyon süresini aşırı uzun tutmaya çalışıyorum, ne kadar uzun tutarsam o kadar çok semen çıkıyor, bu da asla bir haz vermese de biraz daha rahatlatıyor.

İlginçtir, 3 senedir yattıktan 1 saat sonra tuvalete kalkarım. Eğer ki yatmadan hemen önce çok uzun bir masturbasyon yaparsam, yani fazla sıvı çıkarabilirsem, ilk uyku dilimim 3 saate yakın sürüyor. Buradan varacağım nokta aslında şu, gerçekten idrar hissiyle direk bağlantılı bir semptom benim için. O kadar belli ki, ne kadar fazla semen çıkarabilirsem, idrar hissiyatı o kadar azalıyor.