Bodrum acıbadem tamer karamürsel

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
allame41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Bodrum acıbadem tamer karamürsel

Mesaj gönderen allame41 »

İnsan psikolojisinden anlayan işini en iyi yapmaya çalışan hastasıyla yakından ilgilenen adam gibi adam.....
prostatiniseveyim

Re: Bodrum acıbadem tamer karamürsel

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

İyi de ne yapti ne uygulafi ne buldu ne tedavi verdi

Biraz ac kardes
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

İlgilenmesi önemli ama tedavisi daha da önemli. Bizimle ilgilenmesin ama doğru tedaviyi uygulasın. Ben de size isim söyleyeyim, iyileşmedim ama daha kötü olmadım ve inanılmaz ilgilendi: Dr. Tansu Güdelci...
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

Hatta özel hastanede çalışmasına rağmen, iyileşemezsen seni hocama göndereceğim dedi. Yani illa ben tedavi edeyim, paraları biz kapalım demedi. Ama ben bir daha gidemedim okul hayatımdan dolayı.
allame41

Kesin iyileştiririm demedi. En az 3 ay antibiyotik kullandıracak. Para peşinde değil sürekli gidip geldiğim için bundan sonra randevu alma asistanım randevusuz ayarlasın takip edeyim dedi. Sistoskopi ile inceledi tatmin edici açıklamalar yapti.
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

allame41 yazdı:Kesin iyileştiririm demedi. En az 3 ay antibiyotik kullandıracak. Para peşinde değil sürekli gidip geldiğim için bundan sonra randevu alma asistanım randevusuz ayarlasın takip edeyim dedi. Sistoskopi ile inceledi tatmin edici açıklamalar yapti.
Sistoskppi mi yaptirdin. O kadar deli etmis yani seni bu hastalik. Eee sistoskopi sonucunda bise cikmadimi?
allame41

İdrar kanalının prostat civarında sulanma(ıslaklık), tahriş var dedi. Cd yi kendim izlediğimde bazı noktalarda sivilcemsi noktalar ve kahverengimsi aşınmalar var
menemen

Mesaj gönderen menemen »

allame41 yazdı:İdrar kanalının prostat civarında sulanma(ıslaklık), tahriş var dedi. Cd yi kendim izlediğimde bazı noktalarda sivilcemsi noktalar ve kahverengimsi aşınmalar var
Kaca mal oldu sistoskopi. Sistoskopi sirasinda agri fakan oldumu peki? Bide kac aydir cekiyorsun nu hastaligi yas kac?
Galip

Mesaj gönderen Galip »

allame41 yazdı:İdrar kanalının prostat civarında sulanma(ıslaklık), tahriş var dedi. Cd yi kendim izlediğimde bazı noktalarda sivilcemsi noktalar ve kahverengimsi aşınmalar var
Prostatta sulanma tahriş,sizde idrar tahlilinde kan (eritrosit) görülüyormu
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Bnde her idrar tahilinde eritrosit cikiyor
allame41

475 tl 70 tl muayene 12 tl devlete. Evet eritrosit görülüyordu onun için istedim sistoskopiyi. Genel anastezi ile yapıldı hiç bişi hissetmedim çıktıktan sonra dahil. Dr levent bey sadece penis ucuna bir jel sürüp öyle yapmıştı istanbulda 4 yıl önce. Ve çok kalın kalem gibi bir kamera sokmuştu kıvranmıştım. Yarım saat kan gelmişti işedikçe