Prostatit sedece şupheli cinsel iliski sonrasi mı olur?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Prostatit sedece şupheli cinsel iliski sonrasi mı olur?

Mesaj gönderen menemen »

Arkadaslar bu hastaliga cinsel iliski disinda yakalanan varsa nasil bulastigini anlatabirmi?
Doktor bana sadece cinsel iliskn olmadiysa prostatit degilsin dedi. Ne kadar dogru sizce
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Prostatit sedece şupheli cinsel iliski sonrasi mı olur?

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

onu diyen doktor diplomasını yırtıp atabilir.ilişki dışında da prostatit olabilirsin.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Bnde tam 5aydir prostatit belirtileri var insallah sadece prostatit vardir baska birsey yoktur
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen selmet »

menemen yazdı:Bnde tam 5aydir prostatit belirtileri var insallah sadece prostatit vardir baska birsey yoktur
:D
menemen

Mesaj gönderen menemen »

selmet yazdı:
menemen yazdı:Bnde tam 5aydir prostatit belirtileri var insallah sadece prostatit vardir baska birsey yoktur
:D
Bn uretra darligindan korkuyorum ondan boyle yazdim.
samskeyti

Mesaj gönderen samskeyti »

Sizi korkutmak istemiyorum ancak üretra darlığı prostatit hastalarında çok yaygın hatta birçok doktor inatçı ve geçmeyen kronik prostatit iltihaplarının altında yatan sebebi üretra darlığı olarak görüyor.Üretrada darlık olmasından dolayı idrar prostata geri akabiliyor ve bu da sürekli tekrarlayan bir prostatite yol açıyor.Tabi bu durum her hasta için geçerli değil ancak %50'ye yakın prostatit hastasında üretra darlığı altta yatan sebep.Ben eskiden buna inanmıyordum ancak birçok prostatit hastasının sistoskopi sonucunda üretra darlığına sahip olduğunu görüyorum.İnternetteki yabancı prostatit forumlarında da benzer durumlar var.
Cowper

Mesaj gönderen Cowper »

Burada araştırılması gerekem konu prostat iltihabı üretral darlık mı yapıyor? Yoksa üretral darlık prostat iltihabımı yaratıyor.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

prostat zaten iltihaptan dolayi sisiyor ve uretrada bir darlik yaratabiliyor ama bu normal uretra darligi degil. Normal uretra darligi cok zor bisey boyle 7-10yilda falan oluyomus. Bn uroflova 2defa girdim doktor uretra darligi olan adamin urpflovu boyle olma dedi. Ama bn cok sikisiktim ondan mi degerler iyi cikti galiba. Bunu doktora soyledim doktorda zorlama ve cok sikisik olmak uroflovu etkilemez dedi
samskeyti

Mesaj gönderen samskeyti »

Üretra darlığının da dereceleri var bazılarında idrar akımını çok sınırlıyor bazılarını rahatsız dahi etmiyor.Her ikiside mümkün.Prostatit üretra darlığına sebep olabildiği gibi üretra darlığı da prostatite sebep olabiliyor.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

samskeyti yazdı:Üretra darlığının da dereceleri var bazılarında idrar akımını çok sınırlıyor bazılarını rahatsız dahi etmiyor.Her ikiside mümkün.Prostatit üretra darlığına sebep olabildiği gibi üretra darlığı da prostatite sebep olabiliyor.
Ne yapcagimi bilmiyorum artik sistoskpi haric herseyi yaptm. Sistoskpi Yapmak istemiyorum. Bnde ilkbasta penis agrisi oldu daha sonrada diger sikintilar. Uretra darligi olmasinda prostatiti omur boyu cekerim yani
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

menemen yazdı:Arkadaslar bu hastaliga cinsel iliski disinda yakalanan varsa nasil bulastigini anlatabirmi?
Doktor bana sadece cinsel iliskn olmadiysa prostatit degilsin dedi. Ne kadar dogru sizce
Benimde hiç cinsel ilişkim olmadı 4 senedir bu hastalık var dün gene doktoruma samsuna gittim oda düzensiz cinsel yaşamım olduğu için bunu vücut yapıyor dedi haftada 1 boşalma veya evlen düzene girer dedi
menemen

Mesaj gönderen menemen »

asosyal yazdı:
menemen yazdı:Arkadaslar bu hastaliga cinsel iliski disinda yakalanan varsa nasil bulastigini anlatabirmi?
Benimde hiç cinsel ilişkim olmadı 4 senedir bu hastalık var dün gene doktoruma samsuna gittim oda düzensiz cinsel yaşamım olduğu için bunu vücut yapıyor dedi haftada 1 boşalma veya evlen düzene girer dedi
Sizde nasil silintilar var anlatirmisiniz hepsini lutfen
allame41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen allame41 »

Bende taş yüzünden oluştu. 2011 ocak ayından itibaren bodrum devlet hastanesi, gebze medikal park, gebze merkez hastanesi doktor doktor hastane hastane dolaştım. Sanki kendimi kasınca mesaneyle penis arasında batan sivri birşey var gibi diye ısrarla söylememe rağmen ultrason ve röntgen vb bakıp yok dediler kimisi birşeyin yok deyip savdı kimisi antibiyotik verip savdı taki 2012 temmuz ayında özel bodrum hastanesine gidene kadar orda doktor oldukça ilgilendi yabanci birşey var gibi dediğimde ultrasonda görülmeyen özellikte taş olabilir dedi xtral verdi hapı atınca ertesi gün pirinç tanesi kadar bir taş düştü 2. Gündede aynı büyüklükte 2 taş düştü. Anlıyacağınız bodrum devlet hastanesi, medikal park gebze ve gebze merkez hastanesinin beceriksiz doktorları 6-7 ay 3 tane taşla dolaştırdılar beni. Özel bodrum hastanesine tekrar kontrole gittiğimde taşlar prostat civarını tahriş ettiği için olmuş dedi. Aynı şekilde 1-2 ay önce gittiğim bodrum acıbadem hastanesi hekimide taşlar prostat civarını ve meni kanallarının çıkışını tahriş ettiği için her boşalmada orası tahriş oluyor iltihap oluyor dedi. Sizin anlıyacağınız sağlıkta iyileşme oldu herkes hastahanelere ulaşabiliyor zırvasına inanıp devlet hastahanelerine ve ticaret hane gibi çalışan bazı özel hastahanelere güvenmeyin. Belki hastahaneler sayısal olarak arttı ama kalite düştü. Acıbadem, özel bodrum şu ana kadar gittiğim en profesyonel sağlık kuruluşları
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

menemen yazdı:
asosyal yazdı:
Sizde nasil silintilar var anlatirmisiniz hepsini lutfen
Çatallı işeme, yumurtalık ve penis kaybolmuş gibi küçük oluyor, dışkılamada ağrı bazende dışkılama yaparken boşalma oluyor, bel de ve sağ sol karından başlayıp böbreklere vurur gibi ağrı ve bulantı oluyor bende geçen hafta samsunda ki Dr. Gittim gene üreme olmadı düzensiz cinsel yaşamım olduğundan söyledi haftada 1 defa boşalma mı söyledi evlen düzenli ilişkin olsun geçecek dedi. Senin sıkıntıların ne idi?
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Bndede penis,mesane,yumurtalik,makatta yanma ve agri, isemede zorluk,agri,yanma gibi
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

menemen yazdı:Bndede penis,mesane,yumurtalik,makatta yanma ve agri, isemede zorluk,agri,yanma gibi
Doktorum bana vücudun kendisi yaptığını söyledi sinoptaki doktorları inandıramadığım için samsunda ki doktora gidiyorum, bunu hastalık olarak görme dedi esas tedavisi boşalmak dedi ilaç 2. Planda dedi, özellikle kışın namaz kılarken bile damla damla kaçıyor muş gibi hissediyorum şuan 1 nisandan beri ağrılar var ve yün içlik altımda çıkarmıyorum.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

asosyal yazdı:
menemen yazdı:Bndede penis,mesane,yumurtalik,makatta yanma ve agri, isemede zorluk,agri,yanma gibi
Doktorum bana vücudun kendisi yaptığını söyledi sinoptaki doktorları inandıramadığım için samsunda ki doktora gidiyorum, bunu hastalık olarak görme dedi esas tedavisi boşalmak dedi ilaç 2. Planda dedi, özellikle kışın namaz kılarken bile damla damla kaçıyor muş gibi hissediyorum şuan 1 nisandan beri ağrılar var ve yün içlik altımda çıkarmıyorum.
Bilmiyorum bu doktorlar bizden ne istiyorlar. Kimde derdimize care bulmak arayisinda degil. Bir keresinde doktorun birine bisi sordum adam takmadi yuzume bile bakmyinca size soyluyorum doktor neden takmiyon bisi sormaya hakkim yokmu lan dedim. Kavga ettim bizim calisipta zar zor kazanipta vedigimiz vergilerle gecinoyonuz lan bisey soruncads takmiyonuz dedim kavga ettik oyle ciktim geldim. Allah haram etsin oyle adamlara
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

menemen yazdı:
asosyal yazdı:
Bilmiyorum bu doktorlar bizden ne istiyorlar. Kimde derdimize care bulmak arayisinda degil. Bir keresinde doktorun birine bisi sordum adam takmadi yuzume bile bakmyinca size soyluyorum doktor neden takmiyon bisi sormaya hakkim yokmu lan dedim. Kavga ettim bizim calisipta zar zor kazanipta vedigimiz vergilerle gecinoyonuz lan bisey soruncads takmiyonuz dedim kavga ettik oyle ciktim geldim. Allah haram etsin oyle adamlara
her işte olduğu gibi teori kısmı değil pratik yapan adam bu işi biliyor benim doktor çok karşılaştığı için hemen teşhisi koydu çoğu doktor literatür deki gibi lökosit olacak illa ki onu bulmaya çalışıyorlar yok arkadaş lökosit parmak atmadan anlaşılmıyor bu lanet :(
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Suan peniste,mesanemde ve kalcalarima vuran agri o kadar cok siddetli ki penisi kokten kesesim geliyor