kasık fıtığı yardım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
derman06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

kasık fıtığı yardım

Mesaj gönderen derman06 »

Merhaba arkadaşlar bu foruma 4 yıl önce üye olmuştum ama üye adımı unuttuğumdan giremiyordum. bu nedenle yeniden üye oldum bu yeni üye adımla ilk mesajım. 4 yıl önce geçmeyen kasık ağrılarım ve yaklaşık 10-12 doktora gitmeme rağmen tanı koyulamaması nedeniyle ( bu doktorlar arasında zafer hoca da var) kendi kendime tanı koymuş ve prostatit olabileceğimden şüphelenmiştim. bu siteyi de o zaman tanıdım. ancak o dönem gittiğim tüm doktorlar prostatit değilsin demişti. ve hemen hemen hepsi de kasık fıtığı da değilsin demişlerdi. 16 yaşında kasık fıtığı operasyonu geçirmiştim bundan 30 yıl önce (yamasız).
neyse derken pandemi vs benim kasık fıtığı gözle görülür hale geldi. yani kasıkta şiş mevcut.
sizlerden şu 2 konuda yardım istiyorum.
1-Ankara'da kasık fıtığı ameliyatı konusunda tavsiye edebileceğiniz doktor var mı? Alanında en iyilerinden olmasını istiyorum. Özel devlet fark etmez.
2- 4 yıl önce üye olduğumda şikayetimi anlatan konu açmıştım. bir arkadaş kasık fıtığında ameliyatsız tedavi yapan bir yer var diye mesaj atmıştı.link de göndermişti. O zaman fıtık yok diye ciddiye almamıştım. o üyelik ismimi de unuttuğum için o mesaja ulaşamıyorum.
kasık fıtığının ameliyatsız tedavisi yok bunu biliyorum ama sizler çok tecrübelisiniz. ameliyatsız kasık tedavisi diye bir şey duyan gören oldu mu?
teşekkür ederim.