sıcak ve ağrı ilişkisi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
etmen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

sıcak ve ağrı ilişkisi

Mesaj gönderen etmen »

Arkadaşlar bildiğiniz gibi sıcaklar başladı soğuklarda ağrısı olupta ağrısı tamamen kesilen oldumu şunun için soruyorum üç aydır devam eden makattaki ve zaman zaman oluşan kuyruk sokumundaki ağrılarım birden kesildi sizinde oldumu
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: sıcak ve ağrı ilişkisi

Mesaj gönderen menemen »

Evet aynisi bndede oldu. 10gun oonce birden kesildi. Ama penis ve idarda yanma ve agriya tam gaz devam
etmen

Mesaj gönderen etmen »

sende makatta veya kuyruk sokumunda ağrı varmıydı hiç bahsetmemiştin
aksaraysulo

Mesaj gönderen aksaraysulo »

Benim sık idrar şikayetlerim azaldı baya bu ara hocam bende ağrı olmuyor fazla
حَسْبُنَا اللّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ
etmen

Mesaj gönderen etmen »

acı , soğuk prostatiti azdırıyo deniyor ağrılarım tekrar gelsin diye acı yiyorum kahve içiyorum üstüm acık yatıyorum ama bir türlü ağrılar tekrar gelmiyor bütün bunları boş yer ameliyat olmayayım diye yapıyorum çünkü yarın ameliyat olacağım
üç ay ağrılardan uyuyamadım acısını cektim bu hastalığın şimdi bana yaptığına bak benimle oyun oynuyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

etmen yazdı:acı , soğuk prostatiti azdırıyo deniyor ağrılarım tekrar gelsin diye acı yiyorum kahve içiyorum üstüm acık yatıyorum ama bir türlü ağrılar tekrar gelmiyor bütün bunları boş yer ameliyat olmayayım diye yapıyorum çünkü yarın ameliyat olacağım
üç ay ağrılardan uyuyamadım acısını cektim bu hastalığın şimdi bana yaptığına bak benimle oyun oynuyor
Etmen,
Ameliyatı bir muddet ertelemeni tavsiye ederim sana.İseme durumun nasıl?
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

etmen yazdı:acı , soğuk prostatiti azdırıyo deniyor ağrılarım tekrar gelsin diye acı yiyorum kahve içiyorum üstüm acık yatıyorum ama bir türlü ağrılar tekrar gelmiyor bütün bunları boş yer ameliyat olmayayım diye yapıyorum çünkü yarın ameliyat olacağım
Insallah iyilesmissindir ins birgun bizde iyilesiriz ameliyat olma bebce
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Etmen bey ben iyileştiğimi düşünsem ilk yapacağım iş imza kısmında belirttiğim ufak dozda antibiyotik testidir.

Diğer testler ise prostat için pharmaton isimli gıda takvisyesini en az iki hafta kullanmanı veya hergün aç karnına bir tane yada iki tane kivi yemeni öneriyorum. Her ikiside prostatı etkileyici özellikte test için en uygun şeylerdir. Acı yemek yada kahve içmek her zaman prostatı rahatsız etmez.

Pharmatonda ginseng olduğu için prostatı etkilediğini düşünüyorum.
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

ABittersweetLi yazdı:Etmen bey ben iyileştiğimi düşünsem ilk yapacağım iş imza kısmında belirttiğim ufak dozda antibiyotik testidir.

Diğer testler ise prostat için pharmaton isimli gıda takvisyesini en az iki hafta kullanmanı veya hergün aç karnına bir tane yada iki tane kivi yemeni öneriyorum. Her ikiside prostatı etkileyici özellikte test için en uygun şeylerdir. Acı yemek yada kahve içmek her zaman prostatı rahatsız etmez.

Ben de prostat hastasıyım ve bol bol kivi yiyorum sevdiğim için. Olumsuz etkisi mi var kivinin?

Ayrıca Supradyn All Day alıyorum her gün, Pharmaton gibi olumsuz etkisi olduğunu düşünüyor musunuz?
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

UmutluAdam yazdı:
ABittersweetLi yazdı:Etmen bey ben iyileştiğimi düşünsem ilk yapacağım iş imza kısmında belirttiğim ufak dozda antibiyotik testidir.

Ben de prostat hastasıyım ve bol bol kivi yiyorum sevdiğim için. Olumsuz etkisi mi var kivinin?

Ayrıca Supradyn All Day alıyorum her gün, Pharmaton gibi olumsuz etkisi olduğunu düşünüyor musunuz?
kivi yeme bence.artık ekşi olduğu için mi yoksa başka bir nedenden dolayımı bilemiyorum ama 2 gün kivi yiyeyim hemen başlıyor ağrılar sızılar..

pharmaton ise içindeki ginseng den dolayı sanırım prostat şikayetlerini arttırıyor bende.
etmen

Mesaj gönderen etmen »

kadir bey malesef işeme kötü ilk önce 5,7 idi sonra 4 e sonra 3 düştü hemde xatral kullandığım halde dr nin biri sistoskopi sonrası boyun dar dedi açmaya alıştı olmadı diğer bir doktor prostattan olabilir dedi ama 15 gram dedim olsun dedi prostatit ne olacak dedim prostatın içini alırım kabuğu kalır bütün şikayetlerin gider dedi yan etkisi ne dedim cinselliğe bir zararı olmaz idrar kaçırmazsın ancak meni biraz içeri kacar dedi bu saatten sonrada cocuk sahibi olmayacağına göre mahsuru olmaz dedi ( bu arada yaşım 57 )
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

O yasta olsam komple soker atarim aq

Ama mesane boynu darligi proatat trasliyara mi yapulo yani ikisi ayri seyler d3gil mi
prostatiniseveyim

ABittersweetLi yazdı:
UmutluAdam yazdı:

kivi yeme bence.artık ekşi olduğu için mi yoksa başka bir nedenden dolayımı bilemiyorum ama 2 gün kivi yiyeyim hemen başlıyor ağrılar sızılar..

pharmaton ise içindeki ginseng den dolayı sanırım prostat şikayetlerini arttırıyor bende.
Bana portakal ve kivi dokunmuo ama ben tatlilarini bilup yiyorum
etmen

Mesaj gönderen etmen »

prostatiniseveyim ikiside ayrı şeyler ancak idrar akımını düşüren prostatada olabilir idrar kanalına baskı yaparak daraltabilir. mesane boyny darlığı mesanenin üretaya acılan kapısı sfinks adı verilen kasların serleşmesi sonucu mesane deliğinin daralmaası ile olur
prostatiniseveyim

etmen yazdı:prostatiniseveyim ikiside ayrı şeyler ancak idrar akımını düşüren prostatada olabilir idrar kanalına baskı yaparak daraltabilir. mesane boyny darlığı mesanenin üretaya acılan kapısı sfinks adı verilen kasların serleşmesi sonucu mesane deliğinin daralmaası ile olur

Hocam senin sorun sfinskteymis niye pristatini aldircan ki o zaman
etmen

Mesaj gönderen etmen »

, idrar akımı düşüklüğü sfinksden olabilir prostatın içindeki kanallarda iltihap varsa bu ağrıları yapabilir yani prostatit şöylede yapılabilir önce sfinkslari düzelttir idrar akımım düzelsi ama ağrılar geçmez ise tekrar ameliyat olup birde prostatın içini aldırmak lazım hem parasal yönden hemde ameliyatı iki kere olmak psşkolojik olarak iyi değil.
sizler gençsiniz bu prostatitin tedavisi zor peki genç biri prostatın içini çıkarttırsa bu hastalıktan kurtulsa yan etki olarak meni nin bir kısmı geriye kaçsada testislerden alınan sperm ile cocuk sorunuda cözülse bu durum düşünürmüsün
prostatiniseveyim

etmen yazdı:, idrar akımı düşüklüğü sfinksden olabilir prostatın içindeki kanallarda iltihap varsa bu ağrıları yapabilir yani prostatit şöylede yapılabilir önce sfinkslari düzelttir idrar akımım düzelsi ama ağrılar geçmez ise tekrar ameliyat olup birde prostatın içini aldırmak lazım hem parasal yönden hemde ameliyatı iki kere olmak psşkolojik olarak iyi değil.
sizler gençsiniz bu prostatitin tedavisi zor peki genç biri prostatın içini çıkarttırsa bu hastalıktan kurtulsa yan etki olarak meni nin bir kısmı geriye kaçsada testislerden alınan sperm ile cocuk sorunuda cözülse bu durum düşünürmüsün
Prostatini aldiripta agrisi aynen devam eden bi suru adam var dunyada

Kesin agriya care olsa zat3n aldiririm
etmen

Mesaj gönderen etmen »

madem prostatını aldırıpta ağrısı devam eden var o zaman niye millet israrla proatat sıvısında mikrop bakteri lokosit arayıp duruyor başka nereya bakılacaksa oraya baktırsınlar başka yer varmı
prostatiniseveyim

Tassaktan cukun ucuna kadar milyon tane yer var mesala

bulbo uretral bez ler

Litre bezi cowper bezi

Kesfedilmemis yada ne ise yaradaigi bilinmeyen bi suru bez var

Belki sadec idrar yolu agriyo idraa r yolunu da mi aldircan

Kimse bilmio mikrop nerde agri nerde

Adamin bacagini kesiolar kesik bacagim agrio.diyo gercekten o agriyi duyiyor
etmen

Mesaj gönderen etmen »

Arkadaşlar 5 gün önce ameliyat oldum prostatın içini kazıdılar mesane boynu yüksekliğide varmış onu düzelttiklerini söylediler
sondam buğün itibarı ile alında işeme hızı arttı şu an için ağrılarım yok ilerde ne olur bilmem doktora kalırsa bir daha ağrın sızın olmayacak diyor değişiklik olursa yazarım herkese acil şifalar
aliankara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen aliankara »

etmen yazdı:Arkadaşlar 5 gün önce ameliyat oldum prostatın içini kazıdılar mesane boynu yüksekliğide varmış onu düzelttiklerini söylediler
sondam buğün itibarı ile alında işeme hızı arttı şu an için ağrılarım yok ilerde ne olur bilmem doktora kalırsa bir daha ağrın sızın olmayacak diyor değişiklik olursa yazarım herkese acil şifalar
hocam geçmiş olsun , yaş kaç ? bir de ereksiyonu nasıl etkileyecek bu durum ?
etmen

Mesaj gönderen etmen »

yaş 57 ereksiyonda zaten bir problem yok idi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

etmen yazdı:Arkadaşlar 5 gün önce ameliyat oldum prostatın içini kazıdılar mesane boynu yüksekliğide varmış onu düzelttiklerini söylediler
Etmen çok geçmiş olsun...inşallah tez zamanda iyileşirsin..acil şifalar.
etmen

Mesaj gönderen etmen »

kadir bey ilgi ve alakana cok teşekkür ederim selamlar
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Etmen hocam; çok geçmiş olsun. İntraprostatik enjeksiyon seçeneğini deneyip iyileşmemem durumunda yaptırmayı düşündüğüm ameliyatı olmuşsunuz. Eğer sık idrar, idrara sıkışma gibi semptomlarım düzelecekse bu ameliyatı muhakkak olmak istiyorum. Cinsellik konusunda zaten Allah'lık durumumuz var, risk varsa da göze alabilirim. O yüzden hastane ve doktor adını paylaşırsanız çok memnun olurum, ilerisi için not düşmüş olalım şimdiden.