Sag toto agrisi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
social
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Sag toto agrisi

Mesaj gönderen social »

Arkadaslar oncelikle ozur dilerim ama benim makatin ordan kic sag tarafina dogru cok agrim var, kas gibi uzunca bir sislik var, aynisi sol tarafta yok. Sanki kas kulunc olmus gibi sismis ve gergin, elimle cok rahat hissediyorum ama sol taraftai kasi cok zor hissediyorum, sag taraftaki kas bariz şişmiş, bunu yasayan varmi acaba. Alt basene kadar vuruyor agrisi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Sag toto agrisi

Mesaj gönderen kadir »

social yazdı:Arkadaslar oncelikle ozur dilerim ama benim makatin ordan kic sag tarafina dogru cok agrim var, kas gibi uzunca bir sislik var, aynisi sol tarafta yok. Sanki kas kulunc olmus gibi sismis ve gergin, elimle cok rahat hissediyorum ama sol taraftai kasi cok zor hissediyorum, sag taraftaki kas bariz şişmiş, bunu yasayan varmi acaba. Alt basene kadar vuruyor agrisi.
Hemoroid olabilir eger degilse Bir fizyoterapi merkezine yada bir fizyoterapiste görünmeni öneririm..makat kaslarinda bir problem olabilir.
social

Mesaj gönderen social »

kadir yazdı:
social yazdı:Arkadaslar oncelikle ozur dilerim ama benim makatin ordan kic sag tarafina dogru cok agrim var, kas gibi uzunca bir sislik var, aynisi sol tarafta yok. Sanki kas kulunc olmus gibi sismis ve gergin, elimle cok rahat hissediyorum ama sol taraftai kasi cok zor hissediyorum, sag taraftaki kas bariz şişmiş, bunu yasayan varmi acaba. Alt basene kadar vuruyor agrisi.
Hemoroid olabilir eger degilse Bir fizyoterapi merkezine yada bir fizyoterapiste görünmeni öneririm..makat kaslarinda bir problem olabilir.
Yok hemoroid degil, bildiginiz uzun bir kas ama sol tarafa dogru sismis durumda. Onceden cok agriyordu simdi daha az agriyor ama yinede rahatsiz ediyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

social yazdı:
kadir yazdı:
Yok hemoroid degil, bildiginiz uzun bir kas ama sol tarafa dogru sismis durumda. Onceden cok agriyordu simdi daha az agriyor ama yinede rahatsiz ediyor.
Dedigim gibi anlattiginiz olay bir bağ dokusu toplanmasini andiriyor. TN tedavisi gerekebilir o bölgeye...bir fizyoterapiye görünün.
nemesis21

Mesaj gönderen nemesis21 »

kadir yazdı:
social yazdı:
kadir yazdı: Hemoroid olabilir eger degilse Bir fizyoterapi merkezine yada bir fizyoterapiste görünmeni öneririm..makat kaslarinda bir problem olabilir.
Dedigim gibi anlattiginiz olay bir bağ dokusu toplanmasini andiriyor. TN tedavisi gerekebilir o bölgeye...bir fizyoterapiye görünün.
Abi testiste mikrotiliyazis ne anlama gelir bunun bi tedavisi varmı biliyormusun ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

nemesis21 yazdı:
kadir yazdı:
social yazdı: Yok hemoroid degil, bildiginiz uzun bir kas ama sol tarafa dogru sismis durumda. Onceden cok agriyordu simdi daha az agriyor ama yinede rahatsiz ediyor.
Abi testiste mikrotiliyazis ne anlama gelir bunun bi tedavisi varmı biliyormusun ?
Kardesim mikrotiliyazis testiste ultrasonda görülen minik kalsifikasyon taneleridir. Sıklıkla görülen bir sey değildir. Çocuklukta inmemiş testis durumu yaşamadiysaniz, testis tümörü olusmadiysa ve şikayetiniz yoksa önemsenecek bir sey değildir.
Tıpta tam olarak nedeni bilinmemektedir.