Staphyloccocus Aereus Nuksune Tekrar Amikacin Igne Tekrar Baskilama

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Staphyloccocus Aereus Nuksune Tekrar Amikacin Igne Tekrar Baskilama

Mesaj gönderen wolfpack »

Arkadaslar merhaba. Bu stafilokok bakterisi icin artik amikacin ignenin sabah aksam 500mg seklinde alinan tedavinin artik kesinlikle ise yaradigini soyleyebilirim. Eski paylasimlarimi takip ettiyseniz yine bu sekilde baskilayip sik bosaldigim icin saglam nuks yasadigimi okumussunuzdur. Tekrardan ayni anti kurune girdim. Ve yine durumum iyiye dogru gidiyor. Bayagi rahatladim. Artik kesinlikle ise yaradigini gonul rahatligi ile sizinle paylasabilirim. Tamamen bitirmenin yolu var midir bilmiyorum ama bu kez anti kurunden sonra bakterilerin tekrar buyuyup cogalmalarini onlemek icin Hippurin almayi dusunuyorum uzun sure. Umarim ise yarar. Yine nuks yersem artik daha radikal yontemler dusunmekteyim. Termoterapi veya Faj gibi. Termoterapinin bakteriyel prostatit icin ise yarayabilecek bir yontem oldugunu ogrendim. Sanirim diger kategoriler icin ise yaramiyor fakat bakteriyel prostatitler icin ise yariyor. Bakalim.
Orhanbasak
Hastalık Başlangıç Yılı: 1990

Re: Staphyloccocus Aereus Nuksune Tekrar Amikacin Igne Tekrar Baskilama

Mesaj gönderen Orhanbasak »

Merhaba wolfpack arkadaşın dediği gibi bende doktora danıştım termoterapinin bakteriyel prostatit için işe yaradığını ama bakteri bulunamadıysa boşa yaptirmamamı söyledi bendede bir umut doğdu en kısa zamanda yaptırmayı düşünüyorum tedavi olmayanlarda bakteri uremediginden iyi gelmiyor mantıklı da
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Staphyloccocus Aereus Nuksune Tekrar Amikacin Igne Tekrar Baskilama

Mesaj gönderen wolfpack »

Orhanbasak yazdı:Merhaba wolfpack arkadaşın dediği gibi bende doktora danıştım termoterapinin bakteriyel prostatit için işe yaradığını ama bakteri bulunamadıysa boşa yaptirmamamı söyledi bendede bir umut doğdu en kısa zamanda yaptırmayı düşünüyorum tedavi olmayanlarda bakteri uremediginden iyi gelmiyor mantıklı da
Doktorun kimdi coskun hoca mi?