prostatit değilse bu hastalık ne???

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mardonkardon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

prostatit değilse bu hastalık ne???

Mesaj gönderen mardonkardon »

bende 10 aydır var öncesinde hiç belirti yoktu.
en önemli belirti penisi kullandıkça artan penis ağrısı. günde birden fazla mastrbasyon olursa tüm mstrbasyon sırasında tüm peniste ağrı oluyor zonklama tarzında. 1 kere olursa sıkıntı olmuyor. masturbasyon 1 hafta ara verdim 2-3 defa sıkıntı geçmedi. fazla su içmiyorum idrarda yanmada oluyor gnlde. önceden bir aralar dışkılamadan sonra makatta yanma ve huzursuzluk oluyordu penis bölgesinde. 7 ay önce hüseyin seçgine gitmiştim lökosit yok demişti ve peyronie yazmıstı receteye evitamini ve bir ilaç yazmıstı kullanmadım. peniste eğrilik gözükmüyor. hatırlamıyorum ama sanki öncesine göre penis dokunma hissi farklı gibi. bana prostatit gibi gelmiyor sanki peniste bir hastalık var gibi geliyor sizce ne olabilir? öncwesinde banada prostatit gibi geliyordu ama suanda ne olabilir diye düşünüyorum.. peniste eğrilik veya elime bir parça gelmiyor.
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: prostatit değilse bu hastalık ne???

Mesaj gönderen Yamtar »

1 kere yapınca sıkıntı olmuyorsa günlük hayatına hastalık yokmuş gibi devam ediyorsan sen de bir kere yap. Bazen öyle şeyler yazılıyor ki şu foruma akla ziyan. Millet nelerle uğraşıyor. Birilerinin derdi apayrı.
mardonkardon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: prostatit değilse bu hastalık ne???

Mesaj gönderen mardonkardon »

Yamtar yazdı:1 kere yapınca sıkıntı olmuyorsa günlük hayatına hastalık yokmuş gibi devam ediyorsan sen de bir kere yap. Bazen öyle şeyler yazılıyor ki şu foruma akla ziyan. Millet nelerle uğraşıyor. Birilerinin derdi apayrı.
sadece bu değil idrarda yanmada oluyor