Artık iyileşmek istiyorum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
erengurbuz06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Artık iyileşmek istiyorum

Mesaj gönderen erengurbuz06 »

Abiler iyi akşamlar 22 yaşında genç bi kardeşinizim size başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum Allah rızası için bana bi yardım edin ilk defa biriyle beraber oldum Malum korunmasız olaydan sonra 7 tane elisa testi oldum hiv ve hepatitiler için en son 115. Günde negatif aldim bende bu olaydan sonra varikosel başladı kadermi yoksa bi hastalık kaynaklımı bilmiyorum 2 kasıgımda deli gibi ağrıyor tesislerde aynı penis agrısı bi türlü gecmiyor penis soguklu bel ağrısı arada bi ishal dilim bem beyaz sarıya çalan bi renk aylardır gecmedi ben hiv enfeksiyonun prostatite yol açtığını duydum prostatite eyvallah ama hivden cok korkuyorum Allah belamı verdi napacam hiç bilmiyorum doktorlar 90 dan sonra olunan testler hiv için kesin sonuç diyor ama ben bi türlü atamıyorum psikolojim allak bullak mesut tüle gittim prostatit olma olasılığın yüksek dedi semen kültürü aldı sizce beni bu hale getiren hangi bakteri hiv değilsem de diğer cybhlerde böyle yaparmı lütfen cevap verin
JimmyConway2

Re: Artık iyileşmek istiyorum

Mesaj gönderen JimmyConway2 »

Sevgili kardeşim lütfen biraz sakin ol . Hiv sonuçların negatfse ve olaydan bahsettiğim süreler geçtiyse Hiv değilsin. Sen psikolojik olarak hassas bir hastasın belli psikolojikte olabilir.

Git bi Genital panel, Androfloror test yaptır . Lökosit ölçtür. Alkolü acıyı birayı özellikle kes . Sitedeki bilgileri oku illaki semptomların hafifliycek.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

erengurbuz06 yazdı:Abiler iyi akşamlar 22 yaşında genç bi kardeşinizim size başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum Allah rızası için bana bi yardım edin ilk defa biriyle beraber oldum Malum korunmasız olaydan sonra 7 tane elisa testi oldum hiv ve hepatitiler için en son 115. Günde negatif aldim bende bu olaydan sonra varikosel başladı kadermi yoksa bi hastalık kaynaklımı bilmiyorum 2 kasıgımda deli gibi ağrıyor tesislerde aynı penis agrısı bi türlü gecmiyor penis soguklu bel ağrısı arada bi ishal dilim bem beyaz sarıya çalan bi renk aylardır gecmedi ben hiv enfeksiyonun prostatite yol açtığını duydum prostatite eyvallah ama hivden cok korkuyorum Allah belamı verdi napacam hiç bilmiyorum doktorlar 90 dan sonra olunan testler hiv için kesin sonuç diyor ama ben bi türlü atamıyorum psikolojim allak bullak mesut tüle gittim prostatit olma olasılığın yüksek dedi semen kültürü aldı sizce beni bu hale getiren hangi bakteri hiv değilsem de diğer cybhlerde böyle yaparmı lütfen cevap verin
90 günden sonra hiv defterini kapat. İyi bir ürolağa görünmelisin
Nightangel3333
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel3333 »

erengurbuz06 yazdı:Abiler iyi akşamlar 22 yaşında genç bi kardeşinizim size başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum Allah rızası için bana bi yardım edin ilk defa biriyle beraber oldum Malum korunmasız olaydan sonra 7 tane elisa testi oldum hiv ve hepatitiler için en son 115. Günde negatif aldim bende bu olaydan sonra varikosel başladı kadermi yoksa bi hastalık kaynaklımı bilmiyorum 2 kasıgımda deli gibi ağrıyor tesislerde aynı penis agrısı bi türlü gecmiyor penis soguklu bel ağrısı arada bi ishal dilim bem beyaz sarıya çalan bi renk aylardır gecmedi ben hiv enfeksiyonun prostatite yol açtığını duydum prostatite eyvallah ama hivden cok korkuyorum Allah belamı verdi napacam hiç bilmiyorum doktorlar 90 dan sonra olunan testler hiv için kesin sonuç diyor ama ben bi türlü atamıyorum psikolojim allak bullak mesut tüle gittim prostatit olma olasılığın yüksek dedi semen kültürü aldı sizce beni bu hale getiren hangi bakteri hiv değilsem de diğer cybhlerde böyle yaparmı lütfen cevap verin
Kardeş ben de 21 yaşındayım psikolojini anlayabiliyorum sürekli sık idrar ve hiv gibi virüs yoksa morelini biraz rahatlat prostat sıvısından kültür gerekirse pcr ver . Akıntı varsa doktoruna söyle akıntıdan kültür yaptır .
erengurbuz06

Mesaj gönderen erengurbuz06 »

Sadece semen kulturu verdim orda bakteriyel bulma ihtimaliniz varımdır teşekkür ederim cevaplarınız için
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

erengurbuz06 yazdı:Sadece semen kulturu verdim orda bakteriyel bulma ihtimaliniz varımdır teşekkür ederim cevaplarınız için
Çıkaya bilir prostat sıvisından lökesit bakmak lazım.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Kardeş hiv negatif çıkmış neden hala hiv şüphesi duyuyorsun anlamadım. Mikrobik bir olay olduğu belli prostatitte olabilir. Hive kafanı takma diğer konulara yoğunlaş
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Hiv olmak zorunda değilsin negatif sonuç almışsın zaten. Benim dilim de sarımtırak bir renk aldı prostatit sonrası doktora gittim reaktif artrit tanısı aldım. İdrar yollarında oluşan kronik enfeksiyonlar sebep olabiliyor dedi doktor. Prostatiti yenemedim daha dilim de geçmedi eklem ağrılarım da oluyor ara ara . Panik yapma kardeşim.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
demir777

Mesaj gönderen demir777 »

7 defa eliza testi olmanız patolojik düzeyde hipokondriyak eğilimlere sahip olduğunuzu gösteriyor. Travmatik ve endişe verici bir ilişki sonrası güçlü bir kaygı bozukluğu durumu geliştirmişsiniz. Bir seks işçisi ile ve yahut güven duygusunun oluşmadığı bir cinsel partner ile girilen ilişki Kronik Pelvik ağrı durumunu başlatan güçlü bir psikolojik etmendir. Öncelikle derin bir nefes alın , rahat olun Hiv pozitif değilsiniz . Ve kronik pelvik ağrı sendromuna işaret eden belirtileriniz yaşam boyu sürmeyecek. Testis ağrılarınız çok güçlü bir ihtimal pelvik tabanınızda ve ilgili kaslarda geliştirdiğiniz kaygıya bağlı oluşan tetik noktalarının yol açtığı ağrılar.. Sizin durumunuzda hipokondriya için bir psikolojik destek almayı ve pelvik geriliminizi nasıl rahatlatacağınızı öğrenmeninizi tavsiye ederim.
emre034
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen emre034 »

Bakteriyi alacağın insan hiç belli olmuyor, Kaçtane eskort gördüm her gece fitil atan onlar için çok kolay bu işler. Erkek üreme sistemi tamamen kapalı devre