Sonunda prostatitin sebebini buldum??

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Metanet2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Sonunda prostatitin sebebini buldum??

Mesaj gönderen Metanet2 »

Merhaba arkadaşlar geçen sene prostatit tanısı almış biri olarak bu hastalıktan yıllardır çektiğimi farkettim.yalniz benim en büyük sorunum sık tuvalete çıkmak olduğu için çok umursamiyordum. Bunun prostatit belirtisi olduğunu öğrendiğimden beri hafızamı yoklamaya başladım ve ilk ortaya çıktığı zamanı bulabildim. O da kız arkadaşımla telefonda seks yaptığımız ana denk geliyor.o konuştuğumuz zamanlar sürekli penisimle oynardım tama bosalacagim zaman içeri kaçırtır engellerdim.ve sanırım bu iltihaba veya kas bozukluklarına neden oldu. Zamanında tek başına veya telefonda biriyle düzenli olarak böyle yapıp bu şikayetleri olan arkadaşlarımız var mı merak ediyorum?
rmzigrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Sonunda prostatitin sebebini buldum??

Mesaj gönderen rmzigrll »

Metanet2 yazdı:Merhaba arkadaşlar geçen sene prostatit tanısı almış biri olarak bu hastalıktan yıllardır çektiğimi farkettim.yalniz benim en büyük sorunum sık tuvalete çıkmak olduğu için çok umursamiyordum. Bunun prostatit belirtisi olduğunu öğrendiğimden beri hafızamı yoklamaya başladım ve ilk ortaya çıktığı zamanı bulabildim. O da kız arkadaşımla telefonda seks yaptığımız ana denk geliyor.o konuştuğumuz zamanlar sürekli penisimle oynardım tama bosalacagim zaman içeri kaçırtır engellerdim.ve sanırım bu iltihaba veya kas bozukluklarına neden oldu. Zamanında tek başına veya telefonda biriyle düzenli olarak böyle yapıp bu şikayetleri olan arkadaşlarımız var mı merak ediyorum?

Benim cinsel ilişkim olmadı ayaklarımı çok üşüttüm ondan oldu sanırım anlamadığım bakteri çıktı prostat masajında bol lökosit cinsel ilişki olmadan bu bakteri nasıl çıkıyor ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Metanet2 yazdı:Merhaba arkadaşlar geçen sene prostatit tanısı almış biri olarak bu hastalıktan yıllardır çektiğimi farkettim.yalniz benim en büyük sorunum sık tuvalete çıkmak olduğu için çok umursamiyordum. Bunun prostatit belirtisi olduğunu öğrendiğimden beri hafızamı yoklamaya başladım ve ilk ortaya çıktığı zamanı bulabildim. O da kız arkadaşımla telefonda seks yaptığımız ana denk geliyor.o konuştuğumuz zamanlar sürekli penisimle oynardım tama bosalacagim zaman içeri kaçırtır engellerdim.ve sanırım bu iltihaba veya kas bozukluklarına neden oldu. Zamanında tek başına veya telefonda biriyle düzenli olarak böyle yapıp bu şikayetleri olan arkadaşlarımız var mı merak ediyorum?
Bu yaptiginiz olay meniyi engellemek demektir. Üretraya kadar gelip sonra geri dönen meni prostatta enfeksiyona sebep olabilir. Bu tür hareketleri yapmanızı önermem.
46kral

Mesaj gönderen 46kral »

kadir yazdı:
Bu yaptiginiz olay meniyi engellemek demektir. Üretraya kadar gelip sonra geri dönen meni prostatta enfeksiyona sebep olabilir. Bu tür hareketleri yapmanızı önermem.

Abi bende bu durumdan şüpheleniyorum.
Tam boşalacakken tutma.
Birde laparoskopi ile böbrek taşı ameliyatı olmuştum 2 yıl önce. Doktor idrar kanalın darmış biraz genişlettim demişti.Kiste sebeb olur mu?
Ha birde kıl dönmesi ameliyatı olmuştum.
Bunların hangileri kiste sebeb olabilir?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kistmi cikti sizde?
46kral

Mesaj gönderen 46kral »

kadir yazdı:Kistmi cikti sizde?
Abi hiç sorma daha önce de konusmustuk.
Ne yapacağım bilmiyorum.
Ameliyatla almıyor doktorlar.
Senelik takip edeceğiz diyorlar ultrasonla bu ağrılar sızılar geçmiyor. Bitkisel ürünler kullanıyorum bu kez midem fenalaşıyor
Doğukan Sökmen e görünmeyi düşünüyorum.
Önerir misin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

46kral yazdı:
kadir yazdı:Kistmi cikti sizde?
Abi hiç sorma daha önce de konusmustuk.
Ne yapacağım bilmiyorum.
Ameliyatla almıyor doktorlar.
Senelik takip edeceğiz diyorlar ultrasonla bu ağrılar sızılar geçmiyor. Bitkisel ürünler kullanıyorum bu kez midem fenalaşıyor
Doğukan Sökmen e görünmeyi düşünüyorum.
Önerir misin
Maalesef dr önerisi yapamiyorum kardesim.