PROSTATİT HASTALIĞI YABANCI ÜLKELERDE TEDAVİSİ NASIL OLUYOR

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
adige60

PROSTATİT HASTALIĞI YABANCI ÜLKELERDE TEDAVİSİ NASIL OLUYOR

Mesaj gönderen adige60 »

Türkiyede en son bir kaynaktan okudugum kadarıyla BİR MİLYON YEDİYÜZ BİN HASTA OLDUGU YAZIYORDU Türkiyede bu hastalık ile ilgilenen doktor sayısı belli bir çoğuda astronomik rakamlar istiyor tabi yüzde yüz iyilesme varmı orası soru işareti benim söylemek istediğim rusyada ukraynada birçok yabanci ülkede bu hastalık yaygın onlar nasıl bir tedavi yöntemi deniyor bu konuyu araştırıyorum çoğu kaynak yabancı oldugu için pek birşey anlamadım BİR DİGER KONUDA TÜRKİYEDEKİ HASTA SAYİSİNI BİLEN YAZSIN BENİM YAZDIĞIM ÜÇ SENE ÖNCEKİ VERİ ARKADAŞLAR ASLINDA BU KADAR ÇOK KİŞİ İSEK KENDİMİZE BİR TEDAVİ MERKEZİ KURABİLİRİZ PARA TOPLAYARAK BU PROSTATİT KONUSU ÜSTÜNE İYİCE EĞİLİR VE BELKİDE TEDAVİSİNİ BULABİLİRİZ BUNU BENCE DÜSÜNELİM HASTA SAYISI FAZLA İSE BU İNSANLARA NASIL ULAŞİRIZ KADİR ABİ SAYESİNDE BU FORM SAYESİNDE İYİLEŞEN BİRÇOK KİŞİ VAR ARKADAŞLAR DOKTORLARA PARA HARCIYORUZ ZATEN BIR OLURSAK GÜZEL BİR TEDAVİ MERKEZİ KURABİLİRİZ LABORATUVARI OLAN BUSAYEDE BU HASTALIK İLE UGRAŞAN İNSANLAR KAPI KAPI GEZMEMİŞ OLUR DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZARSANIZ SEVİNİRİM
mardonkardon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: PROSTATİT HASTALIĞI YABANCI ÜLKELERDE TEDAVİSİ NASIL OLUYOR

Mesaj gönderen mardonkardon »

Türkiyedeki bir milyon 700 bin hasta sayısı doğru değil. Bu hastalık az görülüyor bu internettede belli oluyor zaten eksi sozlukte bile 3 sayfa baslik var sadece. Bir basur fln gibi okadar cok kiside gorulen bir hastalık degil. Bende basurda var ben basura hastalik bile demem bunun yaninda basur geliyor geciyor ama bu baya sıkıntılı . Daha ccok rahatsızlık verici.
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

mardonkardon yazdı:Türkiyedeki bir milyon 700 bin hasta sayısı doğru değil. Bu hastalık az görülüyor bu internettede belli oluyor zaten eksi sozlukte bile 3 sayfa baslik var sadece. Bir basur fln gibi okadar cok kiside gorulen bir hastalık degil. Bende basurda var ben basura hastalik bile demem bunun yaninda basur geliyor geciyor ama bu baya sıkıntılı . Daha ccok rahatsızlık verici.
Hastalik kesinlikle az gorulmuyor ,cogu kisi ozellikle ileri yastaki anlamlandiramiyor gec teshis aliyor veya prostat buyumesi sanip hayatina devam ediyor , 40 milyon erkek oldugunu varsayarsak erkeklerin yuzde 50 sinin hayatinin bir bolumunde en az bu sikintilari yasadigini dusunursek ,yuzde 2-3 gibi bir oraninda daha inatci yasadigini dusunursek yanlis bir sayi degil,bu hastalik gayet yaygin,ha cogunda daha kisa suruyor dersek daha dogru,ayrica her yakalanan ne forumu biliyor ne spzluge yaziyor senelerce anlamlandiramayip inatci yasayanlar boyle mecralarda genelde. Avrupa amerika ve balkan ulkelerindede yaygin bu hastalik ki kronik prostatit klinikleri var ama iyi ama kotu.prostatit yaygin degil demek etrafinda pek kanser olan duymuyorum diye kanser nadir demek gibi birsey.ayrica bu namahrem bir hastalik sikinti yasayan erkekler etrafina karisina bile soylemekten utanabiliyor kulturumuz geregi doktora gitmiyor vs alismaya calisiyor.
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Forma giren misafir sayısına bakın kayıtlı üyeden daha fazla birde çoğu kişi utanıyor dediğin gibi bence yayılmasın ama bu hastalık son dönemde baya yaygın gençler arasında
safa24119
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen safa24119 »

Bence kesinlikle bu hastalıkla alakalı özel klinik kurulmalı.Bu hastalığa yakalanan cogu kisi ilk baslarda tamamen yanlis yonlendirilip yanlis tedavilerle hastalik iyice ilerliyor icinden cikmaz durumlara kadar gidiyor.Kadir abi özel bir üroloji doktoru ile özel bir klinik ayarlasan doktorları bu hastalikla alakalı yetistirsen türkiye ye cok degerli bir miras bırakmis olursun :) yani hersey bir tarafa gercekten boyle bir klinik verimli calisirsa maddi manevi buyuk kazanc saglayan bir yer olur.
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Benim düşüncem de bu özel bir klinik olmalı insanlar doktor doktor gezmemeli içinde laboratuvar olan enfeksiyon doktoru olan iyi bir klinik çaresi bile bulunabilir rusyada felan varmış Türkiye de prostatit hastalarına ulaşabilirsek böyle bir klinik kurulabilir toplu mücadele etmemiz lazım hatta ilaçları sgk ödemesine aldırabiliriz