Spemde pıhtı ve sarılık - kronik prostatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
social
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Spemde pıhtı ve sarılık - kronik prostatit

Mesaj gönderen social »

Arkadaşlar merhaba 44 yasındayım sanırım 3 yıldır 2 gun ve sonrası ejakülasyondan sonra gelen sperm homojen degıl, sarımtırak ve bırbırıne yapısık şekılde. 2020 aralık ayında urolaga gıtmıstım menı kulturu, idrar tahlılı falan yaptı ama bırsey cıkmadı. Ayrıca idrar tanzıgı dusuk ve sık ıdrara cıkma, tam bıtmemıslık hıssı var, yakın zamanda 23cc cıktı ultrasonda prostat, dr normal boyutlarda dedı. Bende kronık prostat oldugunu dusunuyorum, 1 hafta sperm bırıkırse mesela çıkış zor oluyor ve çok fazla pıhtı ve sarımtırak renkt oluyor. Bununla alakalı ne yapabılırım acaba
social

Re: Spemde pıhtı ve sarılık - kronik prostatit

Mesaj gönderen social »

Arkadaşlar tekrardan merhabalar birşeyden bahsetmek istiyorum, ilk mesajımda belirttigim gibi 3 yıldır spermımde yapışık parçalar oldugunu yazmıstım. Alakası varmı yokmu bılmıyorum ama 17 yıl once hpv olmustum 3-4 sıgıl çıktı ve asitle yakarak yok etmıstım.1 ay kadar once penısımde cok kucuk 2 sıgıl farkettım(ozellıkle ıncelerken cunku bır yerde hpv ıle alakalı makale okumustum) dr gıttım ve koterle yakılarak alındı patolojısı hpv geldı. Nuksmu ettı veya 17 yıldır ordalarmı bılmıyorum 1mm boyutundalar cunku. Herneyse hpvforumlarında propolis ve ahcc ıle vırusu komple vucuttan attıklarından bahsedıyorlar. Bende 1 haftadır propolis ve KRCDerma Endovir urununu kullanmaya basladım. Denk gelmıs olabılır tam emın degılım ama 1 haftada 2 defa bosaldım. Eskıden 2 gun ara ıle bıle yapsam spermde sarılık ve pıhtılasma oluyordu, su 1 haftadır beyaz ve pıhtı neredeyse yok gıbı akışkan bir halde sperm. Ilerleyen gunlerde cinsel perhızın suresını 4-5 gun olarak test ederek pıhtıyı test edecegım ve bılgılendırme yapacagım.
selocan

Mesaj gönderen selocan »

social yazdı:Arkadaşlar tekrardan merhabalar birşeyden bahsetmek istiyorum, ilk mesajımda belirttigim gibi 3 yıldır spermımde yapışık parçalar oldugunu yazmıstım. Alakası varmı yokmu bılmıyorum ama 17 yıl once hpv olmustum 3-4 sıgıl çıktı ve asitle yakarak yok etmıstım.1 ay kadar once penısımde cok kucuk 2 sıgıl farkettım(ozellıkle ıncelerken cunku bır yerde hpv ıle alakalı makale okumustum) dr gıttım ve koterle yakılarak alındı patolojısı hpv geldı. Nuksmu ettı veya 17 yıldır ordalarmı bılmıyorum 1mm boyutundalar cunku. Herneyse hpvforumlarında propolis ve ahcc ıle vırusu komple vucuttan attıklarından bahsedıyorlar. Bende 1 haftadır propolis ve KRCDerma Endovir urununu kullanmaya basladım. Denk gelmıs olabılır tam emın degılım ama 1 haftada 2 defa bosaldım. Eskıden 2 gun ara ıle bıle yapsam spermde sarılık ve pıhtılasma oluyordu, su 1 haftadır beyaz ve pıhtı neredeyse yok gıbı akışkan bir halde sperm. Ilerleyen gunlerde cinsel perhızın suresını 4-5 gun olarak test ederek pıhtıyı test edecegım ve bılgılendırme yapacagım.
propolis hangi marka aldınız acaba
social

Mesaj gönderen social »

Egricayir alkol bazli olanda kampanya vardi 2 li olanda trendyolda ondan aldim. Sabah ac karna suya 10 damla birde aksamlari ac veya tok 10 damla iciyorum. Icmesi biraz zor alkol tadi aliyorsunuz. Etkilimi degilmi bilmiyorum ama sperm sorunum gozle gorulur sekilde azaldi, propolismi yoksa digerimi ise yaradi veya havalar isindi diyemi bilmiyorum. Bosalma esnasinda pihtidan takilma olusuyordu su an oda yok. Bir kac gun perhiz sonrasi tam olarak netlestirecegim
deli
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen deli »

social yazdı:Egricayir alkol bazli olanda kampanya vardi 2 li olanda trendyolda ondan aldim. Sabah ac karna suya 10 damla birde aksamlari ac veya tok 10 damla iciyorum. Icmesi biraz zor alkol tadi aliyorsunuz. Etkilimi degilmi bilmiyorum ama sperm sorunum gozle gorulur sekilde azaldi, propolismi yoksa digerimi ise yaradi veya havalar isindi diyemi bilmiyorum. Bosalma esnasinda pihtidan takilma olusuyordu su an oda yok. Bir kac gun perhiz sonrasi tam olarak netlestirecegim
şikayetler de azalma oldumu peki
social

Mesaj gönderen social »

Agrim veya ereksiyon sorunum yoktu zaten. Sadece spermin fazla pihtilasmasi ve ozellikle gece yatarken idrardan sonra hala idrar varmis hissi oluyor ve bu sorunum devam ediyor. Sadece spermdeki yogun pihtilasma, parmagimla dokununca kucuk solucan gibi olan tanelerde ciddi bir azalma gordum. Ama cinsel perhiz suresini uzatarak tam emin olmadan tam birsey diyemiyorum.
social

Mesaj gönderen social »

Cuma gunu ejekulasyon ve sali gunune kadar ara vermistim. Su an yeniden sperm sari ve pihtilar yogun halde, hani uhuyu parmaklarimizin arasina surup yuvarlarin ya ayni o sekilde spermde sekiller tortulat var kati halde. Baskada pek bir sikayetim yok arkadaslar
deli

Mesaj gönderen deli »

social yazdı:Cuma gunu ejekulasyon ve sali gunune kadar ara vermistim. Su an yeniden sperm sari ve pihtilar yogun halde, hani uhuyu parmaklarimizin arasina surup yuvarlarin ya ayni o sekilde spermde sekiller tortulat var kati halde. Baskada pek bir sikayetim yok arkadaslar
belkide iltihabı söküyorsunuz dur o pıhtılarda odur
smm2804

Mesaj gönderen smm2804 »

Bende aynı durumdayım gitmediğim doktor kalmadı parçalar ve sarılık geçmiyor
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Boşalma sıklığı arttıkca sperm düzeliyor kendıni yenilediği zaman eski haline geliyor pıhtılar çoğalıyor hpv bendede vardı şimdi varmı bilmıyorum test yaptırmadım su an tek sorunum spermın pıhtılı gelmesi
social

Mesaj gönderen social »

deli yazdı:
social yazdı:Cuma gunu ejekulasyon ve sali gunune kadar ara vermistim. Su an yeniden sperm sari ve pihtilar yogun halde, hani uhuyu parmaklarimizin arasina surup yuvarlarin ya ayni o sekilde spermde sekiller tortulat var kati halde. Baskada pek bir sikayetim yok arkadaslar
belkide iltihabı söküyorsunuz dur o pıhtılarda odur
Yok hocam 2-3 yildir var bu durum. Bence spermleri parcalayan prostat sivisi salgilanmadigi icin spermler birbirime yapisiyor. Sac dokulmesi icin saw palmetto kullaninca sperm su gibi oluyor. Gun asiri bosaldigimda da bu yapisma olmuyor ama 3 gun bosalmazsam cok fazla oluyor. Ramazanda uzun sure ara veripte sonra bosalinca resmen spermler cikmayacak gibi yogunlasiyor. Gecerken zorluyor ve hafif can acisi yapiyor