Hamur işi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
selocan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Hamur işi

Mesaj gönderen selocan »

Kardeslerim sizdede oluyormu bilmiorum ama ben kek pasta pogca yediğim zaman idrarda yanma oluyor diğer zamanlarda idrarda yanmayi hissetmiyorum ama bu tür şeyleri yedigim zaman yanma çok fazla oluyor sizdede varmi acaba
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Hamur işi

Mesaj gönderen kadir »

selocan yazdı:Kardeslerim sizdede oluyormu bilmiorum ama ben kek pasta pogca yediğim zaman idrarda yanma oluyor diğer zamanlarda idrarda yanmayi hissetmiyorum ama bu tür şeyleri yedigim zaman yanma çok fazla oluyor sizdede varmi acaba
Evet, hamur işi ve tatlı mamulleri yerseniz ph değeriniz düşer, vücudunuz asidik duruma gelir ürik asidiniz yükselir.. o yüzden yanmanız artar. Yanma oldugunda bol bol su icin ph degeri yükselsin vucut alkali duruma gelsin.
selocan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen selocan »

Kâdir abi yanma sebebi hala inflamasyon oldugunu mu gösteriyor on bunun için mi onemli
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

kadir yazdı:
selocan yazdı:Kardeslerim sizdede oluyormu bilmiorum ama ben kek pasta pogca yediğim zaman idrarda yanma oluyor diğer zamanlarda idrarda yanmayi hissetmiyorum ama bu tür şeyleri yedigim zaman yanma çok fazla oluyor sizdede varmi acaba
Evet, hamur işi ve tatlı mamulleri yerseniz ph değeriniz düşer, vücudunuz asidik duruma gelir ürik asidiniz yükselir.. o yüzden yanmanız artar. Yanma oldugunda bol bol su icin ph degeri yükselsin vucut alkali duruma gelsin.
Kadir abiciğim kolay gelsin selamlar abi bu vücut alkali duruma geldiği zaman otomatikman savunma gereği prostat içerisindeki kalsifikasyonları eritebilir mi bir fikrin var mı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

akoray yazdı:
kadir yazdı:
Kadir abiciğim kolay gelsin selamlar abi bu vücut alkali duruma geldiği zaman otomatikman savunma gereği prostat içerisindeki kalsifikasyonları eritebilir mi bir fikrin var mı
Kalsifikasyonların vücudun alkali olması durumunda erime şansı yoktur maalesef.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

selocan yazdı:Kâdir abi yanma sebebi hala inflamasyon oldugunu mu gösteriyor on bunun için mi onemli
Evet dogrudur yanmanın sebebi dokudaki enfeksiyon yada inflamasyon oluşumu ile alakalıdır.