Yazıklar olsun böyle sisteme

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Nightangel3333
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Yazıklar olsun böyle sisteme

Mesaj gönderen Nightangel3333 »

Artık bu hastalığa çok para yatırmaktan yoruldum şehir hastanesinin yolunu tuttum semptomlarımı ve protatit olduğumu aktardım kovmaktan beter etti yapılan tüm tahliller yapılmış ben idrar testi yapmaktan başka bir şey yapamam kafaya fazla takma deyip gönderdi durumu olmayıp bu hastalığa yakalananın vay haline cidden diyecek bir şey bulamıyorum .
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Yazıklar olsun böyle sisteme

Mesaj gönderen Yamtar »

Sana dr diplomasi verenin ..... demedin mi
ali ankara

Mesaj gönderen ali ankara »

Yok arkadaş bende 15 gündür nüks yaşıyorum tüm şikayetlerim hatsafaya geldi 3 devlet hastanesi ayrı ayrı urolaga gittim kan idrar kültürü ultrasyon cek sonuclar temiz üreme yok hadi evine acılarla agrılarla kaldın baş başa ya arkadaş ben anlamıyorum malulen emekli et etmem şeker hastasını bile ediyolar bu purostat hastasını adam sıfatına koymuyolar adam akıllı tedavi et onuda etmiyolar vallaha anlamış deyilim durumu iyi olan kiradı olmaya geliri olan bişekilde evde yatarak agrısını acısını hafifletir ya biz nabacaz buşekilde agrıyla sızıyla nasıl calışalım bıraksak ev nasıl olacak calışsak böyle nasıl olacak kafayı yiyecem arkadaş
ali ankara

Toplu bişekilde ses getirsek cimere gerekirse saglık bakanlıgına bu hastalık için ayrı bir ilgi alaka gösterseler kötümü olur atıyolar bi kuyuya bizi nehaliniz varsa görün yatır hastaneye 10 15 gün bi incele araştır tedavi et olmadı ordaki yarayı enfeksiyonu bi azalt hasta bi nefes alsın yok abiceken bilir kendileri rahat eşşegi kölgeye baglamışlar bu hastalıgı kücüm süyolar takma kafana sitrese girme git eve gecer
ali ankara

İnanın cumhurbaşkanlıgına internet üzerinden herkez naduriyetini tedavilerin yetersiz kaldıgını doktorların ilgisizligini bu hastalıgın yaşam kalitesi calışma gücünü eykiledigini yazsa vallaha bir şeyler olur diye düşünüyorum yapalım abiler birlik olalım yapalım bügün ben cimere yazdım herkez yassın yoksa biz ömür boyu bu illetle kepaze olacaz şansımızı deneyelim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim Cimere daha once yazıldı...bir cok uye ve ben dahil yazdık. Fakat bir netice çıkmadı. Sizde yazabilirsiniz yazmayan başka arkadaşlar varsa yazabilir.
Nightangel3333

Yamtar yazdı:Sana dr diplomasi verenin ..... demedin mi
Diyemedim abi münaşakaya giren bi insan değilim biraz çekingenim yaşım 20 canıma tak etti bu hastalık
Nightangel3333

ali ankara yazdı:İnanın cumhurbaşkanlıgına internet üzerinden herkez naduriyetini tedavilerin yetersiz kaldıgını doktorların ilgisizligini bu hastalıgın yaşam kalitesi calışma gücünü eykiledigini yazsa vallaha bir şeyler olur diye düşünüyorum yapalım abiler birlik olalım yapalım bügün ben cimere yazdım herkez yassın yoksa biz ömür boyu bu illetle kepaze olacaz şansımızı deneyelim
Ben bugün yazıcağım hepimizin birlik olması gerekir umarım gerekli hassasiyeti gösterirler
Nightangel3333

kadir yazdı:Kardesim Cimere daha once yazıldı...bir cok uye ve ben dahil yazdık. Fakat bir netice çıkmadı. Sizde yazabilirsiniz yazmayan başka arkadaşlar varsa yazabilir.

Yazacağım Kadir abi
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Yamtar »

Nightangel3333 yazdı:
Diyemedim abi münaşakaya giren bi insan değilim biraz çekingenim yaşım 20 canıma tak etti bu hastalık
Canını sıkma kardeşim doğru olanı yapmışsın. Onda bir gram vicdan varsa kendisini sorgulaması lazım. Ümitsiz olma elbet araya araya bir şifası bulunacak.
ali ankara

Bu guruba dün üye oldum burdaki ben ve benim gibi bu rahaslıktan muzdarip olanların cabalarını gördükce iyice sinir leniyorum biz bukadar caresiz olmamalıyız abiler ottan cöpten medet umar olduk elbet bu illetin bi caresi vardır ama bulamadık ne parayla nede cabayla anca agrıları baskıla engeksiyonu azalt ama orda hala bir enfeksiyon var benim gibi 5 sene sonra meraba beni unutmuştun demi uyanık diyor yazın arkadaşlar cimere saglık bakanlıgına yazın herşeye caba gösterdik boşa gidersede yaptık diyelim bizde kadir abi gil gibi
Nightangel3333

Yamtar yazdı:
Nightangel3333 yazdı:
Canını sıkma kardeşim doğru olanı yapmışsın. Onda bir gram vicdan varsa kendisini sorgulaması lazım. Ümitsiz olma elbet araya araya bir şifası bulunacak.
Mesajım gelmedi sanırsam tekrar yazıyorum o yüzden artık insanın canına tak ediyor ailen sana itimat etmiyor arkadaş ortamın dalga geçiyor (çok tuvalete gittiğim için) en önemlisi konuyla alakalı doktor bile ilgilenmiyor böyle nereye gidicek bilmiyorum
Nightangel3333

ali ankara yazdı:Bu guruba dün üye oldum burdaki ben ve benim gibi bu rahaslıktan muzdarip olanların cabalarını gördükce iyice sinir leniyorum biz bukadar caresiz olmamalıyız abiler ottan cöpten medet umar olduk elbet bu illetin bi caresi vardır ama bulamadık ne parayla nede cabayla anca agrıları baskıla engeksiyonu azalt ama orda hala bir enfeksiyon var benim gibi 5 sene sonra meraba beni unutmuştun demi uyanık diyor yazın arkadaşlar cimere saglık bakanlıgına yazın herşeye caba gösterdik boşa gidersede yaptık diyelim bizde kadir abi gil gibi
Şimdi az önce cimere yazdım umarım artık sesimizi duyarlar
Nightangel3333

mıtu48 yazdı:Bende bugün Zafer oymana gittim adam bana sende prostatit yok diyor bağırdı çağırdı prostat cam gibi diyor başka şeylere yönel kafan gıdık diyor rahat ol hayatına bak diyor bende öyle yapacam Allah'ım tez zamanda şifa ver herkese amin.
Zafer hoca bana da kızmıştı yaşım 17 iken gittim yaşım küçük diye test yapmadığı halde ısrarla sen prostatit değil aktif mesanesin diye azarlamıştı
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

mıtu48 yazdı:Bende bugün Zafer oymana gittim adam bana sende prostatit yok diyor bağırdı çağırdı prostat cam gibi diyor başka şeylere yönel kafan gıdık diyor rahat ol hayatına bak diyor bende öyle yapacam Allah'ım tez zamanda şifa ver herkese amin.
Şikayetleriniz neydi
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

Nightangel3333 yazdı:Artık bu hastalığa çok para yatırmaktan yoruldum şehir hastanesinin yolunu tuttum semptomlarımı ve protatit olduğumu aktardım kovmaktan beter etti yapılan tüm tahliller yapılmış ben idrar testi yapmaktan başka bir şey yapamam kafaya fazla takma deyip gönderdi durumu olmayıp bu hastalığa yakalananın vay haline cidden diyecek bir şey bulamıyorum .
Maalesef sistem böyle. Doktorlar hasta ve hastalık seçiyor. özellikle nadir hastalıklar ya da sıkıntılı hastalıklarla çok az doktor ilgileniyor. Bizim hastalığımız ile ilgilenmek istemiyorlar. İlgilenen de gerekli değer verilmediği emeğinin karşılığını alamadığı için özele geçiyor ya da ülkeden kaçıyor.
Gerçekten çok yazık. Bu yüzden maalesef hasta olmamak lazım :( hastaneye düşmemek lazım. Allah herkesin hepimizin yardımcısı olsun.
Ayrıca yazmak durumu bildirmenin birşeyi değiştireceğini zannetmiyorum, anlayış değişmediği müddetçe. Ama denemek den zarar gelmez.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
Icedive26

Ayrıca doktor da olsa para için yapıyor bu işi kendini riske atmıyor bilindik işi yapıyor örneğin sinir cerrahı çoğunlukla fıtık ameliyatı yapıyor gibi. Örnekler çoğaltılabilir maalesef böyle
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
oktayü
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen oktayü »

Arkadaşlar doktorlara kendinizi kurcalamayın bitkilerle tedavi olmaya çalışın Kadir abi ben doktorlara inandım eski günleri arar oldum bana zindan arkadaşın numarasını verebilirmisininiz tamamen aldırmak istiyorum başka çarem kalmadı saygılar
Icedive26

mıtu48 yazdı:Peniste şekil bozukluğu kökten kırık gibi görünüyor kalcada ağrı baldirda öyle peniste hafif sizi uyuşma ama ilk penise vurmuştu böyle etimi koparıyorlar gibi bir acı sonra dua ettim ordan çıksın Allah'ım başka yere girsin diye 15 gün sonra kalcada başladı bu sefer nasıl bir bela tanı yok cehennemi resmen yaşıyorum dünyada ama hamdolsun yinede direniyorum bigun çıkacak inanıyorum tanı olsa eyvallah diyecek abi tani yok
Kardeş hiç belin ile ilgili sorunun oldu mu? Bir bel veya sakroiliak mr çektir bence bir de öyle baktır. Bazen fıtık kist ya da oradaki başka rahatsızlık kalça ya da baldıra vurabilir.
Icedive26

Icedive26 yazdı:
mıtu48 yazdı:Peniste şekil bozukluğu kökten kırık gibi görünüyor kalcada ağrı baldirda öyle peniste hafif sizi uyuşma ama ilk penise vurmuştu böyle etimi koparıyorlar gibi bir acı sonra dua ettim ordan çıksın Allah'ım başka yere girsin diye 15 gün sonra kalcada başladı bu sefer nasıl bir bela tanı yok cehennemi resmen yaşıyorum dünyada ama hamdolsun yinede direniyorum bigun çıkacak inanıyorum tanı olsa eyvallah diyecek abi tani yok
Kardeş hiç belin ile ilgili sorunun oldu mu? Bir bel veya sakroiliak mr çektir bence bir de öyle baktır. Bazen fıtık kist ya da oradaki başka rahatsızlık kalça ya da baldıra vurabilir.
Bel ve sakroiliak mr ikisini birden.
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen techian »

Kendim sağlık calisaniyim mesleğine aşık hocalar olduğu gibi aman senle mi uğraşıcam modundaki hoca sayısı da az değil türk tabletler bildiği yada üroloji derneğine toplu mail atalım kadir abi uygun görürse bu iş için bir telegram grubu açalım en azından herkesin ulaşabileceği uygun bir tedavi protokolü olsutursunlar tüm hastaneler de
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Nightangel3333 yazdı:Artık bu hastalığa çok para yatırmaktan yoruldum şehir hastanesinin yolunu tuttum semptomlarımı ve protatit olduğumu aktardım kovmaktan beter etti yapılan tüm tahliller yapılmış ben idrar testi yapmaktan başka bir şey yapamam kafaya fazla takma deyip gönderdi durumu olmayıp bu hastalığa yakalananın vay haline cidden diyecek bir şey bulamıyorum .
Bendede prostatit önce si bağırsak rahatsızlıkları vardı sol kasık ağrısı çocukluk ta vardı. Sonra hemoroid 2011 de sonra gelip geçti yine geldi makat çatlağı ile birlikte. Diş hastalıkları. Konjiktivit adeno virüs göz de bulaşıcı. Ardından sinutiz. Alerjik rinit boğaz tahribatı
Kronik ve son olarak covit virüs ü. Aşılar geldi yaptım çin ama kardeşten kapttm kimseye bulaş temadan yendim ama bunlar da nuks eder mi eder. Hastane lerde en kötüsü savma ve ilgisizlik. Halbuki Dr arkdslar varsa bilir . Doğru hasta doğru miktarda doğru zaman doğru teşhis te yapılır neyse bir derdim vardı bin oldu. Keşke kizarkdsmla zamanda evlenseidim ah ne büyük salakmşm. Hep kendim ettim kendim buldum. Yani sevgili Forum daşlar su anda prostatatitle berbar göz mikrobu bağırsak hemoroid candida genital bölge sol kadran ağrı kronik kabızlık. İlaçlar nda etkisi oluyor iyileşme de olduğu gibi bozulma dada.. saygılar sevgiler şifalı günler dilerim yılmaz