Masaj sonrası daha kötü oldum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Masaj sonrası daha kötü oldum

Mesaj gönderen red »

Odessit yazdı:Foruma bayadır yazmamıştım. İşler yolunda gidiyordu ancak karımla çok stresli durumlar yaşıyorum. Zafer hocayla lökositi 3 e kadar düşürmüştüm. Yurtdışında yaşıyorum o yüzden burada rektal tuşe olayını bulmak imkansız. 1 ay önce hayatımda ilk defa hemoroid çıktı(dış). Kremdir,fiberdir,fitildir derken prostatımda yanma,işerken yanma,cinsel isteksizlik ve menide aşırı derecede katılaşma başladı(boşalma zor oluyor). Yanımda getirdiğim 1 kutu tavanic ve 1 kutu tetradox içtim ama fayda etmedi. Bunlar bana en iyi gelen ilaçlardı. Kadir abi tavsiyen nedir? Elim kolum bağlı yurtdışında olduğum için. Tavanic ve tetradox birkaç kutu daha var. Lökositi bunlarla düşürmüştük zafer hocayla. Kendisine yazdım önce hemoroide baktır dedi ama en yakın randevuyu 1 ay sonraya verdiler. Peşimizi bırakmıyor bu hastalık. Lütfen yardım abiler kardeşler.
bu hastalık soğuk ve stresi kabul etmez. iyileşseniz bile nüks yaşarsınız.
özellikle stres hayatınızda hiç olmamalı. gerekirse hanımı boşayın.
Odessit
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Odessit »

kadir yazdı:
Odessit yazdı:
odysiea87 yazdı:Bir ay sonra randevu falan demek Abd bizden betermis... Çok geçmiş olsun.
Abd 70-80 lerde kalmış bir ülke.
Devlet hastanesimi, özel hastanemi bu bir ay sonra diyen?
Burada devlet hastanesi yok hepsi özel.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Odessit yazdı:
kadir yazdı:
Odessit yazdı:
Abd 70-80 lerde kalmış bir ülke.
Devlet hastanesimi, özel hastanemi bu bir ay sonra diyen?
Burada devlet hastanesi yok hepsi özel.
Abd bitmis
Hakanvanlı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

red yazdı:
Odessit yazdı:Foruma bayadır yazmamıştım. İşler yolunda gidiyordu ancak karımla çok stresli durumlar yaşıyorum. Zafer hocayla lökositi 3 e kadar düşürmüştüm. Yurtdışında yaşıyorum o yüzden burada rektal tuşe olayını bulmak imkansız. 1 ay önce hayatımda ilk defa hemoroid çıktı(dış). Kremdir,fiberdir,fitildir derken prostatımda yanma,işerken yanma,cinsel isteksizlik ve menide aşırı derecede katılaşma başladı(boşalma zor oluyor). Yanımda getirdiğim 1 kutu tavanic ve 1 kutu tetradox içtim ama fayda etmedi. Bunlar bana en iyi gelen ilaçlardı. Kadir abi tavsiyen nedir? Elim kolum bağlı yurtdışında olduğum için. Tavanic ve tetradox birkaç kutu daha var. Lökositi bunlarla düşürmüştük zafer hocayla. Kendisine yazdım önce hemoroide baktır dedi ama en yakın randevuyu 1 ay sonraya verdiler. Peşimizi bırakmıyor bu hastalık. Lütfen yardım abiler kardeşler.
bu hastalık soğuk ve stresi kabul etmez. iyileşseniz bile nüks yaşarsınız.
özellikle stres hayatınızda hiç olmamalı. gerekirse hanımı boşayın.
Proatatı boşarım hanımı bosamam Stressiz hayat olmaz.
Odessit

Mesaj gönderen Odessit »

Kadir abi ayrıca içeriği Phenylephrine HCl olan hemoroid fitili geçicide olsa semptomları azaltıyor(yanma,işeme debisi gibi). Yorumunuz nedir? İç hemoroid var o mu yapıyor bunu? Yoksa böyle bir fitilin prostata iyi gelmesi mümkün mü?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bu fitilin şişlik indirici, ağrı kesici etkisi var...oyüzden prostatit semptomlarina iyi gelmistir.
Odessit

Mesaj gönderen Odessit »

kadir yazdı:Bu fitilin şişlik indirici, ağrı kesici etkisi var...oyüzden prostatit semptomlarina iyi gelmistir.
Anladım abi teşekkür ederim.