Samsun da rektal tuşe hangi hastanede yaptırılır

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
frideweis
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Samsun da rektal tuşe hangi hastanede yaptırılır

Mesaj gönderen frideweis »

bana rektal tuşeyle tanıyı medikalparkta koydular dostum daha öncede yazmıştım üni hastanesine hiç gitmedim medikalparkta yapıyorlar rektal tuşe
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bende samsunda gittiğim doktor vardı liman hastanesinde simdi kapandi başka bir hastaneye geçti mediliv de. Sendika indirimi felan derken 215 TL verdim. 4 kap testi yapan yer yok önceden adnan Arıcan vardı o yapiyordu samsunda ama oda şuan hasta bakmıyor
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen techian »

melankolikx55 yazdı:Merhaba herkeze geçmiş olsun. Samsun da ikamet ediyorum. Rektal tuşe denilen işlemi hangi hastane de yaptırabilrim. Samsun O. M. Ü fakülte de bu işlemi sizce yaparlar mı. Özel bir doktora yaptırmak için maddi durumum yeterli değil. Özel de olsa ne kadar ödemem gerekir bilgisi olanlar varsa yardımcı olursa sevinirim. Bu işlemi yaptırıp ne kadar para ödediniz toplam. Herkeze geçmiş olsun başımıza gelen işe bakın hem kıcımıza parmak yiyoz üstüne bide para verioz bu yaşta 28 yasında hayata küstüm. Ankilozan spondilit hastalığına yakalandım. Adeta bir engelli gibiyim. Sonumuz hayrolsun inşAllah
Ankilozan tanısı nasıl koydu hayret gerçekten insanları en fazla bel soğukluğu kaparsın dedikleri bunada kendim de dahil yok 1 haftalık tedavisi var dediklerin şeyin insanlarda açtığı yaraya bak