(konya)Dr.Mehmet ARDIÇ Teşhis ve Tedavi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
prostatit000
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

(konya)Dr.Mehmet ARDIÇ Teşhis ve Tedavi

Mesaj gönderen prostatit000 »

S.a

On yıldan fazladır kronik prostatit hastasıyım gitmediğim doktor denemediğim tedavi kalmadı tesadüfen yaşadığım şehirde özel büyükşehir hastahanesinde mehmet bey in enjeksiyon tedavisi yaptığını öğrendim dün üçüncü seans yapıldı %60 %70 civarında rahatlama oldu en çok erken boşalmadan şikayetçiydim tamamen ortadan kalkmış gibi gözüküyor allah a hamd olsun inşallah tekrarlamaz iki hafta sonra tekrar kontrol edip dördüncü seans için karar verecek bu hastalıktan muzdarip olan arkadaşlara denemelerini tavsiye ediyorum...
freeman

Re: (konya)Dr.Mehmet ARDIÇ Teşhis ve Tedavi

Mesaj gönderen freeman »

prostatit000 yazdı:S.a

On yıldan fazladır kronik prostatit hastasıyım gitmediğim doktor denemediğim tedavi kalmadı tesadüfen yaşadığım şehirde özel büyükşehir hastahanesinde mehmet bey in enjeksiyon tedavisi yaptığını öğrendim dün üçüncü seans yapıldı %60 %70 civarında rahatlama oldu en çok erken boşalmadan şikayetçiydim tamamen ortadan kalkmış gibi gözüküyor allah a hamd olsun inşallah tekrarlamaz iki hafta sonra tekrar kontrol edip dördüncü seans için karar verecek bu hastalıktan muzdarip olan arkadaşlara denemelerini tavsiye ediyorum...
geçmiş olsun enjeksiyon öncesi şikayetlerin ve sonrası ne gibi duzelmeler oldu. Ne kadar aralıkla enjeksiyon oldun.
esmergenc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esmergenc »

Gecmis olsun bende cuma gunu konustum mehmet hocayla ama tam detaylarini soramadim buyur gel önce bi gerekli testleri yapip teshis koyalim dedi. Anlatirsaniz prostatit000 gitmeden bilgi sahibi oluruz bizde tesekkurler simdiden
son

Mesaj gönderen son »

Prostatit000 sizin şikayetlerinin nelerdi hangileri geçti hangileri devam ediyor hangi tip prostatit var sizde
Konyamehmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Konyamehmet »

Bende iyileştim ilk hastasıyım ben arayın beni gerekirse telim:05554401917
Konyamehmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Konyamehmet »

Arkadaşlar,ben konyadan mehmet özkan ,dr mehmet ardıça bu enjeksiyonu yapması konusunda teşvik eden adam benim,ilk hastasıyım devamlı görüşüyoruz kendisiyle,yeni formül geliştiriyor,bu hastalıgın çözümü enjeksiyon başka çözümü yok,kullandıgınız antibiyotikler,bagırsaklarınızı bozup inflamasyon yaratır,buda prostatiti azdırır,kısır bir döngüye girer ve çıkamazsınız ,çözümü elbette var,
Prostatitti
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Prostatitti »

Konyamehmet yazdı:Arkadaşlar,ben konyadan mehmet özkan ,dr mehmet ardıça bu enjeksiyonu yapması konusunda teşvik eden adam benim,ilk hastasıyım devamlı görüşüyoruz kendisiyle,yeni formül geliştiriyor,bu hastalıgın çözümü enjeksiyon başka çözümü yok,kullandıgınız antibiyotikler,bagırsaklarınızı bozup inflamasyon yaratır,buda prostatiti azdırır,kısır bir döngüye girer ve çıkamazsınız ,çözümü elbette var,
Ben sizinle telefonda konuşmuştum. Tamamen iyilestiginizi soylemistiniz bu şekilde
Lakin numara yazıp kısa detaysız yazınca art niyetli anlasilabilir.
Reklam kokan hareketler denilebilir . Biraz detaylandirmanizi öneririm Mehmet bey
Hepsi geçecek
izmirli

Mesaj gönderen izmirli »

Konyamehmet yazdı:Arkadaşlar,ben konyadan mehmet özkan ,dr mehmet ardıça bu enjeksiyonu yapması konusunda teşvik eden adam benim,ilk hastasıyım devamlı görüşüyoruz kendisiyle,yeni formül geliştiriyor,bu hastalıgın çözümü enjeksiyon başka çözümü yok,kullandıgınız antibiyotikler,bagırsaklarınızı bozup inflamasyon yaratır,buda prostatiti azdırır,kısır bir döngüye girer ve çıkamazsınız ,çözümü elbette var,
Mehmet abimmm cansın sennn bnm Levent ...
Caresiz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Caresiz »

Ben Mehmet Hocaya bir defa gittim henuz iyilesemsedim ama ugrasan mucadele eden hoca sadece kendisi ile Izmiden iletisim kuramiyoruz hasta yogunlugundan sikayetci idim ama kendisi gec te olsa telefona ve wattsaptan donus yapiyor
Mehmet Hocayi bana soyleyen Konyali Mehmet Kardesimdir Bildigim kadari ile forumda ilk yazan duyuran o dur kendisi ile gorusuyoruz Allah razi olsun Son yazan ve yeni tanistigim Izmirli kardestir Yuz yuze tanisamadik ama telefonla gorustuk hemsehrimle ve Kendisi cok iyiyim dedi Bu da beni mutlu etmistir
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

mehmet kardesim gecmis olsun. ne gibi sikayetleriniz vardi kac yil cektiniz bu hastaligi kac enjeksiyon oldunuz
ahmetk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ahmetk »

Arkadaşlar enjeksiyon tedavisi için adı geçen doktorun fiyat bilgilerinide paylaşırmısınız? Muayene ve diğer seanslar toplamda ne kadar tutuyor..
izmirli

Mesaj gönderen izmirli »

400 seans Bn oldum çok iyiyim Allah'ıma sonsuz şükürler olsun
son

Mesaj gönderen son »

izmirli yazdı:400 seans Bn oldum çok iyiyim Allah'ıma sonsuz şükürler olsun
Senin şikayetlerin neydi ne kadar çektin bu şikayetleri şimdi hepsi geçtimi
son

Mesaj gönderen son »

Birde mehmet hocaya watsaptan nasıl soru sorarız teli varmı
izmirli

Mesaj gönderen izmirli »

Sık idrar ve penis içi acı sizi ara sıra sol bacağa vuran ağrılar oluyordu birde bazen bosalirken sizi olurdu suanda Allah ima şükürler olsun hiç biri Yok Mehmet hoca çok güçlü antibiyotik ler vuruyor
umudunmavisi

Mesaj gönderen umudunmavisi »

İyi guzelde oneride guzelde,hic bir adam.akilli aciklayici bilgi yok mehmet hoca cok yasa mehmet hoca cok yasa demekle arkadaslara bir faydasi opmaz yazdiklarinizin,oncelikle sikayetlerin oncesi ve sonrasi,ne gibi testler yapildi,testlerde ne cikti tedavi suresi nekadar suruyor ve en onemlisi ucret!! Muayene nekadar testler nekadar ve enjeksiyon ne kadar ayrica sskyi kapsiyormu yoksa hepsi ozelmi bence oncelikle buna aciklik getirirsen daha inandirici ve tesvik edici olur..tesekurler
son

Mesaj gönderen son »

umudunmavisi yazdı:İyi guzelde oneride guzelde,hic bir adam.akilli aciklayici bilgi yok mehmet hoca cok yasa mehmet hoca cok yasa demekle arkadaslara bir faydasi opmaz yazdiklarinizin,oncelikle sikayetlerin oncesi ve sonrasi,ne gibi testler yapildi,testlerde ne cikti tedavi suresi nekadar suruyor ve en onemlisi ucret!! Muayene nekadar testler nekadar ve enjeksiyon ne kadar ayrica sskyi kapsiyormu yoksa hepsi ozelmi bence oncelikle buna aciklik getirirsen daha inandirici ve tesvik edici olur..tesekurler
Çok doğru