Prostat agrısımı mide ağrısı mı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Tosun4228
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Prostat agrısımı mide ağrısı mı

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Arkadaşlar uzun zamandır göbeğimin tam sağ tarafına doğru ağrı var ve bu ağrı sırta da vuruyor kaburgalara doğru sizce bu prostat dan mı mideden mi kaynaklanıyor 1 aydır tedavi alıyorum kasık ağrısı fln geçti tamamen
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Prostat agrısımı mide ağrısı mı

Mesaj gönderen kadir »

Tosun4228 yazdı:Arkadaşlar uzun zamandır göbeğimin tam sağ tarafına doğru ağrı var ve bu ağrı sırta da vuruyor kaburgalara doğru sizce bu prostat dan mı mideden mi kaynaklanıyor 1 aydır tedavi alıyorum kasık ağrısı fln geçti tamamen
Göbeğin hizasında sag tarafta kaburganin bitiminde karaciger, safra kesesi ve böbrek var . Mide sol taraftadir..Prostat agrisi sag tarafa ve sırta vurmaz. Kasıkta sağ tarafa vurabilir ancak. Bir dahiliye uzmanına gözükmenizi öneririm.
Tosun4228

kadir yazdı:
Tosun4228 yazdı:Arkadaşlar uzun zamandır göbeğimin tam sağ tarafına doğru ağrı var ve bu ağrı sırta da vuruyor kaburgalara doğru sizce bu prostat dan mı mideden mi kaynaklanıyor 1 aydır tedavi alıyorum kasık ağrısı fln geçti tamamen
Göbeğin hizasında sag tarafta kaburganin bitiminde karaciger, safra kesesi ve böbrek var . Mide sol taraftadir..Prostat agrisi sag tarafa ve sırta vurmaz. Kasıkta sağ tarafa vurabilir ancak. Bir dahiliye uzmanına gözükmenizi öneririm.
üroloji doktoru olur mu abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Tosun4228 yazdı:
kadir yazdı:
üroloji doktoru olur mu abi
Dahiliye uzmani bakar bahsettigim bölgeye.
Tosun4228

Tamam abi shl
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Tosun4228 yazdı:Tamam abi shl
Sende sagol.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Aynı belirtiler 1 haftadır bende de var kardeşim
tunam07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen tunam07 »

cümleten ramazan ayımız mübarek olsun.rabbim şifa bekleyen herkese şifa versin amin.
Kadir ağbi aynı sorun bende de var.böbrek bousşuklarım belim ve sırtım kaburgalarım o bölgedeki etler tutulmus gibi cok agrıyor.özellikle sabah oyundadığımda cok daha fazla.gün içinde de agrı devam ediyor.halı saha yada salonda kardiyo yaparken agrılar bir nebze kayboluyor.dahiliye ve fizik tedaviye gittim herşey normal dediler.yatağımı bile değistirdim.prostatitle ilgili sadece cinsel isteksizlik haricinde bir problemim kalmadı.lokosit baktiramadım ama nerdeyse eski semptomların hicbiri kalmadı.ayrıca önceden hiç olmayan bir sey olmaya başladı.Her dışkı yapışımda prostatt sıvısı geliyor.bazen 8 10 damla bazen bir kaç damla.bu ağrıların prostatikle bir ilişkisi olabilir mi?.bütn değerlerim nomal.cinsellik bir var bir yok gibi.beynim istiyor ama alet istemiyor gibi.magnezyum demir c vit.b12 probiyotik ev tipi yoğurt ev tipi sirke cok güzel besleniyorum.bu arka ağrılarım için ne yapabilirim ağbi?yazarsan çok memnun olurum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

tunam07 yazdı:cümleten ramazan ayımız mübarek olsun.rabbim şifa bekleyen herkese şifa versin amin.
Kadir ağbi aynı sorun bende de var.böbrek bousşuklarım belim ve sırtım kaburgalarım o bölgedeki etler tutulmus gibi cok agrıyor.özellikle sabah oyundadığımda cok daha fazla.gün içinde de agrı devam ediyor.halı saha yada salonda kardiyo yaparken agrılar bir nebze kayboluyor.dahiliye ve fizik tedaviye gittim herşey normal dediler.yatağımı bile değistirdim.prostatitle ilgili sadece cinsel isteksizlik haricinde bir problemim kalmadı.lokosit baktiramadım ama nerdeyse eski semptomların hicbiri kalmadı.ayrıca önceden hiç olmayan bir sey olmaya başladı.Her dışkı yapışımda prostatt sıvısı geliyor.bazen 8 10 damla bazen bir kaç damla.bu ağrıların prostatikle bir ilişkisi olabilir mi?.bütn değerlerim nomal.cinsellik bir var bir yok gibi.beynim istiyor ama alet istemiyor gibi.magnezyum demir c vit.b12 probiyotik ev tipi yoğurt ev tipi sirke cok güzel besleniyorum.bu arka ağrılarım için ne yapabilirim ağbi?yazarsan çok memnun olurum.
Seninde ramazan-ı şerifin mubarek olsun kardesim. Prostatit arka sırt kaburgalara vurmaz. Bobrek bosluklarina vuran agrı bazen antibiyotik kullanimindan dolayi olabiliyor. Karaciger enzimleri ALT ve AST böbrekler icinde BUN ve KREATINİN degerlerine baktirmani öneririm bir dahiliye uzmanina gözükksen iyi olur kardesim.
tunam07

Mesaj gönderen tunam07 »

creatin kinaz normal alt ast de normal bun ı bilmiyorum ağbi.inan şaştım kaldım.uzun zamandır var bu ağrılar.pisikolojik mi acaba ağbi çünkü her değerin normal deniliyor.evet oturarak çaışıyorum ama her bi1 saate kalkar dolaşırım açma germe vs.1 yıl önce kovitle başlayan prostatitle devam eden şikayetlerim geçmek bilmiyor.yanma halsizlik eklem ağrısı canımdan bezdim.önceden 3 5 düz koşu yaptığımda hemen kondisyonum yerine gelir kendimi cok iyi hissederdim.şimdi koşmaya başladığımda bile hertarafım ağrıyor.eki güüm kuvvetim cinsel iteğim yok.kime görüneceğim bilemedim ağbi.yaş 37 kilo 75 gayet fitim.sigara alkol şeker yok.kovitin bıraktığı bir tahribattan dolamı bu ağrılar var acaba?
Tosun4228

Ben gastrit ten şüpheleniyorum ben de kısa süre önce sağlık raporu aldım dahiliyede herşey normal di ulturason kan idrar normaldi. Ama yine de gidicem özel olarak dahiliyede
secooo

Mesaj gönderen secooo »

tunam07 yazdı:creatin kinaz normal alt ast de normal bun ı bilmiyorum ağbi.inan şaştım kaldım.uzun zamandır var bu ağrılar.pisikolojik mi acaba ağbi çünkü her değerin normal deniliyor.evet oturarak çaışıyorum ama her bi1 saate kalkar dolaşırım açma germe vs.1 yıl önce kovitle başlayan prostatitle devam eden şikayetlerim geçmek bilmiyor.yanma halsizlik eklem ağrısı canımdan bezdim.önceden 3 5 düz koşu yaptığımda hemen kondisyonum yerine gelir kendimi cok iyi hissederdim.şimdi koşmaya başladığımda bile hertarafım ağrıyor.eki güüm kuvvetim cinsel iteğim yok.kime görüneceğim bilemedim ağbi.yaş 37 kilo 75 gayet fitim.sigara alkol şeker yok.kovitin bıraktığı bir tahribattan dolamı bu ağrılar var acaba?
covidten sonra ilk gut atağı geçirdim onu çözdüm akabinde prostatit cıktı rahatladım derken biraz..Hemaroid ve anal fissür problemi cıktı,
bende anlamıyorum ama covid yada verdikleri ilaçlar duman etti..
artı olarak amerikadaki son çalışmalarda covid sonrası otoimmune hastalıkların tetiklendiği gösterildi..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

tunam07 yazdı:creatin kinaz normal alt ast de normal bun ı bilmiyorum ağbi.inan şaştım kaldım.uzun zamandır var bu ağrılar.pisikolojik mi acaba ağbi çünkü her değerin normal deniliyor.evet oturarak çaışıyorum ama her bi1 saate kalkar dolaşırım açma germe vs.1 yıl önce kovitle başlayan prostatitle devam eden şikayetlerim geçmek bilmiyor.yanma halsizlik eklem ağrısı canımdan bezdim.önceden 3 5 düz koşu yaptığımda hemen kondisyonum yerine gelir kendimi cok iyi hissederdim.şimdi koşmaya başladığımda bile hertarafım ağrıyor.eki güüm kuvvetim cinsel iteğim yok.kime görüneceğim bilemedim ağbi.yaş 37 kilo 75 gayet fitim.sigara alkol şeker yok.kovitin bıraktığı bir tahribattan dolamı bu ağrılar var acaba?
Kardesim senin bir endokrinoloji uzmanına başvurup, D vitamini B12 vitaminleri tsh, triglobulin,parathormon,ferritin,folikasit RF gibi degerlerine baktirman lazım kandan. Bu agrilarin ve halsizlihin sebebi bu tahlillerden belli olur.
Umut_8181

Mesaj gönderen Umut_8181 »

Bir arkadaş yazmış prostat sırta vurmaz diye benim sırtıma ve karın üst bölgesine vuruyor ..
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Umut_8181 yazdı:Bir arkadaş yazmış prostat sırta vurmaz diye benim sırtıma ve karın üst bölgesine vuruyor ..
Prostat sırta vuruyor kardeşim bende yapıyorum onu tam sırt değilde belin üst taraflarına doğru