Artık enfeksiyoncu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Artık enfeksiyoncu

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Arkadaşlar Ankara için daha önce uzun süreli prostatit hastası tecrübesi olmuş hastanın isteklerinide değerlendiren teiko vs yazan bir doktor varmı yıldım artık çünkü, Koskoca Ankara, özelde de olur farketmez ama üniversite veya devlet olsa daha iyi olur, yani atla deve değil antibiyotikler kombinler dozajlar konusunda yardım edecek gerekirse teiko vanko vs de verebilcek enfeksiyoncu artık herhangi biyere girip şunu şunu yazacaksın deyip doktora saldırma boyutuna geleceğim çünkü birdaha yazmak istemezse veya eczacılardan alıp kendim kombinleyeceğim vs vs ,buradan isim vermek istemezseniz özeldende yazabilirsiniz.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Artık enfeksiyoncu

Mesaj gönderen efsane2036 »

canadianguy1 yazdı:Arkadaşlar Ankara için daha önce uzun süreli prostatit hastası tecrübesi olmuş hastanın isteklerinide değerlendiren teiko vs yazan bir doktor varmı yıldım artık çünkü, Koskoca Ankara, özelde de olur farketmez ama üniversite veya devlet olsa daha iyi olur, yani atla deve değil antibiyotikler kombinler dozajlar konusunda yardım edecek gerekirse teiko vanko vs de verebilcek enfeksiyoncu artık herhangi biyere girip şunu şunu yazacaksın deyip doktora saldırma boyutuna geleceğim çünkü birdaha yazmak istemezse veya eczacılardan alıp kendim kombinleyeceğim vs vs ,buradan isim vermek istemezseniz özeldende yazabilirsiniz.
Bende arıyorum ankarada bende bulamadım kardeşim bulursan banada soyle lütfen
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Artık enfeksiyoncu

Mesaj gönderen canadianguy1 »

efsane2036 yazdı:
canadianguy1 yazdı:Arkadaşlar Ankara için daha önce uzun süreli prostatit hastası tecrübesi olmuş hastanın isteklerinide değerlendiren teiko vs yazan bir doktor varmı yıldım artık çünkü, Koskoca Ankara, özelde de olur farketmez ama üniversite veya devlet olsa daha iyi olur, yani atla deve değil antibiyotikler kombinler dozajlar konusunda yardım edecek gerekirse teiko vanko vs de verebilcek enfeksiyoncu artık herhangi biyere girip şunu şunu yazacaksın deyip doktora saldırma boyutuna geleceğim çünkü birdaha yazmak istemezse veya eczacılardan alıp kendim kombinleyeceğim vs vs ,buradan isim vermek istemezseniz özeldende yazabilirsiniz.
Bende arıyorum ankarada bende bulamadım kardeşim bulursan banada soyle lütfen
bulursam zaten beraberde giderizde mesele bulmak