Prostatit ve mastürbasyon ve penis ağrısı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mardonkardon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Prostatit ve mastürbasyon ve penis ağrısı

Mesaj gönderen mardonkardon »

Benim belirtiler yaklaşık 6 ay önce başladı. Ozaman sadece boşalırken yanma ve idrarda yanma vardı. Basladıktan 2 ay sonra huseyin secgine gittim prostat masajı yaptı. Ama sıvı gelmedi. Ben bakteriyel prostatit olduysam ağzımdan bulaşmıstır diye düşünüyordum. Dis etimde enfeksiyon vardı. Belki tukuruk yoluyla bulaşmıştir diye düşündüm. Huseyin hocaya söyledim lokosit yok dedi . receteye peyronie hastalığı yazmisti bnde ilacları kullanmadım. E vitaini ve kolsisin vermisti . Suanda ben gunde 1 mastürbasyon yapınca nerdeyse hic sıkıntı çekmiyorum. Ama dün deneme amaçlı 2 defa mastürbasyon yaptım. Peniste mastürbasyon yaparken ağrı oldu. Penisi hareket ettirince flnda ağrı oldu. Yanma fln oldu. Boşalırkende biraz acı oldu. 2 aydır bosaırken yanmam yoktu. İdrarda bazen yanma oluyor. Bu neden olabilir. ?? Prostatit desem ama 2. Mastürbasyonds dokununcada agrı oldu.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Prostatit ve mastürbasyon ve penis ağrısı

Mesaj gönderen kadir »

mardonkardon yazdı:Benim belirtiler yaklaşık 6 ay önce başladı. Ozaman sadece boşalırken yanma ve idrarda yanma vardı. Basladıktan 2 ay sonra huseyin secgine gittim prostat masajı yaptı. Ama sıvı gelmedi. Ben bakteriyel prostatit olduysam ağzımdan bulaşmıstır diye düşünüyordum. Dis etimde enfeksiyon vardı. Belki tukuruk yoluyla bulaşmıştir diye düşündüm. Huseyin hocaya söyledim lokosit yok dedi . receteye peyronie hastalığı yazmisti bnde ilacları kullanmadım. E vitaini ve kolsisin vermisti . Suanda ben gunde 1 mastürbasyon yapınca nerdeyse hic sıkıntı çekmiyorum. Ama dün deneme amaçlı 2 defa mastürbasyon yaptım. Peniste mastürbasyon yaparken ağrı oldu. Penisi hareket ettirince flnda ağrı oldu. Yanma fln oldu. Boşalırkende biraz acı oldu. 2 aydır bosaırken yanmam yoktu. İdrarda bazen yanma oluyor. Bu neden olabilir. ?? Prostatit desem ama 2. Mastürbasyonds dokununcada agrı oldu.
Gayet basit kardesim nedeni...zaten sorunun cevabı sizin acıklamanizda...2 defa mast olunca kapanan yarayi patlattiniz agrilar geri geldi. Kaldiki hergun mast yapmaniz zaten iyilesmenizi olumsuz etkiler. Kronik prostatit tedavisinde bazi hastalara cinsel perhiz uygulaması fayda verir...bu oran %90 dır.Bazi hastalar mastin kendine faydali oldugunu soylerler ama bu oran düsüktür ve ben bunun ejekülasyon sebebi ile plasebo oldugunu düşünürüm.
mardonkardon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen mardonkardon »

kadir yazdı:
mardonkardon yazdı:Benim belirtiler yaklaşık 6 ay önce başladı. Ozaman sadece boşalırken yanma ve idrarda yanma vardı. Basladıktan 2 ay sonra huseyin secgine gittim prostat masajı yaptı. Ama sıvı gelmedi. Ben bakteriyel prostatit olduysam ağzımdan bulaşmıstır diye düşünüyordum. Dis etimde enfeksiyon vardı. Belki tukuruk yoluyla bulaşmıştir diye düşündüm. Huseyin hocaya söyledim lokosit yok dedi . receteye peyronie hastalığı yazmisti bnde ilacları kullanmadım. E vitaini ve kolsisin vermisti . Suanda ben gunde 1 mastürbasyon yapınca nerdeyse hic sıkıntı çekmiyorum. Ama dün deneme amaçlı 2 defa mastürbasyon yaptım. Peniste mastürbasyon yaparken ağrı oldu. Penisi hareket ettirince flnda ağrı oldu. Yanma fln oldu. Boşalırkende biraz acı oldu. 2 aydır bosaırken yanmam yoktu. İdrarda bazen yanma oluyor. Bu neden olabilir. ?? Prostatit desem ama 2. Mastürbasyonds dokununcada agrı oldu.
Gayet basit kardesim nedeni...zaten sorunun cevabı sizin acıklamanizda...2 defa mast olunca kapanan yarayi patlattiniz agrilar geri geldi. Kaldiki hergun mast yapmaniz zaten iyilesmenizi olumsuz etkiler. Kronik prostatit tedavisinde bazi hastalara cinsel perhiz uygulaması fayda verir...bu oran %90 dır.Bazi hastalar mastin kendine faydali oldugunu soylerler ama bu oran düsüktür ve ben bunun ejekülasyon sebebi ile plasebo oldugunu düşünürüm.
anladım abi. sadece 2. mastürbasyonda penis ağrısı kafamı karıştırdı. çünkü 1 defada bir şey olmuyor.
bu forumdaki benim hikayem bölümününün çok faydası oluyor. karşılaştırma yapabiliyoruz siteyi kurduğun için çok saol abi allah razı olsun.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

mardonkardon yazdı:
kadir yazdı:
anladım abi. sadece 2. mastürbasyonda penis ağrısı kafamı karıştırdı. çünkü 1 defada bir şey olmuyor.
bu forumdaki benim hikayem bölümününün çok faydası oluyor. karşılaştırma yapabiliyoruz siteyi kurduğun için çok saol abi allah razı olsun.
Rica ederim sevgili kardesim sizdende allah razı olsun.
edem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen edem »

kadir bey size özelden mesaj attım cevap vermediniz yazımı gördünüz mü acaba
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

edem yazdı:kadir bey size özelden mesaj attım cevap vermediniz yazımı gördünüz mü acaba
Gelmedi maalesef tekrar yollayın.
edem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen edem »

kadir bey tekrardan yazıyorum benim sorunum biraz cinsel isteksizlik ereksiyon sorunu geçen yıl sizin yazdikkarinuza bakerken bunlarla ilgili bir ilaç onermiştiniz aldım bir ara kullandim iyi gelmişti o ilacın ismini unuttum erkeklik hormonu için prov öyle bir şeydi onun ismini verebilir misiniz teşekkür ettim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

edem yazdı:kadir bey tekrardan yazıyorum benim sorunum biraz cinsel isteksizlik ereksiyon sorunu geçen yıl sizin yazdikkarinuza bakerken bunlarla ilgili bir ilaç onermiştiniz aldım bir ara kullandim iyi gelmişti o ilacın ismini unuttum erkeklik hormonu için prov öyle bir şeydi onun ismini verebilir misiniz teşekkür ettim
İlacin adi Proviron'dur e vitamini ile beraber kullanmaniz önerilir. Dr recetesi ile kullanmanizi tavsiye ederim.
Sparhawk84

Mesaj gönderen Sparhawk84 »

kadir yazdı:
Kadir bey düzenli olarak boşalma öneriliyor. ne durumda perhiz uygulamalı ne durumda düzenli ejakulasyon yapılmalı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Düzenli ejekulasyon sıklıği kisideki inflamasyon (agrı,yangı)durumuna gore degisir. Örnegin sık ejekulasyonda agri yangı artiyorsa ejekulasyonu azaltmakta fayda var.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

kadir yazdı:
mardonkardon yazdı: Gayet basit kardesim nedeni...zaten sorunun cevabı sizin acıklamanizda...2 defa mast olunca kapanan yarayi patlattiniz agrilar geri geldi. Kaldiki hergun mast yapmaniz zaten iyilesmenizi olumsuz etkiler. Kronik prostatit tedavisinde bazi hastalara cinsel perhiz uygulaması fayda verir...bu oran %90 dır.Bazi hastalar mastin kendine faydali oldugunu soylerler ama bu oran düsüktür ve ben bunun ejekülasyon sebebi ile plasebo oldugunu düşünürüm.
Merhaba Kadir bey. İdrar yolu enfeksiyonu ile kum dökme arasında birbirini tetikleme veya birbine sebep olma durumu var mıdır?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

BruceLee yazdı:
kadir yazdı:
mardonkardon yazdı: Gayet basit kardesim nedeni...zaten sorunun cevabı sizin acıklamanizda...2 defa mast olunca kapanan yarayi patlattiniz agrilar geri geldi. Kaldiki hergun mast yapmaniz zaten iyilesmenizi olumsuz etkiler. Kronik prostatit tedavisinde bazi hastalara cinsel perhiz uygulaması fayda verir...bu oran %90 dır.Bazi hastalar mastin kendine faydali oldugunu soylerler ama bu oran düsüktür ve ben bunun ejekülasyon sebebi ile plasebo oldugunu düşünürüm.
Merhaba Kadir bey. İdrar yolu enfeksiyonu ile kum dökme arasında birbirini tetikleme veya birbine sebep olma durumu var mıdır?
Merhaba, evet kum dökme esnasında kum yada tasın kanallarda ilerleyememesi ve tıkanması durumunda İYE oluşabilir.
burakissei
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen burakissei »

Ben dahiliyeye gittim rektoskopi yapacak sizce makattan mıdır yoksa prostatit midir sorun her ereksiyon olduğumda akıntı oluyor gibi bir de oturunca makatta bazen yanma oluyor dışkılarken herhangi bir acı vs yok sizce nedir kafayı yiyeceğim kadir abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

burakissei yazdı:Ben dahiliyeye gittim rektoskopi yapacak sizce makattan mıdır yoksa prostatit midir sorun her ereksiyon olduğumda akıntı oluyor gibi bir de oturunca makatta bazen yanma oluyor dışkılarken herhangi bir acı vs yok sizce nedir kafayı yiyeceğim kadir abi
Akintinin makatla bir alakası yok,prostatit tanısı konulduysa onunla ilgilidir. Makattaki ise yanma dıskilama kalintisi ile alakali olabilir. Dıskilama bitiminde makati derinlemesine iyice yikayin diskı kalmadigina iyice emin olduktan sonra çıkın. Prostatitli hastalarda dıskilama sonunda makatta bir kalınti oluyor. Buda zamanla yanma ve kaşıntıya sebep olur.