Dr. Cüneyd Sevinç Tedavisi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
farukkkk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Dr. Cüneyd Sevinç Tedavisi

Mesaj gönderen farukkkk »

Herkese selam İstanbul da Dr. Cüneyd Sevinç varmış youtube videolarını izledim 6 seansta prostat masajı ve beraber antibiyotik tedavisi ile hastalarının yüzde sekseninin iyileştiği söyleniyor. Anladığım kadarıyla prostattaki iltihabı masaj yapa yapa bitiriyor-cıkarıyor ve aynı zamanda antibiyotik ile de öldürücü vuruşu yapıyor. Bana biraz mantıklı geldi, burada tedavi olan memnun kalan arkadaşlar var mı aramızda? Gitmeyi düşünüyorum artık bulunduğum yerde care bulamadım derdime
farukkkk

Re: Dr. Cüneyd Sevinç Tedavisi

degattor111 yazdı:
farukkkk yazdı:Herkese selam İstanbul da Dr. Cüneyd Sevinç varmış youtube videolarını izledim 6 seansta prostat masajı ve beraber antibiyotik tedavisi ile hastalarının yüzde sekseninin iyileştiği söyleniyor. Anladığım kadarıyla prostattaki iltihabı masaj yapa yapa bitiriyor-cıkarıyor ve aynı zamanda antibiyotik ile de öldürücü vuruşu yapıyor. Bana biraz mantıklı geldi, burada tedavi olan memnun kalan arkadaşlar var mı aramızda? Gitmeyi düşünüyorum artık bulunduğum yerde care bulamadım derdime
ne gibi septoplar var sende sorun ney
Penis başı yanma, peniste huzursuzluk, sürekli idrara gitme isteği, idrar sırası ve sonrası yanma var baska ağrı yok gibi inş da olmaz.
farukkkk

degattor111 yazdı:
farukkkk yazdı:
degattor111 yazdı: ne gibi septoplar var sende sorun ney
Penis başı yanma, peniste huzursuzluk, sürekli idrara gitme isteği, idrar sırası ve sonrası yanma var baska ağrı yok gibi inş da olmaz.
1 hafta bi dene bakalım günlük 1.5 -2 lt su icine lımon sık lımonu dilimle şisenin icine at zaten onu icinde idrar sıkıstırcak icini temizlesin intaap olabılır daha once bendede olmustu rahatlattı suanda ıcıyorum zaten 1 sene once fılanda idrar hissi ıslaklık hissi kan ıdrar vs verdım bısey yok dedi antideprasan kullanmıstım sakınlesmek ıcın 14 gunde yavas yavas sakınlestım mutluluk oldu kafamdan gitti o durum iserken bile hızı düsüktü bu aralar yıne aynı kan ıdrar utrasan cektım ama bısey yok dedi ilerleyen vakıtte sıvı vercem ama onuda masaj yaparak alıyorlarmıs hıc yaptırmadım yaptırırsam uyuyan sıkıntıyı uyandırırmıyım onu dusunuyom bende sadece durduk yere bosalma hissi basladı zaten kafaya taktıgım ıcın buda huzursuzluk hissi de yapıyor bundan dolayı sınır kırızı gelıyor onunu ıcın antıdepresan kullanıyorum
Limonlu suyu denerimde, bu ıslaklık hissini neyle nasıl gecirdin hocam o bendede oluyor ya
farukkkk

degattor111 yazdı:
farukkkk yazdı:
degattor111 yazdı: 1 hafta bi dene bakalım günlük 1.5 -2 lt su icine lımon sık lımonu dilimle şisenin icine at zaten onu icinde idrar sıkıstırcak icini temizlesin intaap olabılır daha once bendede olmustu rahatlattı suanda ıcıyorum zaten 1 sene once fılanda idrar hissi ıslaklık hissi kan ıdrar vs verdım bısey yok dedi antideprasan kullanmıstım sakınlesmek ıcın 14 gunde yavas yavas sakınlestım mutluluk oldu kafamdan gitti o durum iserken bile hızı düsüktü bu aralar yıne aynı kan ıdrar utrasan cektım ama bısey yok dedi ilerleyen vakıtte sıvı vercem ama onuda masaj yaparak alıyorlarmıs hıc yaptırmadım yaptırırsam uyuyan sıkıntıyı uyandırırmıyım onu dusunuyom bende sadece durduk yere bosalma hissi basladı zaten kafaya taktıgım ıcın buda huzursuzluk hissi de yapıyor bundan dolayı sınır kırızı gelıyor onunu ıcın antıdepresan kullanıyorum
Limonlu suyu denerimde, bu ıslaklık hissini neyle nasıl gecirdin hocam o bendede oluyor ya
dostum sureklı beyın orayı kafaya taktıgı ıcın o hıs ıcınde sureklı nüks ediyor bunun ıcın antıdeprasan kullanıyorum ben stresi yok etmek ıcın cunku orayı dusununce strese gırıyorsun kafa orayı algılıyor sureklı iste neden oluyor neden boyle vs vs sürekli bi dusnce bu dusunceyıde yok etmek ıcın ve rahat gecırmek ıcın kullanıyorum gercektten bana ılac etkı etmıyor dusunmusum ilk defa kullandıgım vakıt butun sıkıntıları gecırdı ıslaklık hıssı ıdrar hıssı bosalma hıssı bı mutluluk geldı 2 ay sonra bıraktım 3 ay fılan rahattım sonra yıne basladı ılacı bı anda bıraktım ve kendı ıtegımle bıraktım ıyılestım dıye keske bıraz daha devam etseydım tekrar baslayınca eskısı gıbı etkı etmedı baska kullanıyorum sımdı bi özellıgıde ereskyon sorunu fılan yan etkısı dıyordu bende tam tersı bunu kullanınca kendı basına ereksıyon vs oluyor iliskide bosalma uzun suruyor :D :D :lol:
Allah Allah ilginçmiş :) o yeni başladığın hangi hap adı nedir
uzaklardanbiri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen uzaklardanbiri »

Ben hocaya tedavi oldum.
Muhsin hocayla ikisi arasında kalmıştım.
Ama Cüneyd hoca daha samimi geldi.
Bu yüzden Cüneyd hocaya gittim.
Çok şükür hocanın uyguladigu tedavi bende işe yaradj.
Son seansım kaldı 10 gün sonra ona gidicem..
Ben başladığımda tedavi seansı 400 TL idi.
Sanırım bayram sonrasi zam oldu.
Ama eski hastasi olduğum için ben etkilenmedim zamdan.
Şikayetlerim , kasik ve testis ağrısi , sık idrar , ayaklarda ağrı , cinsel soğukluk , erken boşalma , peniste hissizlik , soğukluk , sertleşme problemi idi..
Şu anda çok şükür hepsi düzeldi.
Suprax antibiyotik kullandım 2 kutu.
5 mg Lifta kullanıyorum 1 paket daha bitmedi.
Asitli ve baharatlı gıdalardan uzak durdum.
Sabahları yarım saat spor yaptım.
Şu an için iyiyim.
Tavsiye ederim hocayı.
uzaklardanbiri

Mesaj gönderen uzaklardanbiri »

Hoca Rusya'dan getirttiği cihazları kullanıyor.
Prostatı ısıtıyor.Daha sonra ozon veriyor.
Ayrıca vakum cihazıyla penis üzerindeki damar yapisini kanlandkrmak amacıyla tedavi uyguluyor.
emre092626
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen emre092626 »

toplam kaç seans sürdü tüm belitilerimiz aynı neredeyse
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

emre092626 yazdı:toplam kaç seans sürdü tüm belitilerimiz aynı neredeyse
İsteksizlik ve ereksiyon sorunu var mı hocam ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
emre092626
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen emre092626 »

var
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

uzaklardanbiri yazdı:Hoca Rusya'dan getirttiği cihazları kullanıyor.
Prostatı ısıtıyor.Daha sonra ozon veriyor.
Ayrıca vakum cihazıyla penis üzerindeki damar yapisini kanlandkrmak amacıyla tedavi uyguluyor.
Ali Eren sana masaja gelicem kültür için sıvı aldırmaya ama burdan çok geçirdim. Kızıp yapmamazlik yapmazsın umarım.