Canida mantarı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Boran3547
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Canida mantarı

Mesaj gönderen Boran3547 »

Selam arkdaşlar değerli abilerim bu yeni hesabım diğeri hakan boran 47 dondu abilerim candida mantarı yla ilgili doktor fikirlerinizi alabilirmiyim mikrobiyoloji mi iç hastalıkları mı bakıyor @kadir abi sizin fikriniz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Canida mantarı

Mesaj gönderen kadir »

Boran3547 yazdı:Selam arkdaşlar değerli abilerim bu yeni hesabım diğeri hakan boran 47 dondu abilerim candida mantarı yla ilgili doktor fikirlerinizi alabilirmiyim mikrobiyoloji mi iç hastalıkları mı bakıyor @kadir abi sizin fikriniz
Boran kardesim, Gastroenteroloji bölumune başvurursan bagirsakla ilgili oldugu icin gaitadan farkli noktalardan numune aldirıp candida incelemesi yaptirabilirsin.
Boran3547

kadir yazdı:
Boran3547 yazdı:Selam arkdaşlar değerli abilerim bu yeni hesabım diğeri hakan boran 47 dondu abilerim candida mantarı yla ilgili doktor fikirlerinizi alabilirmiyim mikrobiyoloji mi iç hastalıkları mı bakıyor @kadir abi sizin fikriniz
Boran kardesim, Gastroenteroloji bölumune başvurursan bagirsakla ilgili oldugu icin gaitadan farkli noktalardan numune aldirıp candida incelemesi yaptirabilirsin.[/quot

Teşekkür ederim kadir hocam
omr83
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen omr83 »

Boran kardeşim ne gibi birtilerin var acaba ve nezaman başladı teşekkürler
Boran3547

[quote="omr83"]Boran kardeşim ne gibi birtilerin var acaba ve nezaman başladı teşekkürler[/quot

Abi benim bir sene odu barsaklarımda problem çıktı ilk başta kaslarım titrmeye çalıştı eklem ağrısı ağız kokusu elerim ayaklarım buz kesiyordu çarpıntı da vardı kulaklarda çınlama ağızım kuruyordu ben şekeri kestim beyaz unu kestim biraz rahatlandım ve elma sirkesini hindistancevizi yağını kulandım aç karna düzeldim diyeti bıraktım hata yaptım ondan sonra hiç birşey eskisi gibi olmadı (şuan yarım bir insanım)artık hiç bir iş yapamıyorum antibiyotiklerin eseri bu birde doktor cübesi giyen kendini doktor sananların eseri yüzüm sabsarı nereye başvuracamı bilemiyorum artık olay bu abi bir haftadır yüzümde de uyşmalar başladı belim isketetim ağrıyor olay bu
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen secooo »

bu arada çoğu gastroenterolog candida mantarına inanmaz ve herhangi bir tedavi uygulamaz..
ciddi şikayetleriniz var bence detaylı bir incelemeye girin..
secooo

Mesaj gönderen secooo »

Boran3547 yazdı:
omr83 yazdı:Boran kardeşim ne gibi birtilerin var acaba ve nezaman başladı teşekkürler[/quot

Abi benim bir sene odu barsaklarımda problem çıktı ilk başta kaslarım titrmeye çalıştı eklem ağrısı ağız kokusu elerim ayaklarım buz kesiyordu çarpıntı da vardı kulaklarda çınlama ağızım kuruyordu ben şekeri kestim beyaz unu kestim biraz rahatlandım ve elma sirkesini hindistancevizi yağını kulandım aç karna düzeldim diyeti bıraktım hata yaptım ondan sonra hiç birşey eskisi gibi olmadı (şuan yarım bir insanım)artık hiç bir iş yapamıyorum antibiyotiklerin eseri bu birde doktor cübesi giyen kendini doktor sananların eseri yüzüm sabsarı nereye başvuracamı bilemiyorum artık olay bu abi bir haftadır yüzümde de uyşmalar başladı belim isketetim ağrıyor olay bu
bi dahiliye uzmanına gidin baştan aşağı tetkilerinizi yaptırın akabinde sizi yönlendireceklerdir..
Boran3547

secooo yazdı:bu arada çoğu gastroenterolog candida mantarına inanmaz ve herhangi bir tedavi uygulamaz..
ciddi şikayetleriniz var bence detaylı bir incelemeye girin..

Secoo abi nereye gideceme bilmiyorum artık
secooo

Mesaj gönderen secooo »

dahiliyeye gidin şikayetlerinizi anlatın gerekli tetkikler yapıldıktan sonra yönlendirirler sizi
omr83
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen omr83 »

Vallahi kardeşim Allah hepimize sabır versin birimizde prostatit birimizde candida araştırıp baktırmak laxim kardeşim böle olmaz.allah hepimize şifa versin.enfeksiyon doktoru bakmiyormu ve dahliye sonuçta biriler bakar
Boran3547

omr83 yazdı:Vallahi kardeşim Allah hepimize sabır versin birimizde prostatit birimizde candida araştırıp baktırmak laxim kardeşim böle olmaz.allah hepimize şifa versin.enfeksiyon doktoru bakmiyormu ve dahliye sonuçta biriler bakar

Bende araştırıyorum kader e inanmak gerek teşekürler ederim saygılar