Prostat Sıvısıyla İlgili Kafa Karışıklığım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
farukkkk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Prostat Sıvısıyla İlgili Kafa Karışıklığım

Mesaj gönderen farukkkk »

Herkese merhaba, yaklaşık 10 gün önce Isparta Sdü Araştırma hastanesinde doktora cıkmıstım prostatit şikayetlerimle ilgili neyse prostat masajı falan yapıldı ama sıvı gelmedi benden. Masaj öncesi verdiğim idrar tahlilinde lokosit, eritrosit üreme falan Nötr dü. Prostat masajı sonrası sıvı gelmeyince doktor 2 kap testi yaptı. Doktora dedim benden sıvı cıkmadı nasıl bileceğiz mikrobu diye o da idrar da bu sıvı belli olur dedi. 2 kaba da idrar yaptım biri tahlil diğeri kültüre gitti. Neyse sonuclarım cıktı üreme yok diyor ama lokosit ve eritrosit 3 cıktı. Şimdi bu masajdan önce lokosit ve eritrosit cıkmamıstı ama masajdan sonra lokosit ve eritrosit 3 cıktı bu sıvı idrara gecince mi bu değerler yükseldi yoksa doku tahrişi kanama falan vs mı oldu da yükseldi kafam allak bullak :( Doktor sende mikrop bakteri yok deyip bitkisel bi takviye yazıp yolladı. Nolacak, napmalıyım bilmiyorum dr dediğine mi inanayım yoksa başka bi doktora falan mı gideyim anlamadım. Sizce napmalıyım ?
mardonkardon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Prostat Sıvısıyla İlgili Kafa Karışıklığım

Mesaj gönderen mardonkardon »

bendende sıvı gelmedi prostat masajı sonrası idrardan kültür yaptı lökosit yok dedi. hüseyin hoca reçeteye peyronie yazmış artı e vitamini ve kolşisin yazmış. ilalçları kullanmadım. büyük olasılıkla prostatitim. istanbula muhsin hocaya git durumun varsa. bir o baksın iğne falan ciddi tedavi veriyormuş ama bir şey yoksa boş yere vermez herhalde. bir ona baktır. ben 2.ci bir doktora gitmedim.
farukkkk

mardonkardon yazdı:bendende sıvı gelmedi prostat masajı sonrası idrardan kültür yaptı lökosit yok dedi. hüseyin hoca reçeteye peyronie yazmış artı e vitamini ve kolşisin yazmış. ilalçları kullanmadım. büyük olasılıkla prostatitim. istanbula muhsin hocaya git durumun varsa. bir o baksın iğne falan ciddi tedavi veriyormuş ama bir şey yoksa boş yere vermez herhalde. bir ona baktır. ben 2.ci bir doktora gitmedim.
Bende yanma gecmedi bi türlü ve biraz isteksizlik var sorunun daha ne olduğunu çözemedikki prostatitsün diyor ama bakteri yok diyor dikkat edeceksin falan dedi ama benim derdime derman bulamadım boyle olunca insan cıldırıyor. Muhsin hocaya gidince yine sıvı cıkmazsa napıcaz? O da yok der yollarsa edilen masraflar Vs boşa gidecek insan napacağını bilemiyor
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

farukkkk yazdı:Herkese merhaba, yaklaşık 10 gün önce Isparta Sdü Araştırma hastanesinde doktora cıkmıstım prostatit şikayetlerimle ilgili neyse prostat masajı falan yapıldı ama sıvı gelmedi benden. Masaj öncesi verdiğim idrar tahlilinde lokosit, eritrosit üreme falan Nötr dü. Prostat masajı sonrası sıvı gelmeyince doktor 2 kap testi yaptı. Doktora dedim benden sıvı cıkmadı nasıl bileceğiz mikrobu diye o da idrar da bu sıvı belli olur dedi. 2 kaba da idrar yaptım biri tahlil diğeri kültüre gitti. Neyse sonuclarım cıktı üreme yok diyor ama lokosit ve eritrosit 3 cıktı. Şimdi bu masajdan önce lokosit ve eritrosit cıkmamıstı ama masajdan sonra lokosit ve eritrosit 3 cıktı bu sıvı idrara gecince mi bu değerler yükseldi yoksa doku tahrişi kanama falan vs mı oldu da yükseldi kafam allak bullak :( Doktor sende mikrop bakteri yok deyip bitkisel bi takviye yazıp yolladı. Nolacak, napmalıyım bilmiyorum dr dediğine mi inanayım yoksa başka bi doktora falan mı gideyim anlamadım. Sizce napmalıyım ?
Sıvıyı çıkarabilen bir doktorda lökosit ölçümü yaparsaniz muhtemelen şu lokositiniz çok yüksek.Bazi doktorlar sıvı çıkartamıyor bu konuda favorim Zafer oyman her zaman çıkartır
farukkkk

Eskihasta yazdı:
farukkkk yazdı:Herkese merhaba, yaklaşık 10 gün önce Isparta Sdü Araştırma hastanesinde doktora cıkmıstım prostatit şikayetlerimle ilgili neyse prostat masajı falan yapıldı ama sıvı gelmedi benden. Masaj öncesi verdiğim idrar tahlilinde lokosit, eritrosit üreme falan Nötr dü. Prostat masajı sonrası sıvı gelmeyince doktor 2 kap testi yaptı. Doktora dedim benden sıvı cıkmadı nasıl bileceğiz mikrobu diye o da idrar da bu sıvı belli olur dedi. 2 kaba da idrar yaptım biri tahlil diğeri kültüre gitti. Neyse sonuclarım cıktı üreme yok diyor ama lokosit ve eritrosit 3 cıktı. Şimdi bu masajdan önce lokosit ve eritrosit cıkmamıstı ama masajdan sonra lokosit ve eritrosit 3 cıktı bu sıvı idrara gecince mi bu değerler yükseldi yoksa doku tahrişi kanama falan vs mı oldu da yükseldi kafam allak bullak :( Doktor sende mikrop bakteri yok deyip bitkisel bi takviye yazıp yolladı. Nolacak, napmalıyım bilmiyorum dr dediğine mi inanayım yoksa başka bi doktora falan mı gideyim anlamadım. Sizce napmalıyım ?
Sıvıyı çıkarabilen bir doktorda lökosit ölçümü yaparsaniz muhtemelen şu lokositiniz çok yüksek.Bazi doktorlar sıvı çıkartamıyor bu konuda favorim Zafer oyman her zaman çıkartır
Sizce hangi lökosit daha yüksek? Eskişehire Hüseyin Seçgine gitmeyi düşünüyorum daha yakın o bana acaba o cıkarabilir mi sıvıyı merak etmiyor değilim
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

5 gün bosalmadan gidin çıkması lazım prostat sıvisinda cam lab dan bakilirsa bence yüksek çıkacaktır.