Yardımcı olabilecek varmi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
osko36
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Yardımcı olabilecek varmi

Mesaj gönderen osko36 »

Menide testi yaptırdım iltihap çıktı 1 hafta sabah akşam iesef
2.hafta genta sabah akşam agumentin kullandım başladığım halden çok daha kötüyüm idrar sıkışıklığı arttı yanma duramıyorum kasık ağrısı hepsi arttı eskiden sadece 1 hafta iesef kullansam azalırdi önerisi olan varmi artık antibiyotik kullanacak takatimda kalmadı duramiyorum tavsiyesi önerisi olan varmi veya doktor tavsiyesi olan varsa Ankaradayım
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Yardımcı olabilecek varmi

Mesaj gönderen secooo »

osko36 yazdı:Menide testi yaptırdım iltihap çıktı 1 hafta sabah akşam iesef
2.hafta genta sabah akşam agumentin kullandım başladığım halden çok daha kötüyüm idrar sıkışıklığı arttı yanma duramıyorum kasık ağrısı hepsi arttı eskiden sadece 1 hafta iesef kullansam azalırdi önerisi olan varmi artık antibiyotik kullanacak takatimda kalmadı duramiyorum tavsiyesi önerisi olan varmi veya doktor tavsiyesi olan varsa Ankaradayım
ilk defa 5 genta 1 kutu tetradox kullandım.
Bıraktıktan sonra semptomlar farklılaştı ve tavan yaptı..Penisim dün 50 derece gibi hissediyordum..bugun rahatım anti bidaha kullanmayı düşünmüyorum..akışına bırakacağım .sıcak su rahatlamanıza yardımcı olabilir..yürüyüş yapın oda yardımcı olabilir..
Tosun4228
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Bende de aynı 1 senedir ilaç kullanmadım 5 gün genta ve 1 hafta tedradox tedavisi aldım kötü yaptı beni
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen secooo »

Tosun4228 yazdı:Bende de aynı 1 senedir ilaç kullanmadım 5 gün genta ve 1 hafta tedradox tedavisi aldım kötü yaptı beni
sonrasındaki bir yıl nasıl geçti ?
ben bırakalı 1 hafta oldu..ilk 2 gün çok arttı şikayetler şimdi bir gün iyiyim sanki iyileşiyor gibi bir gün kötü oluyor..
sizde 1 yıl içerisinde semptomlar nasıl seyir etti?
ve tedavi almamadaki motivasyonunuz neydi?
uzun süreli anti kullanı mı zararları vs mi?
Tosun4228

Ben zaten 3 yılda toplasan çok az ilaç kullandım bu hastalığa ilk yakalandığım zaman bide geçen sene mart ayında bide şimdi kullanıyorum. Tedavi almama sebebim Balıkesir de yaşamam ve lokosit batıracak doktor bulamamamdı. Şimdi baktırdım 3 günlğk tedavim kaldı ama ilaçlar yaramadı. Haftaya çarşamba tekrar gidicem doktora yine işe yaramazsa Eskişehire Hüseyin hocaya gidicem
Siz tekrar lokosit batıracak mısınız
Tosun4228

1 yılın ilk 6 ayı yüzde 95 3 ayı yüzde 90 dım son 3 ayı ise nüks yaşıyorum ilaç almak istemedim ama sonunda mecbur kaldım
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

osko36 yazdı:Menide testi yaptırdım iltihap çıktı 1 hafta sabah akşam iesef
Cataflam kullan günde 2 adet xanax yazdır yesil reçete günde yarim olarak 1mg ic muhtemelen suan anksiyoz durumdasın istemsiz kasılmaların var gece yatmadan xatral ic agumentini pas geç ama iesef e devam et lokositin varsa.pcr testi yaptırdın mi üreme.oldumu çoğunlukla.olmuyor ama olabilir cabral kullanabilirsin kas gevşetici ağrı eşiğin yüksekte gevşemen lazim her gun en az iki defa sıcak oturma banyosu yap sebze ağırlıklı beslen.
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

Ayrıca cinsel perhiz yap 15 gün an az sertleşme bile olmasin mumkunse